hits

KONKURRANSE: VINN VALGFRI PRODUKTER FRA JUNKYARD TIL EN VERDI AV 1500 KRONER

Gårsdagen og denne dagen her skal gå til å samle inn så mye energi jeg bare klarer frem til i morgen. Da starter nemlig jobbhelgen min og det passer meg egentlig veldig perfekt. Jeg har hatt så mye fri at både tiden og dagene har flydd bort føles det ut som. Så å komme tilbake til gamle rutiner er akkurat det jeg trenger for øyeblikket.

Nå er det på tide med en ny runde her på bloggen med en konkurranse i samarbeid med mine beste partnere, Junkyard. Nå nærmer sommeren seg med stormskritt og det kan derfor være kjekt med litt nye klær. Premien èn av dere vinner er et gavekort på hele 1500 kroner, som tilsvarer mye fint på nettbutikken til Junkyard. Nå har de også begynt å få inn massevis av sommerklær, og man vet aldri når det er utsolgt. Så her gjelder det å være lur å få tak i det du ønsker før det er for sent. Jeg har vært dum noen ganger og tenkt sånn "kjøper det litt senere" og når jeg endelig er i shoppinghumøret er det utsolgt - hvor irriterende er ikke det? Haha. Uansett; Denne konkurransen er for både jenter og gutter, med tanke på at denne nettbutikken selger mye stæsj til begge kjønn. Konkurransen vil være i nøyaktig 1 uke, hvis ikke det skjer noen endringer underveis. Dere kan også melde dere på så mange ganger dere bare måtte orke!

For å delta:
♥ Like facebooksiden til Junkyard her.
♥ Like facebooksiden min her.
♥ Følge @junkyardnorge på Instagram.
♥ Følge @madeleinepedersenn på Instagram.
♥ Legge igjen mailen din slik at vi får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren.


KONKURRANSEN ER OVER



Likte du denne konkurransen?♥

306 kommentarer

martelind@hotmail.com

agneteleiseth@hotmail.com

Konge konkurranse 😍🙌

Agnete Steine

Agnete Steine

agnetesteine@hotmail.com

Ginakol@hotmail.com 😃😃

Kristine Rakvåg

Kristine Rakvåg

:)

Kristine Rakvåg

Kristine Rakvåg

korakvag@hotmail.com

Kristine skavlid

Kristine skavlid

Skavlidk@hotmail.com 😃 dette trenger jeg virkelig! 💕

Bineber@hotmail.com

Irenefossmo@hotmail.com 😎

Hurra for super konkurranse!

Hadde verkeleg gjort seg med litt nytt og fresht i garderoben.

atina-anita93@hotmail.com

daniel_m_94@hotmail.com

maleneriise96@gmail.com

Idalyder@hotmail.com :)

linnea.toke@gmail.com 😻

Tuva.sku@hotmail.com

Amalie Penette

Amalie Penette

Amalie.penette@gmail.com 😄

Gjort✅

hanne_furuhovde@hotmail.com

Vildeskjerven98@hotmail.com

Passer fint at jeg har klær i handlekurven min på tilsammen 1500kr da! 😄

ineghagen@gmail.com

Herlig konkurranse!! 🙌🏼

iris.ak@hotmail.com

Nice konkurranse!

Silje Birkhol

Silje Birkhol

Ja gjerne!

Silje_birkhol@hotmail.com

ida_bahus@hotmail.com

claudia-kumi@hotmail.com

Elsker bloggen din🤗❤️

odasev97@gmail.com :)

Maritaaahe@hotmail.no

Jeg er med!! e-posten min er moex@hotmail.no <3

Celine van Tunen

Celine van Tunen

celine.v.t@hotmail.com 😊

Stine Amundsen

Stine Amundsen

stineam@outlook.com 😁

erdih99@hotmail.com :)

Anette Johnsen

Anette Johnsen

Anette.johnsen@icloud.com

Iselin Eliassen

Iselin Eliassen

Iselineliassen@icloud.com 😃❤️

torakristine@hotmail.com

Frida.loeken@hotmail.com

Maria.prestboen@gmail.com

maren_hofseth@hotmail.com

kryen.heine@gmail.com

rikk-far@live.no 😇

Synne Svarstad

Synne Svarstad

Synne.svarstad@hotmail.com

Gabrielle Hardy

Gabrielle Hardy

Åå😍😍 gabriellemh@hotmail.com

Gjordt☺️

Mina-kong@hotmail.no

ellen_marie_sornes@hotmail.com

:D

kaol358@gmail.com

annamaria.vagnild@gmail.com <3

Maren Fuglerud

Maren Fuglerud

Har veldig lyst til vinne:))

sandra.rollag@hotmail.com

Maren Fuglerud

Maren Fuglerud

Eposten er mare-fug@frisurf.no eller marenfug@gmail.com

emilia.sether@outlook.com

m.skau18@online.no

Nikita-rye@hotmail.com

sirigns@hotmail.com

🙏🏼😍

Mlihoel@hotmail.com

Sais_1993@hotmail.com

Jeg ELSKER JUNKYARD! Dette hadde vært den beste motivasjonen for eksamen frem mot sommeren!! En fattig og sliten student her krysser fingre og tær 💅🏼💯🙌🏼

stine_eriksen@live.no

theaol@rocketmail.com <3

stine_eriksen@live.no :)

helene.dale2104@gmail.com

siljebenedikte@hotmail.no

Johanna solvang

Johanna solvang

Johannasolvang2@gmail.com

ragnhild_karlstad@hotmail.com

fagerli_98@hotmail.com

Maria Henriksen

Maria Henriksen

Maria.henriksen@bkkfiber.no

bettinab.94@hotmail.com :)

:):)

Likte konkurransen ja :D

helenemyo@gmail.com

Lisa_mollevold@hotmail.com

jennyhauga@hotmail.com 🌸

maria_leistad@hotmail.com

carolineboug94@gmail.com

Shwiesele@hotmail.com :))

malinrl93@gmail.com

:-D

Anita.groett@gmail.com ❤️

Ingrid Lovise

Ingrid Lovise

Ingrid_lovise_nr@hotmail.com

Martehelene@live.no ☺️

And yes, love it!!

Aunelotte26@gmail.com 💛 Krysse fingran!

camillaolindestad@gmail.com

Camilla Marie

Camilla Marie

camillamariesandaker@outlook.com

Siri Krogstad

Siri Krogstad

Herlig konkurranse! :D

siriemiliekr@hotmail.com

saraaaras@gmail.com

louise_ry@hotmail.com :D

Sofie-g-n@hotmail.com

the.bl@hotmail.com

julianne.spooren@live.no

Al.mariem@hotmail.com

Andrea Gjendem

Andrea Gjendem

Andrea_gjendem@hotmail.com 😘

Julie_aambakk@hotmail.com ☺️

Julie_aambakk@hotmail.com

johannanesvold@icloud.com

Gjort!

Rebekka.ts@hotmail.com

Sunniva Johansen

Sunniva Johansen

sunnivaaj@gmail.com

Astrid Flisram

Astrid Flisram

Astriid.h.f@gmail.com

saregg@hotmail.com

Åååja takk!!

for en kjekk konkurranse!!

anjazebra@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

Gjort!

stine_eriksen@live.no

stine_eriksen@live.no ;)

Biancajs@hotmail.no

camilla.t.l@live.no :-D

mnlhuynh@gmail.com :D

amalie.kvarven@gmail.com

esila98@hotmail.no!

fridasj@live.no

amalie.nilsen96@outlook.com

Gjort!!

Danielsenmartine@hotmail.com

emilia.g.zannettos@live.no

minehbalke@gmail.com :)

Fredrikke Gustavsen

Fredrikke Gustavsen

fredrikkegustavsen@hotmail.com

Vilde.granheim@hotmail.no

ingrid_aas99@hotmail.com

Julie Nesheim Svendsen

Julie Nesheim Svendsen

Allerede likt og fulgt :-) kjuliens@hotmail.no

asena_kubra98@hotmail.com

Jaaaaaa, jeg liker denne konkurransen!! 😍😍

Linnern@hotmail.com

Martine monsen

Martine monsen

M_nisse@live.no

Gjort alt💋

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :)

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :)

hanna.skaget@hotmail.com

nora.d.m@hotmail.com

Hanna.skaget@hotmail.com

Lisatstrand@hotmail.com

adadb@icloud.com

Jeg elsker junkyard konkurranser! Selv om jeg aldri vinner da haha! anniken_larsen92@hotmail.com

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

bayat.blog@outlook.com

benedikte.haukaas@gmail.com

anniken_larsen92@hotmail.com

auboe@hotmail.no

Olav.uboe@me.com

hanna.skaget@hotmail.com

Carolineboug94@gmail.com 🌺

helenemyo@gmail.com :):)

Mari Hellandsjø

Mari Hellandsjø

Marihellandsjo@gmail.com

Christina Skaug

Christina Skaug

christinaskaug@hotmail.no

Elsker alle konkurransene du har!

carine_madelen96@hotmail.com

Cecci.98@hotmail.com

Lise.Hornnes@gmail.com

synneamundsgård@gmail.com

marit-pia@hotmail.com

amundsensynne@gmail.com

thea.mauseth@hotmail.no

julie_polden@icloud.com

hanna.skaget@hotmail.com

Ronjasag@hotmail.com Håper jeg vinner!!!!!

kar_oks@hotmail.com

pia aamodt-løken

pia aamodt-løken

pia_aal@hotmail.com :)

stine_eriksen@live.no

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :D

fatma.cosar098@hotmail.com

Likt!

tam_bao96@hotmail.com :-)

Super konkurranse! 😄

Anjaoen@hotmail.com

Gjort <3

renate.eun@hotmail.com :)

😱😍❤️

emiliedi@live.no

reebecca@live.no :)

Julie.stav@hotmail.com 🌴☀️🙈

Emma S Grytten

Emma S Grytten

gjort!

emmasg@hotmail.no

Catharina.m@outlook.com

😁

anniken_larsen92@hotmail.com

shangavi96@hotmail.com :D

stine_eriksen@live.no

Ninanorum@hotmail.com

Ingeborg elise

Ingeborg elise

Ingeborg-elise@hotmail.com

Juliebergrasmussen@gmail.com

livmarialien@hotmail.no

jenny.bondevik@hotmail.com

siljeeie00@gmail.com

Silje Kaasbøll

Silje Kaasbøll

Jeg vil veldig gjerne vinne!

siljehagala@gmail.com

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :)

ylva-rognstad@hotmail.com

johanne.elie.b@hotmail.com

Ingrid Gudbrandsen

Ingrid Gudbrandsen

ingrid.gudbr@hotmail.com

julie_polden@icloud.com

helenemyo@gmail.com :D

poldenjulie@gmail.com

anine_wolles@hotmail.com 😃😃

Sunniva.ulvang@hotmail.no :)<3

auboe@hotmail.no

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

Caroliina-bt@hotmail.com :)

Hedda.norbakk@icloud.com

martegod1@hotmail.no :)

ast_ped@hotmail.com

aina_hatlebrekke@hotmail.com

maria.rosvol@gmail.com

Sarah.werner.nordgard@gmail.com

Helenemyo@gmail.com

camillaolindestad@gmail.com

Nikita-rye@hotmail.com

Marte.oyyas@hotmail.no

hanna.skaget@hotmail.com

majasaur@gmail.com

Birgitte_1997@hotmail.com

helenemyo@gmail.com

m_aria_994@hotmail.com :D <3

stine_eriksen@live.no

Mariavieras@hotmail.no

omg, yes please😍😍 Marie.wilberg@outlook.com

stine_eriksen@live.no :)

stine_eriksen@live.no :D

Gjort!

stine_eriksen@live.no

Mia.e.aune@ntnu.no 😄

Jeg er med! :D tanjaamandapettersen@hotmail.com

aashild.k.a@hotmail.com

tomine_vedvik@hotmail.com

Johanna Carlsen

Johanna Carlsen

Johannasolvang2@gmail.com

ylva.cerine@gmail.com

Krysser det som krysses kan, kanskje jeg endelig kan vinne noe, haha

hana.a.97@hotmail.com <33

Margareth.a.stang@gmail.com

Linda Halvari

Linda Halvari

Linda_mih@hotmail.com 🙌🏽👅

hanna.skaget@hotmail.com

helenemyo@gmail.com:)

Hanna.skaget@hotmail.com

:)) sara_dg@live.no

norakjoshaug@hotmail.com

Madeleine Skillebekk

Madeleine Skillebekk

m.skillebekk@hotmail.com

kamillalian2000@hotmail.no

Claudia-kumi@hotmail.com

Sandra Andrea Jensen

Sandra Andrea Jensen

Jeg er med, har likt sidene på facebook og følger dere på instagram!

Bloggjenta-sandra@hotmail.com

emma.leira@live.no

vdfossdal@gmail.com :)

hanna.skaget@hotmail.com

mari_nilssen@hotmail.com :-)

Gjort!

stine_eriksen@live.no

stine_eriksen@live.no

stine_eriksen@live.no :)

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :)

Thale Kirknes

Thale Kirknes

thale.kirknes@hotmail.com <3

helenemyo@gmail.com :D

eline.sorhaug@hotmail.com

madestaur@hotmail.com ❤😄

Malin Albrigtsen

Malin Albrigtsen

albrigtsenmalin@gmail.com

:-D

frida_xiang@hotmail.com

:D

Eliza Kristoffersen

Eliza Kristoffersen

@elizakristoffersen00@gmail.com ❤️

kristine strøm

kristine strøm

kristinesjj@hotmail.com

Mariam Irene Ghafoor

Mariam Irene Ghafoor

mariamirene@hotmail.com

Hanna.skaget@hotmail.com

ginanordby@hotmail.com

tinabrenna@hotmail.com

mia.eriksen@hotmail.com

@miaeriksenn på Instagram!!

annabooe@hotmail.com

Sunniva Garnes

Sunniva Garnes

Sunniva_27@hotmail.com

helenemyo@gmail.com :)

hanna.skaget@hotmail.com

annag.haahjem@hotmail.com 💗

Ingrid Thorset

Ingrid Thorset

ingridjt97@hotmail.com :)

Sol Irén Ulvang

Sol Irén Ulvang

E-post lagt til i feltet for e-post!

Hanna.skaget@hotmail.com

Ingeborg Haddeland

Ingeborg Haddeland

ingeborg.haddeland@gmail.com

Sandra.hegerland.sola@hotmail.com

Mali S. Gjengstø

Mali S. Gjengstø

Malisg96@gmail.com

Lilian2000tito@hotmail.com

Lydia _kumi@hotmail.com ☺️

Hanna.skaget@hotmail.com

stine_eriksen@live.no

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :)

Vilde-ma@live.no

Håper jeg får fresjet opp garderoben litt nå :)

julie.sulen@hotmail.com

helenemyo@gmail.com :):)

hanna.skaget@hotmail.com

Anna Lyngstad

Anna Lyngstad

Anna_lillevik@hotmail.com

Michelle Danielsen

Michelle Danielsen

Michelle-danielsen97@hotmail.com :-)

Amalie Engum Anderssen

Amalie Engum Anderssen

amalie_anderssen@hotmail.com

helenemyo@gmail.com

tinemelk98@hotmail.com

helenemyo@gmail.com

Martine Høgås

Martine Høgås

Martine.rh@hotmail.com

ingridtvete_99@hotmail.com

Synneloken@hotmail.com 😄

Amanda Langenes

Amanda Langenes

Amanda.L@hotmail.no

Hadde blitt kjempe glad for å vinne dette gavekortet <3

Junkjard er en så fin butikk :D

Amanda Langenes

Amanda Langenes

Amanda.L@hotmail.no

Hadde blitt kjempe glad for å vinne dette gavekortet <3

Junkyard er en så fin butikk :D

emilie14@live.no

Doruntina_123@hotmail.com :-)

maiken.holanger@lyse.net

sol55@live.no

helenemyo@gmail.com :D

Claudia-kumi@hotmail.com

ceciliebrochs@hotmail.com

Oda Sevaldsen

Oda Sevaldsen

odasev97@gmail.com :)

Gjort!

stine_eriksen@live.no

stine_eriksen@live.no :D

stine_eriksen@live.no :)

Henriette Berg

Henriette Berg

henriette351@hotmail.com

Ida Julie Amundsen

Ida Julie Amundsen

ida_j_a@hotmail.com

Alt er gjort for leeeenge siden! elsker stilen din og klærne på junkyard😍

Beccafjeld@hotmail.com. :D

Hanna.skaget@hotmail.com

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :D

kristine nygård

kristine nygård

kristine.nygaard@live.no

noramariee@hotmail.com

idahmlarsen@gmail.com

rutzeneilin@gmail.com

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :)

madestaur@hotmail.com

norakjoshaug@hotmail.com

hanna.skaget@hotmail.com

hanna.skaget@hotmail.com

Siri Krogstad

Siri Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com :D

kamillaelise@outlook.com

eliskle@gmail.com

Helenemyo@gmail.com :)

amalie_haugen6@hotmail.com

Åå bare elsker at du har slike konkurranser, med tanke på hvor mye jeg ønsker meg fra junkyard!

Epost: mtlam99@gmail.com

Epost: emilie14@live.no

Skriv en ny kommentar