KONKURRANSE: VINN VALGFRI PRODUKTER FRA JUNKYARD TIL EN VERDI AV 1500 KRONER

09.12.2016 - 18:54 185 kommentarer

I samarbeid med Junkyard.no kjører jeg i gang med en ny konkurranse på bloggen. Jeg prøver å få til dette hver måned, og tror jeg har klart det til nå i hvert fall. Begynner jeg å bli glemsk må dere bare rope ut! Jeg digger å holde konkurranser, spesielt når det gjelder Junkyard. Jeg handler der selv, og vet hvor mye fint de har der, i tillegg til at jeg er sponset av dem. Nå er det desember i tillegg, og det hadde vel vært litt passende med en ekstra julegave under treet i år? Konkurransen vil være like enkel som vanlig, vare i 1 uke og du kan melde deg på så mange ganger du bare orker.

For å delta:

♥ Like facebooksiden til Junkyard her.
♥ Like facebooksiden min her.
♥ Følge @junkyardnorge på Instagram.
♥ Følge @madeleinepedersenn på Instagram.
♥ Legge igjen mailen din slik at vi får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren.


KONKURRANSEN ER AVSLUTTET



Likte dere denne konkurransen?♥

185 kommentarer

Marie Oma

09.12.2016 kl.19:06

sååå kjekt med ny konkurranse, jeg er med!

moex@hotmail.no

Camilla

09.12.2016 kl.19:15

camillaolindestad@gmail.com

Cille

09.12.2016 kl.19:19

Cille.sende@gmail.com

!!!!!!

09.12.2016 kl.19:26

lisa00jo@gmail.com

Hanna

09.12.2016 kl.19:31

Hannakinn@gmail.com

Marthe Rødsgaard

09.12.2016 kl.19:35

ethram@hotmail.com

Anja

09.12.2016 kl.19:55

anja.enger@outlook.com

sanne pedersen

09.12.2016 kl.19:58

jeg er med!!

Tiril Ward

09.12.2016 kl.19:59

tiwaso@hotmail.no

sanne pedersen

09.12.2016 kl.19:59

jeg er med :-D

sanne pedersen

09.12.2016 kl.19:59

Jeg vil vinne!!

sanne pedersen

09.12.2016 kl.20:00

<3

Helene Nilsen

09.12.2016 kl.20:07

helenesn_96@hotmail.com

Følgt alt som skal følges :D <3

Maria Haugen

09.12.2016 kl.20:16

maria.haugen@hotmail.no :-)

Christina

09.12.2016 kl.20:22

christinaskaug@hotmail.no

Stine Amundsen

09.12.2016 kl.20:34

Dere er herlige 😄❤️ stineam@outlook.com

Malin

09.12.2016 kl.20:37

Jeg er med! ☺️

Malinnaerum@gmail.com

Helene

09.12.2016 kl.20:43

helenegrini96@gmail.com MED 🙋🏽🙋🏽🙋🏽

mari

09.12.2016 kl.20:53

mari_nilssen@hotmail.com :D

Amalie

09.12.2016 kl.20:58

Digger junkyard!

Sara

09.12.2016 kl.21:00

sara.soltvedt@live.no

Veronica vilvang

09.12.2016 kl.21:06

V.vilvang@hotmail.com

Astrid Flisram

09.12.2016 kl.21:08

Astriid.h.f@gmail.com 😊😊

Siri

09.12.2016 kl.21:18

sirigns@hotmail.com

Lisa Fornes

09.12.2016 kl.21:19

Jeg er med! 🙋🏻

Anette

09.12.2016 kl.21:30

Med:-)

Sofie

09.12.2016 kl.21:41

Dette hadde vært helt fantastisk! Yndlingsnettbutikk! Allerede både likt og fulgt - nå krysser jeg fingrene :-)

Ingebjørg Rekdal

09.12.2016 kl.21:45

ingrek@hotmail.com

Emma

09.12.2016 kl.21:56

Jeg er med, emmakvia98@hotmail.com :-D :-D

Barbro

09.12.2016 kl.21:59

barbro-lid@hotmail.com 😊

Anna

09.12.2016 kl.21:59

Ååh ja!

Ingvild Matre

09.12.2016 kl.22:20

Ingvild98@gmail.com

Maria

09.12.2016 kl.22:20

maria_leistad@hotmail.com

Maria

09.12.2016 kl.22:21

maria_leistad@hotmail.com :D

Helene

09.12.2016 kl.22:21

helene.dale2104@gmail.com

S

09.12.2016 kl.22:23

Synneberghh@hotmail.com 🙏🏻

Frida

09.12.2016 kl.22:34

wowfrida@hotmail.com

:))

Vårin

09.12.2016 kl.22:35

Hadde vært veldig gøy å vinne! :)

Elise

09.12.2016 kl.22:42

elise-sviland@hotmail.com

Digger konkurransen!!

Annie

09.12.2016 kl.22:51

annie.roer@icloud.com ❤️☺️

Eliane

09.12.2016 kl.23:11

elia-ho@hotmail.com

Marita

09.12.2016 kl.23:16

maritaaahe@hotmail.no

Malin Aurora

09.12.2016 kl.23:33

malin53@hotmail.com

:)

Tora

09.12.2016 kl.23:38

torakristine@hotmail.com

Anja

09.12.2016 kl.23:53

anja-fs@hotmail.com :)

Dina

10.12.2016 kl.00:07

❤️

Dina

10.12.2016 kl.00:07

Dinapia@hotmail.no

Tonja

10.12.2016 kl.00:13

åå, digger junkyard! di har så mye kule klær.

tonja.johansen@lyse.net

10.12.2016 kl.01:32

emmamooen@hotmail.com ☺️

10.12.2016 kl.02:48

renate.eun@hotmail.com 💕

Selma Borch-Guttormsen

10.12.2016 kl.04:22

selmaborch@hotmail.com <3

Marte

10.12.2016 kl.07:18

Martehelene@live.no 😁

Anne

10.12.2016 kl.09:11

Annehofs@hotmail.com 😍😍😍

louise

10.12.2016 kl.09:48

lollorose95@gmail.com :D :D

Helene

10.12.2016 kl.10:18

helenegrini96@gmail.com

Digger junkyard!

Elida

10.12.2016 kl.10:33

Elida_hageb@hotmail.com

Natalie

10.12.2016 kl.10:35

nataliemarg@hotmail.com

så kjekt!

Sarah Sandanger

10.12.2016 kl.10:37

sarahmsandanger@hotmail.com

Maria

10.12.2016 kl.10:55

maria_leistad@hotmail.com <3

Mia

10.12.2016 kl.11:09

mia_aas@hotmail.com

Kaja Isdahl

10.12.2016 kl.11:28

kajaip1996@gmail.com :)

Ida Sørenes

10.12.2016 kl.12:00

idasorenes@hotmail.com

Ingvild G Bækken

10.12.2016 kl.12:10

ingvildgb@hotmail.com <3

Oda-Renate

10.12.2016 kl.12:17

odasev97@gmail.com :)

Michelle

10.12.2016 kl.12:22

Følger og liker alt som skal følges og likes <33

karolimk@ostfoldfk.no

Anja

10.12.2016 kl.12:22

anja-fs@hotmail.com ✌🏻

Kryen

10.12.2016 kl.13:18

legokryen@gmail.com

Elida

10.12.2016 kl.13:20

Elidahjelseth92@gmail.com

Sunniva

10.12.2016 kl.13:34

Veldig gøy med konkurranse :D

sunniva_27@hotmail.com

Andrea

10.12.2016 kl.14:15

andrea101@live.no

Stine Strøm

10.12.2016 kl.14:29

Mailen min er: stine.stroem@hotmail.com :)

Maja

10.12.2016 kl.14:40

majakarijord@hotmail.com :)

Amalie

10.12.2016 kl.14:53

Wii <3

10.12.2016 kl.15:24

mlamundsen0203@gmail.com

Hanne

10.12.2016 kl.15:27

Hanhuu48@gmail.com

Emilie

10.12.2016 kl.16:09

emilie-annette@hotmail.com

Alt er gjort! Lykke til alle sammen!

<3

Wiil

10.12.2016 kl.16:37

Wiil_94@hotmail.com

🙏🏻🙌🏻✌🏻️

Selina Johnsen

10.12.2016 kl.16:51

🙏🏼

Sanna

10.12.2016 kl.17:03

Sanna.valan@gmail.com

Madelen S

10.12.2016 kl.17:34

madestaur@hotmail.com

Ingrid lovise

10.12.2016 kl.17:43

Ingrid_lovise_nr@hotmail.com

marit

10.12.2016 kl.18:20

marit.98@hotmail.com 🙈

Siri

10.12.2016 kl.18:22

sirielstad@hotmail.com

Madeleine

10.12.2016 kl.19:07

madeleine-johansen@hotmail.com

Nadia Andresen Stabben

10.12.2016 kl.19:56

nadiandresen@hotmail.com

Eilin

10.12.2016 kl.20:01

rutzeneilin@gmail.com

sophie marken

10.12.2016 kl.20:11

smaarken@hotmail.no

Madelen

10.12.2016 kl.20:44

madestaur@hotmail.com

Julie Nesheim Svendsen

10.12.2016 kl.20:47

kjuliens@hotmail.no :-))

Sofie

10.12.2016 kl.20:48

sofiestenee@gmail.com

Karina

10.12.2016 kl.21:12

kar_oks@hotmail.com

Nora Marie

10.12.2016 kl.21:25

noramariee@hotmail.com

Marianne Karoline

10.12.2016 kl.21:37

Jeg er med! :D

marianne.karoline@gmail.com

Emilie

10.12.2016 kl.22:02

emiliewalseth@live.com

Emilie

10.12.2016 kl.22:03

Med! emiliewalseth@live.com

10.12.2016 kl.22:08

Theaol@rocketmail.com 🌵✌🏼

Maria

10.12.2016 kl.22:27

maria_leistad@hotmail.com :D

Vilde

10.12.2016 kl.23:30

Jeg er med!

Vildedtommervold@gmail.com

Sunniva

10.12.2016 kl.23:42

Kjempefin konkurranse! 😄

synne

11.12.2016 kl.00:28

synneamundsgard@gmail.com

Mariell

11.12.2016 kl.01:00

mavei@live.no <3

Emilie

11.12.2016 kl.01:14

Med:)

Emilie

11.12.2016 kl.03:21

emiliewalseth@live.com

Ragnhild

11.12.2016 kl.08:56

Ragnhild_karlstad@hotmail.com

Siri

11.12.2016 kl.11:02

sirimurii@gmail.com

Maria

11.12.2016 kl.11:28

maria_leistad@hotmail.com! :D

Siren

11.12.2016 kl.11:56

siren.93@hotmail.com

Madelen

11.12.2016 kl.12:16

madestaur@hotmail.com

Anja

11.12.2016 kl.12:44

anja-fs@hotmail.com

Marina

11.12.2016 kl.13:17

Marinaseha@hotmail.com

Maren Hofseth

11.12.2016 kl.13:40

maren_hofseth@hotmail.com

Synne

11.12.2016 kl.14:08

Synneberghh@hotmail.com 🙏🏻

Benedicte

11.12.2016 kl.14:20

I'm in 😄 Elsker Junkyard, alltid gjort mye pga deg 😛

benedicteef@gmail.com

Marika Bentzen

11.12.2016 kl.14:51

Jeg er med!!

marikabentzen@hotmail.com :)

Sara

11.12.2016 kl.15:25

sara.e.gard@icloud.com

Madelen

11.12.2016 kl.16:41

madestaur@hotmail.com 😊

Louise

11.12.2016 kl.16:55

Louise_ry@hotmail.com :-D

Lene

11.12.2016 kl.16:55

Lene_gaustad@hotmail.com

Linn L.

11.12.2016 kl.19:03

Alltid med!! :)

linnern@hotmail.com

Madelen hermansen

11.12.2016 kl.20:13

Madelenhermansen@outlook.com 😄

Jenny

11.12.2016 kl.20:52

jennybakken@live.no <3

laura

11.12.2016 kl.21:02

laura.kristopaityte@gmail.com

Sandra

11.12.2016 kl.21:51

sandramadelen99@gmail.com

Madelen

11.12.2016 kl.22:38

madestaur@hotmail.com

My

11.12.2016 kl.23:01

my.h.n@hotmail.com !

Amalie

11.12.2016 kl.23:33

amalie.kvarven@gmail.com :D

Stine

12.12.2016 kl.00:19

stine_eriksen@live.no

Marte

12.12.2016 kl.00:23

martegod1@hotmail.no

:)

Taisa

12.12.2016 kl.01:37

Alt er gjort! :-)

Jessica Sjøgren

12.12.2016 kl.01:43

Jessica_helen09@hotmail.com 😸😸

Thea

12.12.2016 kl.08:00

thea.mauseth@hotmail.no :D

Emilie

12.12.2016 kl.10:20

emiliewalseth@live.com :)

Sara Hansen

12.12.2016 kl.10:29

saraaaras@gmail.com :D

Madelen

12.12.2016 kl.11:34

madestaur@hotmail.com

Maria

12.12.2016 kl.15:24

mariaskancke@gmail.com :-)

Andrea

12.12.2016 kl.16:12

Digger junkyard:) andreasandboe@hotmail.com

Jannicke

12.12.2016 kl.16:51

Med glede!! jannickeolsenbirkeland@hotmail.com

Iselin Kvalvik Eliassen

12.12.2016 kl.18:03

Iselineliassen@icloud.com :D

Marie

12.12.2016 kl.19:31

Jeg er med!! :D

Amalie

12.12.2016 kl.21:38

Amalienilsn@hotmail.com

13.12.2016 kl.00:10

marie_gjernes@hotmail.com

Anna

13.12.2016 kl.02:03

anna_rachel_95@hotmail.com

Marte B

13.12.2016 kl.06:46

Yeeey!! ❤️❤️❤️

Madeleine

13.12.2016 kl.08:14

madeleineag@hotmail.no

Madeleine

13.12.2016 kl.08:16

maddepadde1998@hotmail.no

Inghild

13.12.2016 kl.08:17

inghild.granli@hotmail.com

Mia Eriksen

13.12.2016 kl.08:35

mia.eriksen@hotmail.com !!

Anna Rønningen

13.12.2016 kl.10:01

Gjort:)

Lea-Emilie Tørisen

13.12.2016 kl.11:15

leaemilie@gmail.com ;)

Madelen

13.12.2016 kl.11:21

Madelenhermansen@outlook.com

Madelen

13.12.2016 kl.11:32

madestaur@hotmail.com

13.12.2016 kl.12:22

camillamelberg@hotmail.com

Marte Sofie

13.12.2016 kl.18:45

ÅÅÅÅÅÅ, så herlig konkurranse!! Perfekt nå før jul!!

Henriette

13.12.2016 kl.21:23

Hadde vært helt supert med en opptur nå i eksamenstiden, ivertfall siden jeg strøyk på en og må lese i juleferien. #sykepleierstudent

henriette.roiland@hotmail.com

Hanna Sæther

13.12.2016 kl.21:31

hannathevik@hotmail.com <333

Ingrid

13.12.2016 kl.21:41

ingrid@grandalsmyra.com

Helene

13.12.2016 kl.22:11

helenegrini96@gmail.com :))

Anna kristiansen

13.12.2016 kl.22:33

Anna_crazyfrog@hotmail.com

Victoria C. Johansen

13.12.2016 kl.22:48

Liker konken ja!! Mailen min er victoria@wilpet.no Krysser fingrene :-D

Maria

13.12.2016 kl.22:55

mariabill@live.no 😄😄

Sara

14.12.2016 kl.04:57

sara_dalfest@hotmail.com

Silje

14.12.2016 kl.10:03

siljer_@hotmail.com :D

14.12.2016 kl.12:14

tonje.skogsrud@live.no

Amalie

14.12.2016 kl.13:24

amalie.ullestad@hotmail.com

Selina

14.12.2016 kl.18:16

Fet konkurranse som vanlig! :D

selinaword@hotmail.com

Madelen S

14.12.2016 kl.22:06

madestaur@hotmail.com

malinva

14.12.2016 kl.23:29

Likt alle sidene! :-)

malin_v_a@hotmail.com

Kira

15.12.2016 kl.02:15

kira_ruud@hotmail.com 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kristin

15.12.2016 kl.03:51

krimaton@hotmail.com

Jeg er med :D

Anna

15.12.2016 kl.05:32

anna_rachel_95@hotmail.com 😁

Jeg har så lyst på disse: https://www.junkyard.com/skor-iso-1-5-13

Victoria Johansen

15.12.2016 kl.15:38

Victoria96@wilpet.no

God jul alle :-D

Julie

15.12.2016 kl.18:14

Har en lang ønskeliste fra junkyard så et gavekort hadde vært supert :D

julie_fjellhaug@live.no

Madelen S

15.12.2016 kl.19:43

madestaur@hotmail.com

Lena E

16.12.2016 kl.05:10

Leneng2@icloud.com 🙏🙏

Hanne

16.12.2016 kl.10:40

hanne.hofseth@live.no <3

Madelen S

16.12.2016 kl.11:34

madestaur@hotmail.com

Madelen S

16.12.2016 kl.11:39

madestaur@hotmail.com

Kamilla

16.12.2016 kl.11:45

kamillastaur@hotmail.com

Maja

16.12.2016 kl.14:29

Maja.wirum@gmail.com

Marita

16.12.2016 kl.23:04

Jeg er med! :)

Anna Telle

17.12.2016 kl.02:06

anna_rachel_95@hotmail.com

Jeg ønsker meg disse: https://www.junkyard.com/skor-iso-1-5-23

Sakina

17.12.2016 kl.11:18

minapedersen2016@hotmail.com

Neloofar

17.12.2016 kl.16:16

royanaz58@yahoo.no

Neloofar

17.12.2016 kl.16:16

royanaz58@yahoo.no

Else

19.12.2016 kl.23:49

Ja, takk 😄

Skriv en ny kommentar

hits