hits

THE ORIGINALS MANDAG

22.09.2014 - 17:33 155 kommentarer

Denne mandagen har jeg hatt fri fra jobben, og har derfor planlagt nøye om hva planene mine skulle være for i dag. Jeg håper og tror mange av dere har fått med dere serien The Originals? Det er en ny serie som jeg skal følge med på, som nå har kommet ut på Blu-ray og DVD. Jeg har allerede startet smått på sesong 1 og jeg skal se videre på sesongen i kveld. Allerede fått meg en ny serie å følge med på, dette skal bli spennende vet jeg!

Jeg vet godt at mange av dere følger med på serien Vampires Diaries, og da vil dere uten tvil like denne serien som er en spin-off fra de populære Vampire Diaries. Denne sexy og trollbindede serien kretser rundt den originale vampyrfamilien og vampyr/ varulvhybriden Niklas "Klaus" Mikaelson. Når en heksesabbat lokker Mikaelsons tilbake til sitt barndomshjem i New Orleans som familien var med på å bygge opp. Der bryter det ut en krig som lenge har ligget og ulmet. Blodsbåndene er sterke, men maktbegjæret og behovet for hevn er kanskje enda sterkere. For over tusen år tilbake, ga den opprinnelige vampyrfamilien løfte om å holde sammen i en evighet. Men etter mange århundrer er dessverre familiebåndet brutt. Hva er grunnen til at dette har skjedd?









Høres ikke dette spennende ut, da vet jaggu meg ikke jeg altså! Jeg sitter nesten klistret foran tven og er helt oppslukt i denne serien allerede. Og for dere som ikke har fått tak i serien på Blu-ray eller DVD enda, ikke sukk. Jeg har nå muligheten til å gi bort 3 stk The Originals sesong 1 på Blu-ray til 3 heldige vinnere. 

Eneste du trenger å gjøre for å delta i denne konkurransen er å legge igjen en kommentar med "jeg er med" + mailen din. Vinnerne trekkes på bloggen min 28.september. 

KONKURRANSEN ER AVSLUTTET

 // I samarbeid med Side2 & Warner

155 kommentarer

Raggie

22.09.2014 kl.17:40

jeg er med~ ragnhild_mhoseth@hotmail.com

Oda

22.09.2014 kl.17:41

Jeg er med

odaholtetorstensen@hotmail.com

Emma Frisli Jacobsen

22.09.2014 kl.17:43

Jeg er med + emmfrijac@gmail.com

Thuy Michelle

22.09.2014 kl.17:43

Jeg er med! :)

thuy-ftw@hotmail.com

Birgit Bjørkevik

22.09.2014 kl.17:44

Jeg er med :-)

birgit_bjorkevik@hotmail.no

victoria

22.09.2014 kl.17:44

Jeg er med !:)

Victoriaalvilde@hotmail.com

Lisa Marie

22.09.2014 kl.17:45

jeg er med! :)

Lisa_mollevold@hotmail.com

Cathrine

22.09.2014 kl.17:45

Jeg er med!

Synne

22.09.2014 kl.17:45

Jeg er med

synne-l@live.no

Nina Elise

22.09.2014 kl.17:46

Jeg er med :)

Ninaelise@hotmail.no

Amrita

22.09.2014 kl.17:50

Jeg er med! :)

Amrita_vikoren@hotmail.com

Vivi Duong

22.09.2014 kl.17:51

Jeg er med

Vividuong@gmail.com

Miriam

22.09.2014 kl.17:53

miriamd@hotmail.no

Jeg er med :)

Silje Latoya

22.09.2014 kl.17:55

Om jeg er med!! <3 Har lyst å se det men har ikke komme så langt! haha. siljelatoya@hotmail.com :*

Kristine Larsen

22.09.2014 kl.17:55

Jeg er med!:)

Kristinelarsen95@hotmail.com

Elin

22.09.2014 kl.17:58

Jeg er med <3 elin_hamster2@hotmail.com

Andrea Hammer

22.09.2014 kl.17:58

Jeg er med😊

andrea.skarsaune@gmail.com

Maren

22.09.2014 kl.17:58

Jeg er med! :-)

Maren.berland@yahoo.no

Elida

22.09.2014 kl.17:59

jeg er med !! :))

elidawas@live.no

Gry Jeanette

22.09.2014 kl.18:01

Jeg er med! :-D

gry_jbk@hotmail.com

Maiken <3

22.09.2014 kl.18:02

Jeg er med 😊

Maiken.ulriksen@icloud.com

(Digger bloggen din <3 )

Victoria Røset

22.09.2014 kl.18:02

Jeg er med !! (:

Benedicte

22.09.2014 kl.18:02

Jeg er med! :)

Benekar3@hotmail.com

Henrikke

22.09.2014 kl.18:04

Jeg er med!!

henrikkehon@homail.com

birgitte

22.09.2014 kl.18:06

Jeg er med!

birgitte_99@hotmail.com

Pia

22.09.2014 kl.18:07

jeg er med ~ piaballerina@hotmail.com :-)

Shaista Ahmadzei

22.09.2014 kl.18:08

Jeg er med shaista-a@hotmail.com

Johanna Sofie

22.09.2014 kl.18:10

Jeg er med!! johannasofie2009@hotmail.com

Connie

22.09.2014 kl.18:12

Jeg er med 😊

Connie_simonsen@hotmail.com

Silje Kampen

22.09.2014 kl.18:13

Jeg er med!:) silje.kampen@hotmail.com

karen marie

22.09.2014 kl.18:13

Jeg er med! karen-m.lunds@hotmail.com <3

Julie

22.09.2014 kl.18:14

Jeg er med :)

Sanna Valan

22.09.2014 kl.18:17

Jeg er med! :D

Sanna.valan@gmail.com

Sofie Søvik Wathne

22.09.2014 kl.18:20

Jeg er med! :)

Sofie-wathne@hotmail.com

Jenny

22.09.2014 kl.18:21

Jeg er med :)

jennyevensen@gmail.com

Line

22.09.2014 kl.18:24

Jeg er med! :)

line_veglo@hotmail.com

Elise Løge

22.09.2014 kl.18:28

Jeg er med :)

Malene

22.09.2014 kl.18:35

Jeg er med! :)

malene.flott@hotmail.com

Natalie

22.09.2014 kl.18:37

Jeg er med :-)

natsyv@hotmail.com

22.09.2014 kl.18:40

Jeg er med ☺️

emely@klingberg.no

Anette

22.09.2014 kl.18:41

Jeg er med! :-)

anette96aakre@gmail.com

Julie

22.09.2014 kl.18:50

JEG ER MED!!😄

juliebt@hotmail.no

Lena

22.09.2014 kl.18:50

Jeg er med:)

Ingrid

22.09.2014 kl.19:06

Jeg er gjerne med:)

(ingrid.e.melby@gmail.com)

Stina

22.09.2014 kl.19:06

Jeg er med! Elsker the originals!

stina_jinta@hotmail.com

Jenni

22.09.2014 kl.19:06

æææ, elsker the originals! jeg er med! :)

Celine lin

22.09.2014 kl.19:24

jeg er med ❤️️

Celkri@gmail.com

Guro

22.09.2014 kl.19:25

Jeg er med :-)

Guro_melheim@hotmail.com

vilde

22.09.2014 kl.19:32

jeg er med :)

Hedda

22.09.2014 kl.19:33

spørsmålsrunde snart? PÅ VIDEO :D :D

Iselin

22.09.2014 kl.19:52

Jeg er med

Maren rodal

22.09.2014 kl.19:54

Jeg er med!

Marenrodal&gmail.com

Janne

22.09.2014 kl.19:54

Jeg er med :-) jannebekken@hotmail.com

Maren Rodal

22.09.2014 kl.19:55

Jeg er med!

Marenrodal@gmail.com

Sara Bottolfs

22.09.2014 kl.19:58

Jeg er med! Sara.bottolfs@hotmail.no

Cathrine

22.09.2014 kl.20:11

Jeg er med

Clo@listverkfabrikken.no

Pernille

22.09.2014 kl.20:16

JEg er med!

Pernille-r@hotmail.com

Remine Helene Holmen

22.09.2014 kl.20:17

Jeg er med <3

remineheleneholmen@gmail.com

Nora Bratteng

22.09.2014 kl.20:26

jeg er med :)

nora_bratteng@hotmail.com

Mari Schjølberg

22.09.2014 kl.20:42

Jeg er med! :) mari_helens@hotmail.com

22.09.2014 kl.20:48

jeg er med!

nhuphan2009@hotmail.com

22.09.2014 kl.20:55

Jeg er med! Elsker The Orginals, gjør meg ikke noe å se sesongene enda en gang hehe :-) haannaa96@hotmail.com

Anna

22.09.2014 kl.20:58

Jeg er med

anlar@broadpark.no

Da vet du sikkert at the orginals sesong 2 episode 1 kommer ut 7 oktober i Norge!! Det blir bra! :)

Thea

22.09.2014 kl.21:00

Jeg er med!

22.09.2014 kl.21:02

Jeg er med Frida.joraholmen@gmail.com

Emilie

22.09.2014 kl.21:12

Jeg er med,

emilie14@live.no

Elise Marina

22.09.2014 kl.21:18

Jeg er med!

elisem1997@hotmail.com

Thea Madeleine

22.09.2014 kl.21:22

Jeg er med! <3

theamh@live.no

22.09.2014 kl.21:27

Jeg er med

thea.mauseth@hotmail.no

Julie

22.09.2014 kl.21:29

jeg er med

juliestr@hotmail.no

Jenny Kant

22.09.2014 kl.21:39

Jeg er med:)

jenny.kant@hotmail.com

Selma tangen

22.09.2014 kl.21:41

Jeg er med!

Selma@live.no

Julie Adele

22.09.2014 kl.21:41

Jeg er med!! Eelsket vampire diaries så gleder meg til å se the originals:-)

Julie.sja@gmail.com

22.09.2014 kl.21:42

Jeg er med! Elsket Klaus på the vampire diaries❤️

Nikokh@hotmail.no

Maja Linn

22.09.2014 kl.21:43

Jeg er med 😃😃😃 elsker denne serien 💗

Maja-maja@hotmail.com

Sarah Nærø Pettersen

22.09.2014 kl.22:10

Jeg er med!!😍

Anna

22.09.2014 kl.22:20

Jeg er med!:)

anna.lastein@hotmail.com

Linnea

22.09.2014 kl.22:31

Jeg er med♥

linnearennan@gmail.com

Silje

22.09.2014 kl.22:35

Jeg er med! :D

SiljeBock@hotmail.com

Nina

22.09.2014 kl.22:39

Jeg er med :) fisk65@hotmail.com

May

22.09.2014 kl.22:39

Jeg er med!

maytheen@gmail.com

Karoline Marie Nilsen

22.09.2014 kl.22:43

Jeg er med! :)

kmsnilsen@hotmail.no

Lena Ludvigsen -

22.09.2014 kl.22:45

åH, ELSKER SERIEN! Jeg er med :D (Lolenay0@live.no)

22.09.2014 kl.22:51

Jeg er med

Linn-therese1998@hotmail.com

Rebekka wærstad

22.09.2014 kl.22:51

Jeg er med :)

rebekkawaa@live.no

Selma Borch-Guttormsen

22.09.2014 kl.22:56

Jeg er med! :D

selmaborch@hotmail.com

Lisa

22.09.2014 kl.23:00

Jeg er med :-D

Lisa

22.09.2014 kl.23:01

Jeg er med :-D

lisa_menelli@hotmail.com

Martine

22.09.2014 kl.23:09

Jeg er med :-) mfrisch5@hotmail.com

Vennina mi har anbefalt denne serien lenge :-)

Hanne

22.09.2014 kl.23:24

Jeg er med! :)

Frk.salberg@hotmail.com.

Tanya Lassen

22.09.2014 kl.23:25

Jeg er med! :D tanya_lassen@hotmail.no

Annette

22.09.2014 kl.23:26

Jeg er med! :D

annettebettina.hovden@live.no

Karoline

22.09.2014 kl.23:30

Jeg er med! :D

Karoline@ohammersborg.no

Rebekka

22.09.2014 kl.23:48

Jeg er med!

rheggebo@hotmail.com

monica

23.09.2014 kl.00:00

Jeg er med!:)

monica_iren94@hotmail.com

Sara Johnsen

23.09.2014 kl.00:16

Jeg er med!

sarahelen_johnsen@hotmail.com

Camilla

23.09.2014 kl.03:06

Jeg er med :)

camilla_dog@hotmail.com

camilla

23.09.2014 kl.08:33

JEG ER MED! Camillamyrset@live.no

Mia

23.09.2014 kl.09:11

Jeg er med + mia.al@hotmail.com

Åse Tønnessen

23.09.2014 kl.10:20

Jeg er med:)

99aase@gmail.com

Marie Gjernes

23.09.2014 kl.11:44

Åh, jeg er med! :)

em.blogg@hotmail.com

Kari Stevik

23.09.2014 kl.12:55

Jeg er med

Kstevik@hotmail.com

Oda Finne

23.09.2014 kl.12:59

jeg er med! :)

oda.finne@hotmail.com

Marie Lien

23.09.2014 kl.14:09

jeg er med

marielien95@hotmail.com

Venera

23.09.2014 kl.14:48

Jeg er med!! :-D

veneraaa-b98@hotmail.com

Silje Riska

23.09.2014 kl.15:02

Jeg er med!

Helena

23.09.2014 kl.15:12

Jeg er med

Helenaknive@hotmail.no

23.09.2014 kl.15:43

Jeg er med!

Nora.baardli@hotmail.no

renate

23.09.2014 kl.16:28

jeg er med!

renatebrustad@hotmail.com

Marianne

23.09.2014 kl.16:48

jeg er med !

marianne.toto@hotmail.com

Vanja

23.09.2014 kl.16:55

Jeg er med :-)

Har sett tre episoder (hadde de på opptak på dekoderen min, men har fått meg ny) - så hadde vært veldig gøy om jeg hadde vunnet! Håper jeg har vinnerflaksen med meg, har aldri vunnet noe..

vanjapia@gmail.com

Siri

23.09.2014 kl.18:51

Jeg er med! :D

siritv@hotmail.com

Karianne

23.09.2014 kl.19:38

Jeg er med

Amalie

23.09.2014 kl.19:53

Jeg er med!!

amaliehvesser@hotmail.com

Anja

23.09.2014 kl.20:20

Jeg er med :)

anjam_92@hotmail.com

Ronja Mikalsen

23.09.2014 kl.21:17

Jeg er med!

ronja.mikalsen@hotmail.com

madelene dk

23.09.2014 kl.21:34

Jeg er med! :)

madelene.kjeserud@hotmail.com

23.09.2014 kl.21:46

Jeg er med

maria.ch.thoner@hotmail.com

24.09.2014 kl.01:19

jeg er med :)

maria.siljuberg@hotmail.com

Malin Ramberg

24.09.2014 kl.09:23

Jeg er med!

malinier97@gmail.com

<3 caroiz

24.09.2014 kl.11:48

Jeg er med<3

caroiz.blogg@hotmail.com

Synne

24.09.2014 kl.14:44

Jeg er med!

synnesaether@gmail.com

Leila Alic

24.09.2014 kl.16:18

Jeg er med :)!

Leilaalic@hotmail.com

Marie

24.09.2014 kl.16:30

Jeg er med!

Marlen

24.09.2014 kl.17:11

Jeg er med!

marlen_knotten@hotmail.com

Ing Larsen

24.09.2014 kl.18:19

Jeg er med!
Jeg er med :D

ungdomsperioden@gmail.com

Ingrid S.

24.09.2014 kl.18:28

Jeg er med :-)

Mari

24.09.2014 kl.18:58

Jeg er med :D

mari_langan@hotmail.com

karoline

24.09.2014 kl.19:18

Jeg er med! Har hatt lyst til å begynne å se på det kjempe lenge!

max-karro@hotmail.com

Oda Wormnes

24.09.2014 kl.20:35

Jeg er med! <3

Oda_camp@hotmail.com

Kristine

24.09.2014 kl.21:28

Jeg er med :)

kristine.grythe@hotmail.com

Ellinor

24.09.2014 kl.22:01

Jeg er med!

ellinora@hotmail.no

Kainat Khalid

24.09.2014 kl.23:20

Jeg er med :)

kainatkhalid5@gmail.com

Marthine

24.09.2014 kl.23:48

Jeg er med! :)

marthinelien@gmail.com

Eirin

25.09.2014 kl.09:38

Jeg er med ☺ eirin992@hotmail.com

Ann Catrin Bjorvatn

25.09.2014 kl.12:42

Jeg er med! :-D

anncatrinb@hotmail.com

Julia V.

25.09.2014 kl.16:31

Jeg er med :D

juliav358@hotmail.com

Elisabeth Kongsvold

25.09.2014 kl.17:15

Jeg er med <3 det hadde vært en drøm å vinne! <3

eli-kong@sfjbb.net

Ann-Kristin

25.09.2014 kl.19:36

Jeg er med!

E-posten ser du i e-postfeltet.

Melissa

25.09.2014 kl.19:48

Jeg er med :D

Maiken Tønder

25.09.2014 kl.20:28

jeg er med

maikentonder@yahoo.no

26.09.2014 kl.09:18

jeg er med :))

guro.n.berge@hotmail.com

26.09.2014 kl.10:15

jeg er med :)

nanna97@gmail.com

Anna

26.09.2014 kl.10:56

Jeg er med!

annpe96@gmail.com

26.09.2014 kl.12:56

jeg er med :)

elisabeth-veierland@hotmail.com

Marit

26.09.2014 kl.22:34

Jeg er med :-)

sunniva

27.09.2014 kl.17:24

Jeg er med! ❤

Nora

27.09.2014 kl.17:39

Jeg er med!

Nora.baardli@hotmail.no

Susanne

27.09.2014 kl.18:49

jeg er med! :)

Susannelyster@hotmail.no

Christina

27.09.2014 kl.19:34

Jeg er med!

Christina-f.e@hotmail.com

katja iren strømmen

27.09.2014 kl.20:38

Jeg er med :D

katjairen@hotmail.com

27.09.2014 kl.23:36

jeg er med!

Shreya.ahuja98@gmail.com

Linn

28.09.2014 kl.12:36

Æ e me

Linnmas98@icloud.com

Mari

01.10.2014 kl.21:59

Jeg er med!

Mari.kjerstadmo@hotmail.com

Skriv en ny kommentar