hits

KONKURRANSE: VINN VALGFRI PRODUKTER FRA JUNKYARD TIL EN VERDI AV 1500 KRONER

Nå er det på tide med en ny runde her på bloggen med en konkurranse i samarbeid med mine lengste samarbeidspartnere, nemlig Junkyard. Jeg har faktisk glemt å kjøre denne konkurransen forrige måned, så det må jeg nesten beklage. For jeg elsker å kunne arrangere konkurranser til dere, slik at jeg kan gi noe tilbake. Premien èn av dere vinner er et gavekort på hele 1500 kroner, som tilsvarer mye fint på hos Junkyard. Nå har de fått inn så sinnsykt mange kule sneakers og nå som høsten er rett rundt hjørnet hadde det kanskje vært greit med noen nye? Denne konkurransen er for både jenter og gutter, med tanke på at denne nettbutikken selger mye stuff til begge kjønn. Konkurransen vil være i nøyaktig 1 uke, hvis ikke det skjer noen endringer underveis. Dere kan også melde dere på så mange ganger dere bare måtte orke som øker sjansene deres til å vinne.

For å delta:
♥ Like facebooksiden til Junkyard her.
♥ Like facebooksiden min her.
♥ Følge @junkyardnorge på Instagram.
♥ Følge @madeleinepedersenn på Instagram.
♥ Legge igjen mailen din slik at vi får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren.


KONKURRANSEN ER AVSLUTTET



Likte du denne konkurransen & hva ville du brukt gavekortet på?♥

338 kommentarer

lina_pham00@hotmail.no

Maline Uglebakken feidal

Maline Uglebakken feidal

Maline.uglebakken@hotmail.com

Stine Amundsen

Stine Amundsen

stineam@outlook.com :-D

Silje Birkhol

Silje Birkhol

Ååh elsker Junkyard og elsker desse konkurransene😍🙌🏼

May-Linn Amundsen

May-Linn Amundsen

mlamundsen0203@gmail.com

philip.avesand@hotmail.com

idamjanes@hotmail.no

May-Linn Amundsen

May-Linn Amundsen

may-linn@kebas.no

Astrid Flisram

Astrid Flisram

Astriid.h.f@gmail.com

😍😍😍

m.canalf@live.no

Wiil_94@hotmail.com

Iselin Kvalvik Eliassen

Iselin Kvalvik Eliassen

Iselineliassen@icloud.com :D

Iselin Kvalvik Eliassen

Iselin Kvalvik Eliassen

Iselineliassen@icloud.com

Ville brukt penge på en kul bukse og den rosa t-shorta fra fila😍

heidi.tyldum@gmail.com

elipia@live.no

Tonje.husvik@hotmail.com

siv_fiske@hotmail.com

mia_aas@hotmail.com

Helenemyo@gmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

bettinab.94@hotmail.com :D

Dania Toftegaard Cisic

Dania Toftegaard Cisic

Daniatoftegaard@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

Sunniva Johansen

Sunniva Johansen

sunnivaaj@gmail.com

odaholtetorstensen@hotmail.com

Vil bruke gavekortet på et par nye sko!

Hannah Johnsen

Hannah Johnsen

Hannah26@live.no

Det er så utrolig bra at du har ofte disse konkurransene!

Mtlam99@gmail.com

Magnhild Mona

Magnhild Mona

magnhild_mona@hotmail.com

hassiram@gmail.com

Lene Margrethe

Lene Margrethe

lene_margrethe4@hotmail.com

karianne.gundersen2@gmail.com

tiwaso@hotmail.no

siriemiliekr@hotmail.com

Chrispo_dina@hotmail.com

kar_oks@hotmail.com

error700@abv.bg

vophaug@gmail.com

Åhh hærlig konkurranse!!

sofiefaerestrand@gmail.com

Wææ hadde jeg bare vært så heldig såå

oda-andersen@hotmail.com

Gleder meg til å se hvem som vinner :D

magdalenesaltvik@gmail.com

mari_nilssen@hotmail.com 🙌🏼🙌🏼

mir.tvedt@gmail.com

Elsker junkyard😍 hadde vært en perfekt bursdagsgave da jeg fyller 20 om 2 uker😃🙌🏼

mir.tvedt@gmail.com

For pengene ville jeg i hvert fall kjøpt meg en nude bomber fra Junkyard sitt eget merke, syns den er dritkul!!

Mailen min er: stine.stroem@hotmail.com

Elsker Junkyard, helt perfekt!

katrine.steinsvik@hotamil.no

victoria.wee@gmail.com :)

sara.helen.haram@gmail.com

:D

esila98@hotmail.no 😊

Frkhageen@hotmail.com 😊

Madelen_sol@hotmail.com 🌺

Hanna_beti@hotmail.no

idasorenes@hotmail.com

Nina.selnes99@hotmail.com

Cstensvand@gmail.com

torakristine@hotmail.com

Emma Parkvold Kvam

Emma Parkvold Kvam

Epk99@hotmail.com 💕💕

SÅ kjekt med konkurranse!! Jeg er med :-D

moex@hotmail.no (.no, og ikke .com, har hendt så utrolig mange ganger at folk sender feil..haha, så måtte bare få skrevet det ned, sånn tilfelle jeg skulle hatt vinnerlykken :-D !)

Milli.f.c@hotmail.com

mari.bryhni@icloud.com

Gjort! Ønsker meg kanskje nye jeans eller sko?

emiliethorsen1998@hotmail.no

inger.line47@hotmail.com 😊

Jane Cathrine Ellefsrud Kolby

Jane Cathrine Ellefsrud Kolby

Jane.kolby@hotmail.com :)

mariasaa1@live.no

kriistineee@hotmail.com :)

m_aria_994@hotmail.com :D

Henriette dahle

Henriette dahle

Henni_97@hotmail.com

iselinbg_95@hotmail.com :))

Jeg er med, emmakvia98@hotmail.com :-)

ninahaslealund@hotmail.com

Jeg skulle gjerne hatt noen nye sko, gjerne litt høye og tøffe :) Kanskje er hoodie eller ei bukse også?

m.skau18@online.no

:) <3

m.skau18@online.no

Ingvild G Bækken

Ingvild G Bækken

bamsen9@hotmail.com

Maren Hofseth

Maren Hofseth

maren_hofseth@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com ;)

Kristine Eriksen

Kristine Eriksen

kristine-eri@hotmail.cm

Kristine Eriksen

Kristine Eriksen

kristine-eri@hotmail.com**

siriemiliekr@hotmail.com

paula_fl@hotmail.com

elsker konkurransen! vet ikke enda hva jeg ville bestilt meg, kan ikke velge det ut enda for da får jeg for store forhåpninger om å vinne og så er nedturen så stor når jeg ikke vinner...

paula_fl@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

tonje.skogsrud@live.no

siriemiliekr@hotmail.com :)

ingrid.gudbr@hotmail.com

mlamundsen0203@gmail.com

may-linn@kebas.no

Celine.lehne@hotmail.com :)

ceciliebrochs@gmail.com

charlotte.aurtande@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :D :D

Anette Johnsen

Anette Johnsen

Anette.johnsen@icloud.com

maria_leistad@hotmail.com

Amalie_moe@hotmail.com :-D

linnrebeccaholter@hotmail.com

sofiestenee@gmail.com

Elsker at du har slike konkurranser! :)

siriemiliekr@hotmail.com :)

yes please😍🙏🏽

mir.tvedt@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com

Synne Svarstad

Synne Svarstad

<33

Milli.f.c@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

Jeg er med :)

Liselo_98@hotmail.com :D

Maritaaahe@hotmail.no ❤️❤️

selmaborch@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com

Caro98er@hotmail.com

🎉🎉

siriemiliekr@hotmail.com :D

Stine Amundsen

Stine Amundsen

stineam@outlook.com :)

Benedikte Høyem

Benedikte Høyem

hoyem.benedikte@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com :D

tinamarirosten@outlook.com

elin.falck.larsen@icloud.com

lisa00jo@gmail.com

ninafaktisk@hotmail.com

johanne_tungehaug@hotmail.com

johanne_tungehaug@hotmail.com :)

johanne_tungehaug@hotmail.com

johanne_tungehaug@hotmail.com :)

ida.aurora@hotmail.com <3<3<3

Mariell Lundervold

Mariell Lundervold

mariell-98@hotmail.no

Vilde.granheim@hotmail.no

johanne_tungehaug@hotmail.com

johanne_tungehaug@hotmail.com :)

Synneberghh@hotmail.com 🙏🏻

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com :)

Veronicawindom@hotmail.com :)

ragnhild_karlstad@hotmail.com

annie.roer@icloud.com

Synneberghh@hotmail.com

Sais_1993@hotmail.com Elsker junkyard og digger deg!! Dersom jeg er så heldig å vinne (krysser fingra!!!) vil jeg kjøpe meg en høstjakke - much needed!!

Veronica vilvang

Veronica vilvang

V.vilvang@hotmail.com

my.h.n@hotmail.com

Rebecca Fjeld

Rebecca Fjeld

Beccafjeld@hotmail.com :)

Lene Gustavsen

Lene Gustavsen

Yes pleeease🙀😻 Hadde vært digg å handle noe til seg selv uten å tenke på studentbudsjettet!

Lenegust@hotmail.com

Eposten min er Lillian.by@gmail.com og jeg ville kjøpt et meg en ny jakke eller noen kule t-skjorter til meg og noen venninner :-D så super konkurranse!

ja takk!! :D sunniva_27@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :)

Madeleine Nordahl

Madeleine Nordahl

madeleinenordahl@live.no

siriemiliekr@hotmail.com :D

ingrid@grandalsmyra.com

kristinebr7@gmail.com

varinsabo@hotmail.com

ekka_bekka@hotmail.com

emilia.sether@outlook.com

siriemiliekr@hotmail.com ;)

Ingvild98@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com

Marteberntsen(a)Gmail.com :)

sophie marken

sophie marken

smaarken@hotmail.no

Lina Merethe Söderblom

Lina Merethe Söderblom

lina_soderblom@hotmail.com

omelanska@gmail.com

amalie.ullestad@hotmail.com :-)

Alvilde Ulfsnes

Alvilde Ulfsnes

alvilde.ulfsnes@hotmail.com :-)

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com :D

mia.eriksen@hotmail.com

Hadde brukt premien på den røde hettegenseren fra FILA1 den er så elsk

sunnivaskjerping@hotmail.com

ellen_kristine@hotmail.no

mariaskar@live.no

siriemiliekr@hotmail.com

Kjersti Nordli

Kjersti Nordli

kjersti-lunner@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com

helenemyo@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :)

delsbekkb@gmail.com

hanne_k@me.com

Jeg ville nok brukt pengene på noen kule, nye sneakers! :-D

siriemiliekr@hotmail.com

m.skau18@online.no

siriemiliekr@hotmail.com :D

paula_fl@hotmail.com

elise.k@live.no

Abigailbuntuu@gmail.com

hassiram@gmail.com

Milli.f.c@hotmail.com

helene.dale2104@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com

camillaolindestad@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :)

Milli.f.c@hotmail.com

omelanska@gmail.com

paula_fl@hotmail.com

elsker konkurransen!!

: paula_fl@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

louisehoiland@hotmail.com

louisehoiland@hotmail.com

nora.d.m@hotmail.com

odasev97@gmail.com

Ah, hva jeg ville brukt gavekortet på måtte jeg tenkt nøye på haha, er så mye på junkyard jeg kunne tenkt meg nå atte hjelp! Dissa høstnyhetene altså, sier jeg bare hehe :D Utrolig mye fint!

siriemiliekr@hotmail.com :)

Mathea Jenssen

Mathea Jenssen

mathea11.jenssen@hotmail.com

Louise_ry@hotmail.com :D

olivia_naero@hotmail.com

m.skau18@online.no

Milli.f.c@hotmail.com

juliesg@ostfoldfk.no

tinah@roros.net

madestaur@hotmail.com

sunniva.ulvang@hotmail.no

inamartineh@outlook.com

idasorenes@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com :))

emma1998@live.no

siriemiliekr@hotmail.com :D

maria.syrtveit@hotmail.no

Digger deg og bloggen din!

jenny.bondevik@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com

sofie_sletteberg@hotmail.no

😍😍

Anniken Elise

Anniken Elise

Done!! annikenerl@gmail.com

Anniken Elise

Anniken Elise

Done!! Åh de har såå mye fint nå

annikenerl@gmail.com

annikenerl@gmail.com

Milli.f.c@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :)

fannylouise@live.no :)

Mathildetunes@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com :D

Hamna fatima latif

Hamna fatima latif

Hamna2001@hotmail.no

siriemiliekr@hotmail.com :)

Ville brukt pengene på noen nye fete klær da jeg ga bort nesten alle mine til fretex! : )

Gøy!! :)

Gøy!! :)

siriemiliekr@hotmail.com ! :D

Milli.f.c@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :)

Julie Sæbønes

Julie Sæbønes

Julie_aambakk@hotmail.com

Ingrid Nielsen

Ingrid Nielsen

ingrid199857@hotmail.com :)

Julie Nesheim Svendsen

Julie Nesheim Svendsen

kjuliens@hotmail.no :-)!

siriemiliekr@hotmail.com :D

madestaur@hotmail.com

Julie Nesheim Svendsen

Julie Nesheim Svendsen

kjuliens@hotmail.no :-D

siriemiliekr@hotmail.com

Elida_hageb@hotmail.com

carine_madelen96@hotmail.com <3333

siriemiliekr@hotmail.com :D

Mathilde de Lange

Mathilde de Lange

mathilde.l.delange@gmail.com

Pernille Jahns

Pernille Jahns

Pernillejahnsklokstad@hotmail.com

rutzeneilin@gmail.com

siriemiliekr@hotmail.com

mariaskancke@gmail.com :-)

maria_leistad@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :)

Ginakol@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :D

Milli.f.c@hotmail.com

madestaur@hotmail.com ☺

juliebergrasmussen@gmail.com

Celine veiulfsen

Celine veiulfsen

celineveiulfsen@hotmail.com

Al.mariem@hotmail.com

helenemyo@gmail.com :)

Madelen Hermansen

Madelen Hermansen

Madelenhermansen@outlook.com :D

siriemiliekr@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com :D

Therese Ylving

Therese Ylving

Therese_ylving97@hotmail.com

mtlam99@gmail.com

Milli.f.c@hotmail.com

madestaur@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

Julie Derbakk

Julie Derbakk

Juliederbakk01@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :)

Milli.f.c@hotmail.com

siriemiliekr@hotmail.com :D

helenemyo@gmail.com

Marie Fotland

Marie Fotland

mariefotland@hotmail.com :))

siriemiliekr@hotmail.com :)

siriemiliekr@hotmail.com :D

siriemiliekr@hotmail.com

rebecca mitchell

rebecca mitchell

rebecca.mitchell@lyse.net

Milli.f.c@hotmail.com

linnivelandjacobsen@gmail.com :)

m.skau18@online.no

Veronicawindom@hotmail.com

m.skau18@online.no <3

m.skau18@online.no

guro.res@gmail.com

synneamunsdgard@gmail.com

Vilde.goa.voll@gmail.com ❤️❤️

Minabrathen@live.no

Mailen min: stine.stroem@hotmail.com

oda.nr@hotmail.com

oda.nr@hotmail.com

oda.nr@hotmail.com

lina_soderblom@hotmail.com

Hadde vært veldig fint med dette gavekortet da jeg fyller 18 om noen uker. Hadde vært en fin gave! :)

lina_soderblom@hotmail.com :)

lauraingrid99@hotmail.com

heddags@hotmail.com

paula_fl@hotmail.com

paula_fl@hotmail.com <3

paula_fl@hotmail.com

Digger konkurransen!!!

paula_fl@hotmail.com :D

paula_fl@hotmail.com <3 <3

Milli.f.c@hotmail.com

Elida_hageb@hotmail.com

Elida_hageb@hotmail.com❤️

Elida_hageb@hotmail.com😍

Juliasor@outlook.com 🌸🌸

Majakarijord@hotmail.com

Majakarijord@hotmail.com

Majakarijord@hotmail.com

inecamilla.blogg@hotmail.com :)

paula_fl@hotmail.com

<3

helenemyo@gmail.com :)

thea.mauseth@hotmail.no

malin53@hotmail.com

fattig student som trenger nye jeans og sko :)

madestaur@hotmail.com

karim972010@hotmail.com

karim972010@hotmail.com :D

karim972010@hotmail.com

Trenger nye sko, og har siklet lenge etter Fila genseren!

karim972010@hotmail.com :)

Solveig Darrud

Solveig Darrud

solveigdarrud@live.no

MaMawabk@gmail.com

marthevskaar@hotmail.no

Jaaa, elsker disse konkurransene og har alltid et ørlite håp om å vinne, haha :D

linnern@hotmail.com

Nadia_300896@hotmail.com

:-)!!

madestaur@hotmail.com

mona_johanne_8@hotmail.com

johanne_tungehaug@hotmail.com

emiliegran@yahoo.no

heddags@hotmail.com

Skriv en ny kommentar