hits

KONKURRANSE: VINN VALGFRI PRODUKTER FRA JUNKYARD TIL EN VERDI AV 1500 KRONER

I går kjørte jeg på med en Instagramkonkurranse i samarbeid med Junkyard, som allerede maaange har valgt å delta på. Siden det er så mange som har meldt seg på der, tenkte jeg å kjøre i gang akkurat samme konkurranse her på bloggen. Synes det er så gøy å holde konkurranser hvor dere kan vinne slike flotte premier, u guys deserve it. Dere er så snille og kommenterer så mye fint for tiden - så da får man lyst til å gi noe tilbake. Så vil jeg bare si tusen takk for at dere legger igjen kommentarer, leser absolutt alle og prøver å være så flink som mulig for å få svart på alle!

Konkurransen vil vare i akkurat 1 uke, og dere kan melde dere på så mange ganger dere bare orker.


KONKURRANSEN ER AVSLUTTET



Liker dere at jeg har konkurranser på bloggen?♥

159 kommentarer

maria.haugen@hotmail.no :-)

birte_777@hotmail.com :D

ingridlkvam@gmail.com

fredrikkegustavsen@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

ragnhild_karlstad@hotmail.com

m_aria_994@hotmail.co

varinsabo@hotmail.com

bjerkeng@live.com ^^

Vilde.granheim@hotmail.no

karoline.molvik@hotmail.com

annikken.sorlie@hotmail.no

jeg elsker at du holder så mange konkurranser på bloggen! det er noe annet enn hva de andre gjør, og jeg føler du prøver å gi noe tilbake til leserne dine, og det setter vi stor pris på! du er så flink madde <3

Lise.99@live.no

Halsne_94@hotmail.com

karolinka10@live.com

idasorenes@hotmail.com

Jessica Sjøgren

Jessica Sjøgren

Jessica_helen09@hotmail.com

Elsker at du har så mange konkurranser på bloggen, selv om lykken aldri har vært med meg. Krysser fingrene denne gangen! :)

Sanna.valan@gmail.com

Aww_ida@hotmail.com ❤

renate.eun@hotmail.com <3

Louise_ry@hotmail.com :D

Sais_1993@hotmail.com 👸🏽🌸

Gjort! norakjoshaug@hotmail.com

hannahelise.b@outlook.com <3

Ingvild98@gmail.com

Åå så gøy! ❤️

Camillabjoreheim@hotmail.com

kar_oks@hotmail.com

Hei.

Jeg elsker konkurransene dine.

royanaz58@yahoo.no

Ååå, så gøy! Jeg deltar :D

idakristinekr@outlook.com

Sunniva Garnes

Sunniva Garnes

Hurra, jeg er med 🙌🏻

Sunniva_27@hotmail.com

Thea-syv@hotmail.com

torakristine@hotmail.com

sandramadelen99@gmail.com

stine_eriksen@live.no

Julie.hanssen@outlook.com

karolinewraali@hotmail.no

Fin blogg!

sirigns@hotmail.com 🙏🏼🙏🏼

leonita_h@hotmail.com :DD

ny.juli@hotmail.com

rikkehw@hotmail.com

hannah.haukeland@gmail.com

karoline_saltermark@hotmail.com

Mtlam99@gmail.com

Nadia Andresen-Stabben

Nadia Andresen-Stabben

nadiandresen@hotmail.com

Camilla Olsen

Camilla Olsen

camillaolindestad@gmail.com

dinasohoel@gmail.com :)

marbjo48@gmail.com

juliasor@outlook.com ! <3

Jeg liker at du har konkurranser på bloggen din og det var koselig å høre at du blir glad for følgerene dine sin tilbakemelding😄 og at du vil gjøre noe tilbake

minapedersen2016@hotmail.com

anniken_larsen92@hotmail.com

madestaur@hotmail.com

kar_oks@hotmail.com

Maritaaahe@hotmail.no

royanaz58@yahoo.no

amaliebouche@outlook.com <333

madestaur@hotmail.com ❤

anjafsalen@gmail.com :)

odasev97@gmail.com <33

stine_eriksen@live.no

madestaur@hotmail.com

ginakol@hotmail.com :D

Rian.ragna@gmail.com

Elsker konkurranser <3

Julie.stav@hotmail.com

marie_gjernes@hotmail.com :)

rutzeneilin@gmail.com

marie_kulseth@hotmail.com

Happy-na@hotmail.com

Jeg vil gjerne være med♥️ :)

Jeg synes sånne innlegg er kule:)

Vanja Hoelstad

Vanja Hoelstad

vanja_hoelstad@hotmail.com :)

Marie Solheim

Marie Solheim

Marieesolheim@gmail.com

Veronica Gudbrandsen

Veronica Gudbrandsen

gudbrandsenveronica@gmail.com :D

madestaur@hotmail.com

vildewenger@hotmail.com

Sandra J Rollag

Sandra J Rollag

sandra.rollag@hotmail.com

Andrea Sandboe

Andrea Sandboe

andreasandboe@hotmail.com

Madelen hermansen

Madelen hermansen

Madelenhermansen@outlook.com :)

marlene hansen

marlene hansen

marlene_k_h_@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

thale.nevland@lyse.net

stine_eriksen@live.no

minapedersen2016@hotmail.com

mia.eriksen@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

kar_oks@hotmail.com

emilie_flaa@hotmail.com

Synneberghh@hotmail.com

Ann-Jeanett-Ishoel@Hotmail.com

odaoda@live.no

odaoda@live.no :)

Lucie-97@hotmail.com

thale.nevland@lyse.net

madestaur@hotmail.com

Nathali Campos

Nathali Campos

nathali.c@outlook.com <3

nora.d.m@hotmail.com

royanaz58@yahoo.no

Mchogstr@hiof.no 🌺

Siljer_@hotmail.com 🤘🏽🔥

smily-nina@hotmail.com

vilde_mb@hotmail.com

Cathrine.ka3@gmail.com

stine_eriksen@live.no

Linn-Christine

Linn-Christine

linnchristine1998@gmail.com

jansina77@yahoo.com

3emsen@gmail.com

Carina Angelica

Carina Angelica

bebe_ragga@hotmail.com

sunnivaskjerping@hotmail.com

madestaur@hotmail.com

Piscoponora@gmail.com <33

minapedersen2016@hotmail.com

stine_eriksen@live.no <3

Julie281@live.no

stine_eriksen@live.no

malinvs99@gmail.com

annika-n-t@hotmail.com :)

stine_eriksen@live.no

kar_oks@hotmail.com

katrine.gronas@live.no

helene.dale2104@gmail.com

sandra.rollag@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

Thea-syv@hotmail.com 🤗

stine_eriksen@live.no :D

idasorenes@hotmail.com :)

idasorenes@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

minapedersen2016@hotmail.com

madestaur@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

idasorenes@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

madestaur@hotmail.com

stine_eriksen@live.no :)

Yaas! E-posten min er emiliehandersen@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

hanne.hofseth@live.no

odasev97@gmail.com :D

idasorenes@hotmail.com

thea.mauseth@hotmail.no

stine_eriksen@live.no

royanaz58@yahoo.no

idasorenes@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

idasorenes@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com :-)

Selinaword@hotmail.com

Lykke til alle :---D

stine_eriksen@live.no

idasorenes@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com :D

stine_eriksen@live.no

stine_eriksen@live.no :)

idasorenes@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com :)

idasorenes@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

stine_eriksen@live.no :)

idasorenes@hotmail.com :)

idasorenes@hotmail.com :-)

idasorenes@hotmail.com

Skriv en ny kommentar