NATT TIL 17

01.04.2014 - 11:28 264 kommentarer

Tenk at det ikke nå er lenge igjen til 17.mai, wæææ!! Det kribler i magen min bare tanken på hvor bra denne feiringen vil bli. Man har alltid høye forventninger, men natten til 17.mai er det alltid muligheter for at noe skal skje. 

Har du sett filmtraileren til Natt til 17.? Det er akkurat som om du kjenner mai-luften på kroppen, sommerfuglene i magen og forventningene stige til en av årets obligatoriske festkvelder med venner. Mye feiring, drikke og masse annet foregår denne natten. Jeg tror jeg selv og mange andre vil kjenne seg igjen i denne filmen - trenger ikke å være negativt, men alle har venner som en gang har oppført seg totalt dritings etter å ha drukket 1 cider i en ung alder. Mens andre venner drikker alt for mye, og da mener jeg alt for mye... Denne filmen synes jeg virker spennende og veldig ekte med tanke på hvordan man oppfører seg rundt sin ungdomsforelskelse. Selv jeg har vært borte i å være forelsket i samme gutt som min gode venninne, og da vi var mindre var det aldri positivt. Regner med at flere kjenner seg igjen i dette? Jeg er super nysgjerrig på hvordan det vil ende opp til slutt i denne filmen, og om du er nysgjerrig bør du lese det jeg skal skrive nå.

Jeg er nå så heldig og får gi bort 10 kinobilletter til mine herlige lesere som vinner billetter til seg selv og en venn. Konkurransen avsluttes 8.april så følg med på bloggen den dagen for å finne ut om du er den heldige vinneren. Filmen har norgespremiere 4.april. Om du ikke klarer å vente, trykk her for å komme til kjøp av billetter.

Alt du trenger å gjøre for å delta i denne konkurransen er:

♥ Like facebooksiden til Natt til 17. her.
♥ Legge igjen mailen din i kommentarfeltet på bloggen, slik at vi får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren. 

LYKKE TIL!

KONKURRANSEN ER AVSLUTTET



Skal du se Natt til 17.?♥

// I samarbeid med Side2 & Nordisk Film 

264 kommentarer

Eira Renate Lien Farkas

01.04.2014 kl.11:33

Likt & Deltatt - eirarenatefarkas@hotmail.com

Maria Haugen

01.04.2014 kl.11:33

mariasunde@hotmail.com

Kine

01.04.2014 kl.11:34

Kine_braathen@hotmail.com

Ida Sørenes

01.04.2014 kl.11:35

idasorenes@hotmail.com

01.04.2014 kl.11:37

Kris10nevorpenes@live.no

amalie

01.04.2014 kl.11:37

amalieheg97@gmail.com

01.04.2014 kl.11:38

Eline.kink@hotmail.com

Ylva Berle

01.04.2014 kl.11:38

ylva_berle@hotmail.com

Karoline Mathiassen

01.04.2014 kl.11:39

Karolmat@live.no

Malene

01.04.2014 kl.11:39

malenerobertsen@hotmail.com

01.04.2014 kl.11:39

berithepso@hotmail.com :)

milicadee

01.04.2014 kl.11:39

milicadee@hotmail.com

Maia Otterlei

01.04.2014 kl.11:40

Maia811@hotmail.com

01.04.2014 kl.11:40

j.tindslett@hotmail.com

Mari Helene

01.04.2014 kl.11:41

Filmen ser så bra ut !

Mari_helene_96@hotmail.com

Anne Gauksås Frøyland

01.04.2014 kl.11:41

Anne_froyland@hotmail.com

emilie larsen

01.04.2014 kl.11:41

emilie.langmo@hotmail.com

01.04.2014 kl.11:41

Åh jeg ville elsket å vinne! PS: er ikke 91'er, men 98'er. Gikk ikke med 98.. Haha

01.04.2014 kl.11:42

Ingrid.gustavsen.98@gmail.com

Cathrine

01.04.2014 kl.11:43

Cathrinekberge@hotmail.com

Victoria Aakvik

01.04.2014 kl.11:44

Jeg er med!!

vic-jass@hotmail.com :-)

Martine❤️❤️

01.04.2014 kl.11:45

M_nisse@live.no 💗🙈

Hedvig Meyer

01.04.2014 kl.11:46

Hedmey@hotmail.com

Anne

01.04.2014 kl.11:47

annesofus@lyse.net :)

Kathrine

01.04.2014 kl.11:47

kittycat77@live.no

Johanne Iversen

01.04.2014 kl.11:47

johannebiversen@hotmail.com

01.04.2014 kl.11:48

Live-1998@live.no

Anette

01.04.2014 kl.11:49

anette96aakre@gmail.com

:)

Mina

01.04.2014 kl.11:50

Er med!!

Har ikke egen Mail, så bruker min mor sin: hildehj65@yahoo.no

Christina

01.04.2014 kl.11:52

Christina.andas@gmail.com

01.04.2014 kl.11:52

emsyy12@icloud.com

Det hadde våre så fint å kunne overraska vennina mi med ein billett til denne filmen !! :))))))

01.04.2014 kl.11:52

emilie.hovden@live.no

:)

Karianne

01.04.2014 kl.11:53

karianne.gundersen2@gmail.com

01.04.2014 kl.11:54

fenerci_elif@hotmail.com :)

Tale

01.04.2014 kl.11:55

Tale-k1998@hotmail.com

Elin

01.04.2014 kl.11:55

elin.kallmyr@hotmail.com

tabita

01.04.2014 kl.11:56

taakre01@gmail.com

Kristine

01.04.2014 kl.11:57

kris-@hotmail.no

Kristine paaby jørgensen stølen

Johanne elie

01.04.2014 kl.11:58

johanne.elie.b@hotmail.com

Ilja

01.04.2014 kl.11:59

iljaengeset@live.no

Carina fjeldberg

01.04.2014 kl.12:01

Carina.fjeldberg@hotmail.com

01.04.2014 kl.12:03

Viktoria-mb@hotmail.com

Merete

01.04.2014 kl.12:07

idolmerete@hotmail.com

Pernille Aunet

01.04.2014 kl.12:07

Pae99@live.no

01.04.2014 kl.12:08

vilde_mb@hotmail.com :-) :-)

Safia Hassan

01.04.2014 kl.12:08

Likt! safia-miss97@hotmail.com

01.04.2014 kl.12:08

Isak Valland

isakvalland@hotmail.com

01.04.2014 kl.12:08

Elinopheim@live.no :-)

Renathe Haugvaldstad

01.04.2014 kl.12:11

renathe.haugv@live.no

Martine Eilertsen

01.04.2014 kl.12:11

Martine Eilertsen

Martine-9@hotmail.com

Den filmen ser utrolig bra ut!

Selma

01.04.2014 kl.12:12

selmaborch@hotmail.com :D

01.04.2014 kl.12:12

Miriam.c.o@live.no

01.04.2014 kl.12:14

Weronika.tr@hotmail.com

Likt og deltatt

Simon Sundsbø

01.04.2014 kl.12:25

simon.sundsbo@hotmail.com

Vikky Melbye

01.04.2014 kl.12:30

Håper jeg er den heldig vinneren

Ranveig

01.04.2014 kl.12:32

ranveig.oren@mail.ardalsnett.no

01.04.2014 kl.12:33

trinemari98@hotmail.com

Nathalie

01.04.2014 kl.12:34

nath.mp@icloud.com

Ina Andreassen

01.04.2014 kl.12:34

ima.95@live.no

01.04.2014 kl.12:36

dyvekeo97@gmail.com

Sandra Rannestad

01.04.2014 kl.12:37

sanni__love@hotmail.com

Anette larsen

01.04.2014 kl.12:38

Anettegl@ostfoldfk.no

Idun Bakken

01.04.2014 kl.12:40

id.bakken@hotmail.com

Ingvild kvammen

01.04.2014 kl.12:43

Ingvill.96@hotmail.com

Lina Merethe

01.04.2014 kl.12:50

Lina_soderblom@hotmail.com :D

Pernille klokstad

01.04.2014 kl.12:51

Pernillejahnsklokstad@hotmail.com

Birgitte ;)

01.04.2014 kl.12:51

birgitte_99@hotmail.com

Sophie marken

01.04.2014 kl.12:53

har veldig lyst til å se den:) smaarken@hotmail.no

Amalie Styrvoll

01.04.2014 kl.12:54

amaliestyrvoll@live.no

01.04.2014 kl.12:54

Frida Wilson

Frida_hw123@hotmail.com

Hera Fure

01.04.2014 kl.12:56

Herafure@hotmail.com ^^

Kariann Svendal

01.04.2014 kl.12:59

k.svendal@hotmail.com

Renate Green

01.04.2014 kl.13:03

renate.green1@hotmail.com

Amalie Kvalheim

01.04.2014 kl.13:05

a-m-a-l-ii-e@hotmail.com

Gjort!

Aida Mahmody

01.04.2014 kl.13:07

AidaMahmody@hotmail.com

Ingrid

01.04.2014 kl.13:08

ilianes@loqal.no

Kajsa

01.04.2014 kl.13:10

kajsaehoegh@gmail.com

Therese

01.04.2014 kl.13:17

thamundsen@msn.com

Ezgamn

01.04.2014 kl.13:21

❤️❤️

Elina Madeleine Nordahl

01.04.2014 kl.13:24

madeleinenordahl@live.no

Karoline

01.04.2014 kl.13:24

Karoline1997@live.no

Isabella Gangdal

01.04.2014 kl.13:27

Åååå, har sykt lyst til å se denne!

Isabella_gangdal@live.com

Frida

01.04.2014 kl.13:34

fridasvarva@hotmail.no ❤️

Maren-Sofie

01.04.2014 kl.13:36

marensofie.fjeldstad@icloud.com <3

Helene johnsen

01.04.2014 kl.13:45

Helenejohnsen3@hotmail.com

Lise Sivertsen

01.04.2014 kl.13:46

Så gøy!!❤️❤️

lise98@online.no

Åsne

01.04.2014 kl.13:49

Asnelind@gmail.com

Somaya Abdilahi

01.04.2014 kl.13:52

Somaya_fotball@hotmail.com

Amanda Josefine

01.04.2014 kl.13:54

jossehermansen@hotmail.com

Tina

01.04.2014 kl.13:55

tina_aa28@hotmail.com

Mutoni bizimana

01.04.2014 kl.13:55

Laramarieerkul@hotmail.com

Maiken

01.04.2014 kl.13:57

Maikenfossehalvorsen@hotmail.com

Hedda Monsen

01.04.2014 kl.14:08

ÅÅÅ den filmen har jeg såå lyst til å se! Har gjort alle kravene og er med :-)

Hedda-bjerk@hotmail.com

01.04.2014 kl.14:09

Fazliaramize@hotamil.no

Ingvild Sætherbø

01.04.2014 kl.14:15

ingvildset@hotmail.com

Ann Silje

01.04.2014 kl.14:16

ann.silje@hotmail.com

Dette blir spennende!

Anna

01.04.2014 kl.14:18

Anna_lillevik@hotmail.com

Naz

01.04.2014 kl.14:19

Naazz1998@hotmail.com

01.04.2014 kl.14:21

Malin_098@hotmail.com

😍💗

Sandra Andersen

01.04.2014 kl.14:23

sand.andersen@hotmail.com

Maria

01.04.2014 kl.14:28

Jeg har veldig lyst til å se Natt til 17. Mai! Jeg elsker sånne filmer som er realistiske og som vi kjenner oss igjen i :) min mailadresse er: Marissen_95@hotmail.com

Jeg håper at jeg vinner! :))

Ina Jarness Tobiassen

01.04.2014 kl.14:38

inatob@hotmail.com

Veldig lyst til å ta med vennen min å se den filmen ❤️

Zhulinn

01.04.2014 kl.14:42

Zhu.linnrye@hotmail.com

Karen

01.04.2014 kl.14:42

Jeg gleder meg sinnssyk til filmen kommer💕har så utrolig lyst til å se den👌

Hvis jeg vinner skal jeg ta med kjæresten min😊 jeg elsker sånne filmer som dette💕som man liksom kan føle at man kjenner seg igjen å at ja.....💕vil virkelig vinne💕 min Mail adresse er: karensolhaug@gmail.com💕 har såååå lyst til å vinne det hadde betydd så mye for meg😊

Camilla

01.04.2014 kl.14:43

Camillaschellhorn@hotmail.com

Anna

01.04.2014 kl.14:44

anna_sorensen95@hotmail.com

Thea

01.04.2014 kl.14:44

Gleder meg så utrolig mye kan nesten ikke vente, hvis jeg vinner skal jeg ta med men noen venner og kjæresten min. Håper jeg vinner elsker bloggen din! :)

01.04.2014 kl.14:45

gurolw@gmail.com 😊💖

SARA

01.04.2014 kl.14:46

tusen takk for muligheten! Har så utrolig lyst til å se denne filmen!:)

sara.meland@live.no

Sara Nygård Meland

Andrea Benedicte Sæle

01.04.2014 kl.14:46

andrea-sele@hotmail.com

Ida

01.04.2014 kl.14:47

Ida utne

Flekken.13@gmail.com

Håper virkelig jeg vinner!

Monika Ljøkjell

01.04.2014 kl.14:47

m-o-n-i-k-a@live.no

Emma

01.04.2014 kl.14:47

emma.bjorgan@gmail.com

Anne Louise Danielsen

01.04.2014 kl.14:54

Så gøy, jeg er med!

Anneldan@hotmail.com

Katrine

01.04.2014 kl.14:54

katrinef99@hotmail.com

Mathilde Johansen

01.04.2014 kl.14:56

Mathilde.j00@hotmail.com

Ragnhild

01.04.2014 kl.14:59

ragnhild_karlstad@hotmail.com

Sara Blomsø

01.04.2014 kl.15:01

Sara.blomso@hotmail.com

victoria

01.04.2014 kl.15:08

ææ, eg e med, victorialovise@hotmail.com :D

01.04.2014 kl.15:09

melissaa.mariee@hotmail.com <3

Anne marie

01.04.2014 kl.15:11

Anne_marie_storesund@hotmail.com

Margrete Y.B

01.04.2014 kl.15:11

Mbjoernd@gmail.com

Malene

01.04.2014 kl.15:14

Maleneosnes@hotmail.com

93485422

Ine Sikane

01.04.2014 kl.15:15

ine.sikane@outlook.com 💓👌

Kari Olstad

01.04.2014 kl.15:16

kari.olstad.98@gmail.com

Sofie Moksness

01.04.2014 kl.15:16

Sofie@moksness.as

Celine Kristiansen

01.04.2014 kl.15:17

Celkri@gmail.com PS. Elsker bloggen din. Fortsett sånn❤️️💕😘

Anne

01.04.2014 kl.15:17

annejo98@hotmail.com

Frida Gudmundsen

01.04.2014 kl.15:19

frida_g_@hotmail.com

<3

Melinda

01.04.2014 kl.15:26

Melindale97@hotmail.com

Anna

01.04.2014 kl.15:28

annaanguyyen@gmail.com

sofie magdalena

01.04.2014 kl.15:31

Sofiemj@ostfoldfk.no

<3

Sara Lahon

01.04.2014 kl.15:37

Var en av de første i hele verden som fikk se filmen,allerede forrige uke. Den er utrolig bra, så anbefaler alle og se den!

Malin Løkkr Moen

01.04.2014 kl.15:39

Hadde vært utrolig spennende og få vunnet en blogg konkurranse!! Spesielt til denne filmen her, elsker traileren, så da mp filmen være braa!

resermalin@live.no

Michelle Tran

01.04.2014 kl.15:41

thuy-ftw@hotmail.com

hedda

01.04.2014 kl.15:47

heddaluoynes@gmail.com

Rakel

01.04.2014 kl.15:49

:)

01.04.2014 kl.15:49

sussmat11@gmail.com

hanne

01.04.2014 kl.15:51

<3

01.04.2014 kl.15:52

..

Maria nordtveit

01.04.2014 kl.16:02

Mariia.nordtveit@gmail.com ❤️❤️

Stine Sandøy

01.04.2014 kl.16:03

Stine_musikk@hotmail.no

Beate Solem

01.04.2014 kl.16:03

beatesolem98@gmail.com

Hadde vært utrolig gøy å vinne!

Synnøve Gyth

01.04.2014 kl.16:03

sgyth98@hotmail.com

Maja

01.04.2014 kl.16:15

majaaas96@hotmail.com :)

carolina

01.04.2014 kl.16:16

caroliina-bt@hotmail.com :)

Caroline

01.04.2014 kl.16:19

caroline.h.g@hotmail.com

Andrea

01.04.2014 kl.16:24

andrea.onarheim_99@hotmail.com

01.04.2014 kl.16:26

malikama97@gmail.com

Charlotte Molander

01.04.2014 kl.16:27

charlotte.johanna.molander@hotmail.no

Nina Tenden

01.04.2014 kl.16:30

ninatenden@hotmail.com

Thea

01.04.2014 kl.16:31

Theasve@hotmail.com

Julia

01.04.2014 kl.16:34

julia00kapczuk@gmail.com

Mariel

01.04.2014 kl.16:39

Marielsunde@hotmail.com

Nora

01.04.2014 kl.16:39

nora.aunan@gmail.com

01.04.2014 kl.16:39

Ragnhild.eilertsen@me.com

Marie

01.04.2014 kl.16:42

marie.s.t@hotmail.com :)

Sofie Baumann

01.04.2014 kl.16:43

sofiebaumann@hotmail.com <3

Regine Willassen

01.04.2014 kl.16:44

regine.rw@gmail.com

Refna-Marie Myrstad

01.04.2014 kl.16:52

refnamarie@gmail.com

tiril tolaas

01.04.2014 kl.17:02

tiril.rishagen@hotmail.com

Vilde Myren

01.04.2014 kl.17:02

vildemyren_95@hotmail.com :-)

Anna Dalland

01.04.2014 kl.17:03

anna_sd@live.no

Lena Ludvigsen -

01.04.2014 kl.17:15

Ser ut som en morsom film, med:-D

Guro

01.04.2014 kl.17:22

Jeg er med!!

ga961@hotmail.com

Charlotte

01.04.2014 kl.17:25

Charlottebolsen@hotmail.com

Andrea Kinn

01.04.2014 kl.17:25

andreavstene@hotmail.no

Sofie

01.04.2014 kl.17:32

amerika_nm@hotmail.com

mariem

01.04.2014 kl.17:33

mariembeliber@hotmail.no

Elise

01.04.2014 kl.17:54

elise.ervik@gmail.com

Therese Stenbakk

01.04.2014 kl.17:55

therese.s.h@hotmail.com

caroline

01.04.2014 kl.17:55

Caroline-603@hotmail.no

Sidney

01.04.2014 kl.18:00

sidney_me@hotmail.com :D

Rila

01.04.2014 kl.18:05

Rija-96@hotmail.com

therese

01.04.2014 kl.18:20

Therese3c96@hotmail.com

Therese

01.04.2014 kl.18:21

Theresebergseth@hotmail.com

Silje

01.04.2014 kl.18:21

Silje.karin@hotmail.com

01.04.2014 kl.18:29

katharinakatt@hotmail.com

01.04.2014 kl.18:34

Stiner9@hotmail.com

Thea

01.04.2014 kl.18:39

thea.ekdahl@gmail.com

Marianne Faarlund Hetland

01.04.2014 kl.18:51

mariannehetland@gmail.com

Marie-Therese

01.04.2014 kl.18:53

Jeg er med :D

marie-therese_obst@hotmail.com

Naomi

01.04.2014 kl.18:54

Naomi.emilia@hotmail.com

Silje Skauge Nordås

01.04.2014 kl.18:58

silli.topp@hotmail.com

Lene

01.04.2014 kl.19:10

lene.smellum@hotmail.com

silje

01.04.2014 kl.19:20

Heter Silje Gjerdingen på facebook, eposten er gsilje@hotmail.no

Matilde Bang

01.04.2014 kl.19:25

bang.matilde@gmail.com

rikke nielsen

01.04.2014 kl.19:30

rikkebn1996@hotmail.com

Mathilde Sofie Kjellsbøl Hole

01.04.2014 kl.19:41

Mathilde-sofie@hotmail.com

Debora

01.04.2014 kl.19:41

debo@live.no

Ina Kristin Vonstad

01.04.2014 kl.19:44

inavonstad@hotmail.com

Malin Fjeld

01.04.2014 kl.19:53

malinlfjeld96@hotmail.com

Michelle

01.04.2014 kl.20:19

michellejemar@hotmail.com

Kari Traskjær

01.04.2014 kl.20:26

har sinnsykt lyst til å se denne filmen!!!!

kari.tras@hotmail.com

vide-marie

01.04.2014 kl.20:29

vide-marie@hotmail.com :)

Anna Gilberg

01.04.2014 kl.20:32

annnagilberg@hotmail.com

Thea Hansen

01.04.2014 kl.20:42

theamh@live.no

vil virkelig se den filmen

Benedikte

01.04.2014 kl.20:43

benediktemarie@hotmail.com

line

01.04.2014 kl.20:44

linevan2000@hotmail.no

01.04.2014 kl.20:55

Lillianrandby@hotmail.com

Håper jeg vikner❤️❤️ Elsker bloggen din

Veronica

01.04.2014 kl.20:57

Har likt facebook siden :) veronicawindom@hotmail.com

01.04.2014 kl.21:06

Anitaguld@hotmail.com

Stine

01.04.2014 kl.21:19

Stine-bakke@outlook.com

Ingrid Vollset

01.04.2014 kl.21:19

Ingridvollset1@hotmail.com :)

Sandra Brobakk

01.04.2014 kl.21:43

Sandra@brobakk.no :-) sitter hjemme og håper på det beste no... Krysser fingrene ;-)

Sigrid Skogland

01.04.2014 kl.21:49

Sigriderandi@icloud.com 😍

Tanya Lassen

01.04.2014 kl.21:50

Gjort :D

tanya_lassen@hotmail.no

Telma

01.04.2014 kl.21:51

Med!

telma_sf_98@hotmail.com

marina

01.04.2014 kl.21:59

den virker super bra:)

marinakronheim@hotmail.com

Tonje Halvorsen

01.04.2014 kl.23:00

tonje.halvors1@gmail.com :-)

susannes

01.04.2014 kl.23:55

susannesand@live.no ❤

Ida Marie Hellerud Hansen

02.04.2014 kl.01:53

♥ ida-marie98@hotmail.no ♥

Synne Wille Mjølnerød

02.04.2014 kl.07:33

Synne_wm@hotmail.com ❤️

02.04.2014 kl.08:11

karen-m.lunds@hotmail.com :)

Lise Lotte

02.04.2014 kl.09:23

Er med!

lise.lotte@skattebo.no

Nina

02.04.2014 kl.09:32

nina.bs@live.no

Luljetta

02.04.2014 kl.09:47

luli_rama1997@hotmail.com

Rebecca Fjeld

02.04.2014 kl.09:48

beccafjeld@hotmail.com

Gina

02.04.2014 kl.09:58

ginajensvold10@gmail.com:-)

Camilla

02.04.2014 kl.10:09

camilla_fotball@live.no

Ingrid

02.04.2014 kl.10:18

ingrid_130497@hotmail.com

Love you

Maren Vignes

02.04.2014 kl.10:21

marenvsele@live.no

Marit

02.04.2014 kl.10:23

marit_sh96@hotmail.com

Karoline Star

02.04.2014 kl.10:41

Karolineestar@live.no <3

Rakel

02.04.2014 kl.10:53

rakel.fjelltvedt@hotmail.com :D

Helene Myhre

02.04.2014 kl.11:10

helenemyo@gmail.com :)

02.04.2014 kl.11:13

Sandesunniva@gmail.com

Tuva E

02.04.2014 kl.11:13

tuvile96@gjennestadelev.no

Anja Jacobsen

02.04.2014 kl.11:18

jacobsenanja@hotmail.com

Kristinehi

02.04.2014 kl.12:50

kristine_hilmarsen@hotmail.com

02.04.2014 kl.13:32

sine_froystad@live.no

Sina Steinslien

02.04.2014 kl.14:33

sina_marie@hotmail.com :)

Tonje Bjørkvoll

02.04.2014 kl.15:28

tonje_bjorkvoll@hotmail.com

Amalie

02.04.2014 kl.15:35

jeg er med:)!

amviks@hotmail.com

02.04.2014 kl.17:27

malene_ramberg@hotmail.com

Besa

02.04.2014 kl.18:38

besajj@hotmail.com

Trine

02.04.2014 kl.19:48

Trine050199@gmail.com

Samira

02.04.2014 kl.20:41

Samira_grandis@hotmail.com

GJORT for leeenge siden <3

Jesselin Rovde

02.04.2014 kl.21:08

jesselin_rovde@hotmail.com

Thihoa

02.04.2014 kl.21:20

jatakk! atlykken@live.no :-)

birgitte

02.04.2014 kl.22:14

birgitte.haraldsen@gmail.com

Eline celin

02.04.2014 kl.23:07

e-post: elinecelin@hotmail.com

unshakeable

03.04.2014 kl.00:22

så gøyt! malinmoren_97@hotmail.com

03.04.2014 kl.00:48

Ingrid_christine99@hotmail.com

💗💗💗💗💗💗

Pernille Varildbakken

03.04.2014 kl.09:38

Så gøy :)

Ingrid Maria K

03.04.2014 kl.09:47

ingridmariakr00@hotmail.com

Sarah Andersen

03.04.2014 kl.12:37

andersen.sarah97@hotmail.com

Maja Iselin Eklund

03.04.2014 kl.13:34

majsen-ek@hotmail.com :)

Camilla Vik Myrset

03.04.2014 kl.13:42

camillamyrset@live.no

Martine Foss F.

03.04.2014 kl.18:24

martinefrang@me.com

Siri Emilie Krogstad

03.04.2014 kl.18:42

I`m in!!

siriemiliekr@hotmail.com

Helene Solsand

03.04.2014 kl.20:08

Helene.meg@hotmail.com

:D

Eirin Myre Johaug

04.04.2014 kl.10:08

Likt!;)

eirin.m.johaug@hotmail.no

oline T. Jahren

04.04.2014 kl.18:23

olineeh@live.no

Kristin Lie

04.04.2014 kl.20:41

Kristinlie@hotmail.com :-D

Emma Gunvaldsen

04.04.2014 kl.22:16

emma1998@live.no

:-)

05.04.2014 kl.10:53

bergrik@live.no :)

Dilane

05.04.2014 kl.11:40

Flott konk:) selam_1971@hotmail.com

kristin Kristoffersen

05.04.2014 kl.14:03

kristin_k_97@hotmail.com

likt og deltatt! :)

Benedikte

05.04.2014 kl.19:43

Likt og deltatt! 👍

Anette Oppi

05.04.2014 kl.20:29

Anette Oppi - anettee96@hotmail.com

Aslaug

06.04.2014 kl.13:27

Jeg er med! :) Har likt siden.

Kainat

06.04.2014 kl.19:24

kainatkhalid5@gmail.com

Tonje Moberg

07.04.2014 kl.13:24

linselusa_95@hotmail.com :-D

Skriv en ny kommentar

hits