hits

KONKURRANSE: VINN VALGFRI PRODUKTER FRA JUNKYARD TIL EN VERDI AV 1500 KRONER

Nå er det på tide med en ny runde her på bloggen med en konkurranse i samarbeid med mine supre samarbeidspartnere, Junkyard. Nå har forhåpentligvis sommeren kommet for fullt - eller hvis ikke snart og det kan derfor være kjekt med litt nye klær. Premien èn av dere vinner er et gavekort på hele 1500 kroner, som tilsvarer mye fint på nettbutikken til Junkyard. Nå har de også begynt å få inn massevis av sommerklær, og man vet aldri når det er utsolgt. Så her gjelder det å være lur å få tak i det du ønsker før det er for sent. Denne konkurransen er for både jenter og gutter, med tanke på at denne nettbutikken selger mye stæsj til begge kjønn. Konkurransen vil være i nøyaktig 1 uke, hvis ikke det skjer noen endringer underveis. Dere kan også melde dere på så mange ganger dere bare måtte orke som øker sjansene deres til å vinne.

For å delta:
♥ Like facebooksiden til Junkyard her.
♥ Like facebooksiden min her.
♥ Følge @junkyardnorge på Instagram.
♥ Følge @madeleinepedersenn på Instagram.
♥ Legge igjen mailen din slik at vi får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren.


KONKURRANSEN ER AVSLUTTET



Liker du denne konkurransen?♥

337 kommentarer
Emma Parkvold Kvam

Emma Parkvold Kvam

Åhh, elsker sånne konkurranser!😍💕

Epk99@hotmail.com

Gjort! :)

marie_gjernes@hotmail.com

Rebecca Fjeld

Rebecca Fjeld

Beccafjeld@hotmail.com :D

Jeg er med :)

Fin konkurranse, ja :)

richahag@hotmail.com

susansara8@hotmail.com

Kjeng95@hotmail.com

Ingvild Iversen

Ingvild Iversen

ing.luss@hotmail.com

Elin_borge@live.no

tiwaso@hotmail.no

Jeg er med :D

veronicalauritsen@hotmail.com

Rebecca Sinton Hansen

Rebecca Sinton Hansen

rebeccasintonh@gmail.com

ingvill solberg

ingvill solberg

ingvillsolberg@hotmail.com

Anette Johnsen

Anette Johnsen

:-)

❤️❤️❤️

Gabrielle Hardy

Gabrielle Hardy

Elsker slike konkuranser! gabriellemh@hotmail.com

Gjort!

Idasolsvik@hotmail.com

Gjort! Idasolsvik@hotmail.com

Gjort! (:

aleksandrasen99@gmail.com

Idasolsvik@hotmail.com

helenemyo@gmail.com :)

helenemyo@gmail.com

helenemyo@gmail.com

Ingrid Hamnes

Ingrid Hamnes

Ingrid hamnes

Ingrid.hamnes9@gmail.com

Digger konkurransene du får til på bloggen, du er så flink! 👏

Lillian.by@gmail.com

Så gøy, jeg er med :))

tinaolsen98@hotmail.com

Frida.loeken@hotmail.com

Tuva Henningsen

Tuva Henningsen

Jeg er med :-D

elipia@live.no

Stine Erøy Sandberg

Stine Erøy Sandberg

Veldig fin konkurranse😍

Mailen min er: stinersa@icloud.com

Malin Westvoll

Malin Westvoll

malinlw@outlook.com

Hanna.skaget@hotmail.com

Monika Brakstad

Monika Brakstad

Monika.96@live.no

Maria H Damgaard

Maria H Damgaard

maria_h_d@hotmail.com

Johanne_island@hotmail.no :-)

Wihu :)

julie.k.b@hotmail.com

Thale Kirknes

Thale Kirknes

thale.kirknes@hotmail.com 💎

Anna.dalhaug@gmail.com :D

philip.avesand@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

riaelisabeth07@outlook.com

Vilde Stensåsen

Vilde Stensåsen

vildestensaasen@gmail.com

Tistelandrine@gmail.com

mnb@123.no

Malin.2000@hotmail.com

ioldeid@hotmail.com

Allerede gjort:-)

Janitamoen@hotmail.com

Elsker de konkurransene her 😃

lkr.mork@gmail.com

Ragnhild_karlstad@hotmail.com

Gjort!

Claudia-kumi@hotmail.com

Maritaaahe@hotmail.no

elise_aga8@hotmail.com

Kristin Kårmo

Kristin Kårmo

kristinkaarmo@hotmail.no

rebecca.mitchell@lyse.net

auroralunde@gmail.com

nora_bratteng@hotmail.com

😍💕☀️🙌🏼

nadjaevensen@live.no

☀️🙌🏼😍😱

Ida Marie Sandvin

Ida Marie Sandvin

idasandvin@gmail.com💕🌴🍌🍾🎈

It's done! h_elene95@hotmail.com

malinnilam95@hotmail.com

camillaolindestad@gmail.com

benne.o.s@hotmail.com

haha følger dere fra før av :)

Roshini@live.no

Herlig konkurranse!

Mariulekleiv@hotmail.com

Karen martine

Karen martine

Karen-martine@hotmail.com

fredrikke.herheim@gmail.com

Alida.tveita.blom@gmail.com

oda.fiske@gmail.com

fridaberg98@icloud.com

Jane Cathrine Ellefsrud Kolby

Jane Cathrine Ellefsrud Kolby

Konkurranser som dette er faktisk det beste 🌸 Junkyard er definitivt favorittbutikken min på nett!

E-post: Jane.kolby@hotmail.com

katarinameling@live.no

fagerli_98@hotmail.com

Karoline Lovise

Karoline Lovise

Karolinelovise@icloud.com

Spennende👌🏼

Synneberghh@hotmail.com

🙏🏻🙏🏻

Helt herlig konkurranse! Gjort alle krav.

magdalenesaltivk@gmail.com

Min epost er: magdalenesaltvik@gmail.com, greide å skrive feil.

Gjort for lenge siden! :D

maria-opl@hotmail.com

Marigona-cool@hotmail.com (ahahha "cool" kleint)

charlotte-turoy@hotmail.com

Gjort!

Neb_s16@hotmail.com

Jeg er med :)

aase_oftedal@hotmail.com

Alt gjort for lenge siden!

Mathildetunes@hotmail.com

Done :)

marimosv@hotmail.com

Emilie Kjesbu

Emilie Kjesbu

Elsker konkuranser! Spesielt når det gjelder Junkyard😍👌🏼

emiliekjesbu@hotmail.com

Silje Birkhol

Silje Birkhol

Jaa! Hadde vært så deilig med noen nye klær😍👌🏼

Silje_birkhol@hotmail.com

Silje Birkhol

Silje Birkhol

Silje_birkhol@hotmail.com

anja-fs@hotmail.com 💞

Hanna.skaget@hotmail.com

Madeleine,

Gjort :))

Husker ikke når jeg kjøpte klær siste gang...

Perfekt gave til bursdag !

Ha en fin dag!

gin.grigaityte@gmail.com

Anna R. Olsen

Anna R. Olsen

anna.romoen.olsen@hotmail.com

Krysser fingrene🙌🏼

Matilda Henell

Matilda Henell

matildahenell@outlook.com😍🙏🏼

Gjort!

Eeeeelsker junkyard😍

E.stroms@hotmail.com

kamillalian2000@hotmail.no

sirigns@hotmail.com

Fredrikstubbe96@gmail.com

Åå😻

rikk-far@live.no

Ingrid Vollset

Ingrid Vollset

ææ, så gøy hvis man vinner!!

Ingridvollset1@hotmail.com

guro.res@gmail.com

Olsecamilla0@gmail.com

ginakol@hotmail.com 😃😃

Elsker konkurransene du har i samarbeid med Junkyard!

Stoor klem

ceciliebrochs@hotmail.com

Hedvig Knutsen

Hedvig Knutsen

hed98@hotmail.com

!!!

mariemelbybratenrognaas@gmail.com

Rebekka.ts@hotmail.com

julie_u95@hotmail.com

Ingvild Torgersen

Ingvild Torgersen

Gjort!

TorgersenIngvild@gmail.com

All done!

jenny.bondevik@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

siv_fiske@hotmail.com

sol55@live.no

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :)

Super konkurranse 😄🙌🏼

sirigns@hotmail.com

Ingrid Akselsen

Ingrid Akselsen

Akselseningrid@gmail.com

synneamundsgard@gmail.com

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

Så kjekt :)

ingeborgkv1@gmail.com

Julie Nesheim Svendsen

Julie Nesheim Svendsen

Jeg er med! :-D

Mail: kjuliens@hotmail.no

Julie Nesheim Svendsen

Julie Nesheim Svendsen

Jeg er med! :-D

Mailen min er kjuliens@hotmail.no

Veronica vilvang

Veronica vilvang

V.vilvang@hotmail.com

sirigns@hotmail.com

anniken_larsen92@hotmail.com

mlamundsen0203@gmail.com

may-linn@kebas.no

mlamundsen0203@gmail.com

ingridselboe@hotmail.com :-D

ingerhelgestad@hotmail.com :-D

ingerhelgestad@hotmail.com :-D

kajagundersen01@gmail.com

Serinabraham@hotmail.com :)

Serinabraham@hotmail.com :)

Serinabraham@hotmail.com :)

Juliee.r@hotmail.com

Serinabraham@hotmail.com :)

Juliasor@outlook.com

❤️❤️❤️

Vil gjerne vinne!

varinsabo@hotmail.com

eirin_sk@hotmail.com

annie.roer@icloud.no

annie.roer@icloud.com

Martehelene@live.no 😁☺️

Gjort :D

malen.stigen@hotmail.com

frida_kvalsund@hotmail.com

:)

kristine nygård

kristine nygård

kristine.nygaard@live.no <3

shena-janbu@hotmail.com

minajr@ostfoldfk.no

emilia.g.zannettos@live.no

ann4nas@hotmail.com

Anniken_kiste@hotmail.com

DONE!

Anniken_kiste@hotmail.com

kajaip1996@gmail.com :)

Mail: kajaip1996@gmail.com

linnea.toke@gmail.com 😌☀️💛

theabskott@hotmail.no

👌🏾🌳☺️👗👟🌤

Eia3ide@hotmail.com

Gjort❤️

fridaroslie@gmail.com

Saraaaras@gmail.com

Heddaholm1@hotmail.no

I'm in!!!

ylva.eggum@gmail.com

Gjort :- )) !!

my.h.n@hotmail.com

torakristine@hotmail.com

stinesaand@gmail.com

Madeleine Skogstad

Madeleine Skogstad

madeleine_skogstad@hotmail.com

Marlinlf99@outlook.com

💘💘

minacbb@hotmail.com

Mina Catrin Bakken Berg

Mina Catrin Bakken Berg

☀️☀️☀️

minacbb@hotmail.com

Gjort :-)

kryen.heine@gmail.com

Tyra-97@hotmail.com

m_nesse@hotmail.com

Så gøy! Må jo prøve :-)

Veronicawindom@hotmail.com

m_nesse@hotmail.com

Liker veldig godt denne konkurransen!♥

iriskeide94@hotmail.no

Gjort! :)

Åh for en kjekk konkurranse! Jeg er med :)

anjay@hotmail.no

😍😍

Elsker Junkyard! Er med :)

mavei@live.no

Elsker Junkyard ! <3

tkarlsen@live.no

så gøy! tkarlsen@live.no

LL_karianne@iCloud.com

LL_karianne@iCloud.com💩

Gjort :)

E-post: victoriaenany@hotmail.com

aina_hatlebrekke@hotmail.com :)

mlihoel@hotmail.com

ÆÆÆÆÆ gleder meg

ÆÆÆÆÆ gleder meg

Sarahloyte@live.no

rebecca.mitchell@lyse.net

Gjort!

ane_thi@hotmail.com

hanna.skaget@hotmail.com

mia.eriksen@hotmail.com

Elsker sånne konkurranser!

tkarlsen@live.no

👙👚👗

tkarlsen@live.no

Iselin Solås

Iselin Solås

iselinsolaas1@hotmail.no

Christinaskaug@hotmail.no :)))

hanna.skaget@hotmail.com :)

Synneberghh@hotmail.com

🤗🙏🏻

👟👟

tkarlsen@live.no

asnt12@hotmail.com :))

Gjort 👌🏾

shangavi96@hotmail.com

emiliekirkegaard@hotmail.com

vyle@hotmail.no

Tinabrenna@hotmail.com

Maren.bunes@hotmail.com

Louise_ry@hotmail.com 😄

Karen Anna Mjøen

Karen Anna Mjøen

Gjort💕😍

Karen_anna98@hotmail.com

Amalie Ullestad

Amalie Ullestad

Amalie.ullestad@hotmail.com :-)

Done :)

Sandvik.tone.b@gmail.com

Meeeeed, som alltid!! :D

andrea_thogersen@hotmail.com :)

Selina.yapiici@hotmail.com

Digger deg og bloggen din maximalt❤️❤️

Gjort :)

ingrid_olsen_1@hotmail.com

emilia.sether@outlook.com

theaol@rocketmail.com

ema.cau@hotmail.com

Marenelauritzen@hotmail.com

Sandramadelen99@gmail.com

sandratonnessen@gmail.com <3

Rebecca mitchell

Rebecca mitchell

Rebecca.mitchell@lyse.net

solvorseim@gmail.com

wowfrida@hotmail.com

Jeg håper jeg kan være med i konkurransen selvom jeg ikke har instagram! :) Har likt facebook sidene :)

Belle_hiphop@hotmail.com

Amanda.L@hotmail.no

Prøver lykken denne gangen da! :)

Mtlam99@gmail.com

marlinlf99@outlook.com

👌🏾🌳☺️👗🌤👟

Eia3ide@hotmail.com

iselin-a96@hotmail.com

gjort<3 hannathevik@hotmail.com

kristinebr7@gmail.com

rutzeneilin@gmail.com

Marie Fotland

Marie Fotland

For en fantastisk premie!!

Har gjort alt :)

mariefotland@hotmail.com

julie.sulen@hotmail.com

Mari Ellevold Nilsen

Mari Ellevold Nilsen

Mariellevold@gmail.com

❤️❤️

En utrolig premie!

mavei@live.no

kar_oks@hotmail.com

maria_leistad@hotmail.com

Camilla Furulund jensen

Camilla Furulund jensen

Gjort :-)

Mileah@hotmail.no

Camilla Furulund jensen

Camilla Furulund jensen

Gjort :-)

Milleah@hotmail.no

Helene Haslestad

Helene Haslestad

GJORTTTTT ÆÆÆHHÅOMGNKNMFKLNVBOVB

hclcnc@hotmail.com!!!

sunniva_27@hotmail.com

rebecca mitchell

rebecca mitchell

rebecca.mitchell@lyse.net

Amanda.hopen@hotmail.com

Silje Birkhol

Silje Birkhol

Jeg er med 😀

Madelenml@hotmail.com

Celine-renee-96@hotmail.com

m.skau18@online.no

Jeg er med! Maren.bunes@hotmail.com

Ingvild98@gmail.com

may-linn@kebas.no

Ingeborg Elise

Ingeborg Elise

Ingeborg-elise@hotmail.com

Ååh, elsker virkelig konkurransene dine! <3

- renate.eun@hotmail.com -

thea.mauseth@hotmail.no

maria_leistad@hotmail.com

thea.mauseth@hotmail.no

Karoline Pettersen

Karoline Pettersen

Kkarolinep@gmail.com

helene.dale2104@gmail.com

atina-anita93@hotmail.com

Per Robert Vestby

Per Robert Vestby

Perrobert94@gmail.com :)

Ingrid@grandalsmyra.com

Christin.overgard@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com :-)

barbro roksvåg

barbro roksvåg

barbroaer@gmail.com

Ann Kristin Suhr

Ann Kristin Suhr

annkristin-suhr@hotmail.com 😃

maria_leistad@hotmail.com :D

h4nn4h.97@hotmail.com

anna.njos.sleppen@gmail.com :):)

Martinebredli@icloud.com

Vildeskjerven98@hotmail.com

maria_leistad@hotmail.com ! :D

alexandraflaa@hotmail.com

madestaur@hotmail.com

meretemichaelsen98@gmail.com

tkarlsen@live.no

Mariaeide02@outlook.com ❤️ Elsker konkurranser som desse ! Junnyard er favorittbuttiken min så det hadde vært utrolig kjekt å vunnet. Du er faborittbloggeren min så hadde vært ekstra kjekt å vunnet det av deg !☺️

henriette.roiland@hotmail.com :)

Carine_madelen96@hotmail.com

Claudia-kumi@hotmail.com

ine_fine@hotmail.com

Eia3ide@hotmail.com

signebakke@hotmail.no

stine.rossevatn@gmail.com

anbjorg.dyrhovden@gmail.com

Majakarijord@hotmail.com

rian.ragna@gmail.com

rian.ragna@gmail.com

berit.loktu@hotmail.com 💞🎉

nadjaevensen@live.no :)

julie_k_r@hotmail.com

☀️

minacbb@hotmail.com

Synnøve Hovden

Synnøve Hovden

synnove.hovden@hotmail.com

hanhthi10@gmail.com :))

madestaur@hotmail.com ❤

Christineophaug@gmail.com

Christineophaug@gmail.com

stine_eriksen@live.no

Marlinbrekke@hotmail.com😃

renatepollen@hotmail.com

renatepollen@hotmail.com

Har alltids gjort det ! :)

chen.amanda2000@hotmail.com

maria_leistad@hotmail.com <3

marthe-93@live.no :-D

Heeeerlig konkurranse :-D liker og følger :)

- maria07__@hotmail.com

rebecca mitchell

rebecca mitchell

rebecca.mitchell@lyse.net

signe duedahl

signe duedahl

signe@duedahl.no

Margrete Jebsen Ågotnes

Margrete Jebsen Ågotnes

margretejebsen@hotmail.com

Eia3ide@hotmail.com

Elsker konkurranser som dette, og elsker de ikke akkurat noe mindre når det er junkyard vi konkurrer om produkter fra!!

idasorenes@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com :):)

jeg er med

mvh

Kjerstin

wilak@online.no

hanna.skaget@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

Rebecca Mitchell

Rebecca Mitchell

rebecca.mitchell@lyse.net

hanna.skaget@hotmail.com

maria_leistad@hotmail.com !

madestaur@hotmail.com

Helene Haslestad

Helene Haslestad

Gjort !😍🦄😍

Hclcnc@hotmail.com

Malin Albrigtsen

Malin Albrigtsen

albrigtsenmalin@gmail.com

Håper på det beste, hadde vært gøy❤️

Mathildetunes@hotmail.com

Det er så gøy med slike konkurranser, du må ha fler! :D

madestaur@hotmail.com

Alvilde Danielle Jensvoll

Alvilde Danielle Jensvoll

alvilde@jensvoll.eu

marthe.elise@hotmail.com

Selina Soriano

Selina Soriano

:D

Selinaword@hotmail.com

Rebecca Mitchell

Rebecca Mitchell

rebecca.mitchell@lyse.net

vanlc@hotmail.no

madestaur@hotmail.com 😊

helenemyo@gmail.com

helenemyo@gmail.com :D

ellen_kristine@hotmail.no

maria_leistad@hotmail.com

Skriv en ny kommentar