hits

NATT TIL 17

Tenk at det ikke nå er lenge igjen til 17.mai, wæææ!! Det kribler i magen min bare tanken på hvor bra denne feiringen vil bli. Man har alltid høye forventninger, men natten til 17.mai er det alltid muligheter for at noe skal skje. 

Har du sett filmtraileren til Natt til 17.? Det er akkurat som om du kjenner mai-luften på kroppen, sommerfuglene i magen og forventningene stige til en av årets obligatoriske festkvelder med venner. Mye feiring, drikke og masse annet foregår denne natten. Jeg tror jeg selv og mange andre vil kjenne seg igjen i denne filmen - trenger ikke å være negativt, men alle har venner som en gang har oppført seg totalt dritings etter å ha drukket 1 cider i en ung alder. Mens andre venner drikker alt for mye, og da mener jeg alt for mye... Denne filmen synes jeg virker spennende og veldig ekte med tanke på hvordan man oppfører seg rundt sin ungdomsforelskelse. Selv jeg har vært borte i å være forelsket i samme gutt som min gode venninne, og da vi var mindre var det aldri positivt. Regner med at flere kjenner seg igjen i dette? Jeg er super nysgjerrig på hvordan det vil ende opp til slutt i denne filmen, og om du er nysgjerrig bør du lese det jeg skal skrive nå.

Jeg er nå så heldig og får gi bort 10 kinobilletter til mine herlige lesere som vinner billetter til seg selv og en venn. Konkurransen avsluttes 8.april så følg med på bloggen den dagen for å finne ut om du er den heldige vinneren. Filmen har norgespremiere 4.april. Om du ikke klarer å vente, trykk her for å komme til kjøp av billetter.

Alt du trenger å gjøre for å delta i denne konkurransen er:

♥ Like facebooksiden til Natt til 17. her.
♥ Legge igjen mailen din i kommentarfeltet på bloggen, slik at vi får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren. 

LYKKE TIL!

KONKURRANSEN ER AVSLUTTET



Skal du se Natt til 17.?♥

// I samarbeid med Side2 & Nordisk Film 

264 kommentarer
Eira Renate Lien Farkas

Eira Renate Lien Farkas

Likt & Deltatt - eirarenatefarkas@hotmail.com

mariasunde@hotmail.com

Kine_braathen@hotmail.com

idasorenes@hotmail.com

Kris10nevorpenes@live.no

amalieheg97@gmail.com

Eline.kink@hotmail.com

ylva_berle@hotmail.com

Karoline Mathiassen

Karoline Mathiassen

Karolmat@live.no

malenerobertsen@hotmail.com

berithepso@hotmail.com :)

milicadee@hotmail.com

Maia Otterlei

Maia Otterlei

Maia811@hotmail.com

j.tindslett@hotmail.com

Filmen ser så bra ut !

Mari_helene_96@hotmail.com

Anne Gauksås Frøyland

Anne Gauksås Frøyland

Anne_froyland@hotmail.com

emilie larsen

emilie larsen

emilie.langmo@hotmail.com

Åh jeg ville elsket å vinne! PS: er ikke 91'er, men 98'er. Gikk ikke med 98.. Haha

Ingrid.gustavsen.98@gmail.com

Cathrinekberge@hotmail.com

Victoria Aakvik

Victoria Aakvik

Jeg er med!!

vic-jass@hotmail.com :-)

Martine❤️❤️

Martine❤️❤️

M_nisse@live.no 💗🙈

Hedmey@hotmail.com

annesofus@lyse.net :)

kittycat77@live.no

Johanne Iversen

Johanne Iversen

johannebiversen@hotmail.com

Live-1998@live.no

anette96aakre@gmail.com

:)

Er med!!

Har ikke egen Mail, så bruker min mor sin: hildehj65@yahoo.no

Christina.andas@gmail.com

emsyy12@icloud.com

Det hadde våre så fint å kunne overraska vennina mi med ein billett til denne filmen !! :))))))

emilie.hovden@live.no

:)

karianne.gundersen2@gmail.com

fenerci_elif@hotmail.com :)

Tale-k1998@hotmail.com

elin.kallmyr@hotmail.com

taakre01@gmail.com

kris-@hotmail.no

Kristine paaby jørgensen stølen

johanne.elie.b@hotmail.com

iljaengeset@live.no

Carina fjeldberg

Carina fjeldberg

Carina.fjeldberg@hotmail.com

Viktoria-mb@hotmail.com

idolmerete@hotmail.com

Pernille Aunet

Pernille Aunet

Pae99@live.no

vilde_mb@hotmail.com :-) :-)

Likt! safia-miss97@hotmail.com

Isak Valland

isakvalland@hotmail.com

Elinopheim@live.no :-)

Renathe Haugvaldstad

Renathe Haugvaldstad

renathe.haugv@live.no

Martine Eilertsen

Martine Eilertsen

Martine Eilertsen

Martine-9@hotmail.com

Den filmen ser utrolig bra ut!

selmaborch@hotmail.com :D

Miriam.c.o@live.no

Weronika.tr@hotmail.com

Likt og deltatt

Simon Sundsbø

Simon Sundsbø

simon.sundsbo@hotmail.com

Håper jeg er den heldig vinneren

ranveig.oren@mail.ardalsnett.no

trinemari98@hotmail.com

nath.mp@icloud.com

Ina Andreassen

Ina Andreassen

ima.95@live.no

dyvekeo97@gmail.com

Sandra Rannestad

Sandra Rannestad

sanni__love@hotmail.com

Anette larsen

Anette larsen

Anettegl@ostfoldfk.no

id.bakken@hotmail.com

Ingvild kvammen

Ingvild kvammen

Ingvill.96@hotmail.com

Lina_soderblom@hotmail.com :D

Pernille klokstad

Pernille klokstad

Pernillejahnsklokstad@hotmail.com

birgitte_99@hotmail.com

har veldig lyst til å se den:) smaarken@hotmail.no

Amalie Styrvoll

Amalie Styrvoll

amaliestyrvoll@live.no

Frida Wilson

Frida_hw123@hotmail.com

Herafure@hotmail.com ^^

Kariann Svendal

Kariann Svendal

k.svendal@hotmail.com

renate.green1@hotmail.com

Amalie Kvalheim

Amalie Kvalheim

a-m-a-l-ii-e@hotmail.com

Gjort!

AidaMahmody@hotmail.com

ilianes@loqal.no

kajsaehoegh@gmail.com

thamundsen@msn.com

Elina Madeleine Nordahl

Elina Madeleine Nordahl

madeleinenordahl@live.no

Karoline1997@live.no

Isabella Gangdal

Isabella Gangdal

Åååå, har sykt lyst til å se denne!

Isabella_gangdal@live.com

fridasvarva@hotmail.no ❤️

marensofie.fjeldstad@icloud.com <3

Helene johnsen

Helene johnsen

Helenejohnsen3@hotmail.com

Lise Sivertsen

Lise Sivertsen

Så gøy!!❤️❤️

lise98@online.no

Asnelind@gmail.com

Somaya Abdilahi

Somaya Abdilahi

Somaya_fotball@hotmail.com

Amanda Josefine

Amanda Josefine

jossehermansen@hotmail.com

tina_aa28@hotmail.com

Mutoni bizimana

Mutoni bizimana

Laramarieerkul@hotmail.com

Maikenfossehalvorsen@hotmail.com

ÅÅÅ den filmen har jeg såå lyst til å se! Har gjort alle kravene og er med :-)

Hedda-bjerk@hotmail.com

Fazliaramize@hotamil.no

Ingvild Sætherbø

Ingvild Sætherbø

ingvildset@hotmail.com

ann.silje@hotmail.com

Dette blir spennende!

Anna_lillevik@hotmail.com

Naazz1998@hotmail.com

Malin_098@hotmail.com

😍💗

Sandra Andersen

Sandra Andersen

sand.andersen@hotmail.com

Jeg har veldig lyst til å se Natt til 17. Mai! Jeg elsker sånne filmer som er realistiske og som vi kjenner oss igjen i :) min mailadresse er: Marissen_95@hotmail.com

Jeg håper at jeg vinner! :))

Ina Jarness Tobiassen

Ina Jarness Tobiassen

inatob@hotmail.com

Veldig lyst til å ta med vennen min å se den filmen ❤️

Zhu.linnrye@hotmail.com

Jeg gleder meg sinnssyk til filmen kommer💕har så utrolig lyst til å se den👌

Hvis jeg vinner skal jeg ta med kjæresten min😊 jeg elsker sånne filmer som dette💕som man liksom kan føle at man kjenner seg igjen å at ja.....💕vil virkelig vinne💕 min Mail adresse er: karensolhaug@gmail.com💕 har såååå lyst til å vinne det hadde betydd så mye for meg😊

Camillaschellhorn@hotmail.com

anna_sorensen95@hotmail.com

Gleder meg så utrolig mye kan nesten ikke vente, hvis jeg vinner skal jeg ta med men noen venner og kjæresten min. Håper jeg vinner elsker bloggen din! :)

gurolw@gmail.com 😊💖

tusen takk for muligheten! Har så utrolig lyst til å se denne filmen!:)

sara.meland@live.no

Sara Nygård Meland

Andrea Benedicte Sæle

Andrea Benedicte Sæle

andrea-sele@hotmail.com

Ida utne

Flekken.13@gmail.com

Håper virkelig jeg vinner!

Monika Ljøkjell

Monika Ljøkjell

m-o-n-i-k-a@live.no

emma.bjorgan@gmail.com

Anne Louise Danielsen

Anne Louise Danielsen

Så gøy, jeg er med!

Anneldan@hotmail.com

katrinef99@hotmail.com

Mathilde Johansen

Mathilde Johansen

Mathilde.j00@hotmail.com

ragnhild_karlstad@hotmail.com

Sara.blomso@hotmail.com

ææ, eg e med, victorialovise@hotmail.com :D

melissaa.mariee@hotmail.com <3

Anne_marie_storesund@hotmail.com

Mbjoernd@gmail.com

Maleneosnes@hotmail.com

93485422

ine.sikane@outlook.com 💓👌

kari.olstad.98@gmail.com

Sofie Moksness

Sofie Moksness

Sofie@moksness.as

Celine Kristiansen

Celine Kristiansen

Celkri@gmail.com PS. Elsker bloggen din. Fortsett sånn❤️️💕😘

annejo98@hotmail.com

Frida Gudmundsen

Frida Gudmundsen

frida_g_@hotmail.com

<3

Melindale97@hotmail.com

annaanguyyen@gmail.com

Var en av de første i hele verden som fikk se filmen,allerede forrige uke. Den er utrolig bra, så anbefaler alle og se den!

Malin Løkkr Moen

Malin Løkkr Moen

Hadde vært utrolig spennende og få vunnet en blogg konkurranse!! Spesielt til denne filmen her, elsker traileren, så da mp filmen være braa!

resermalin@live.no

Michelle Tran

Michelle Tran

thuy-ftw@hotmail.com

heddaluoynes@gmail.com

sussmat11@gmail.com

Maria nordtveit

Maria nordtveit

Mariia.nordtveit@gmail.com ❤️❤️

Stine Sandøy

Stine Sandøy

Stine_musikk@hotmail.no

beatesolem98@gmail.com

Hadde vært utrolig gøy å vinne!

Synnøve Gyth

Synnøve Gyth

sgyth98@hotmail.com

majaaas96@hotmail.com :)

caroliina-bt@hotmail.com :)

caroline.h.g@hotmail.com

andrea.onarheim_99@hotmail.com

malikama97@gmail.com

Charlotte Molander

Charlotte Molander

charlotte.johanna.molander@hotmail.no

ninatenden@hotmail.com

Theasve@hotmail.com

julia00kapczuk@gmail.com

Marielsunde@hotmail.com

nora.aunan@gmail.com

Ragnhild.eilertsen@me.com

marie.s.t@hotmail.com :)

Sofie Baumann

Sofie Baumann

sofiebaumann@hotmail.com <3

Regine Willassen

Regine Willassen

regine.rw@gmail.com

Refna-Marie Myrstad

Refna-Marie Myrstad

refnamarie@gmail.com

tiril.rishagen@hotmail.com

vildemyren_95@hotmail.com :-)

anna_sd@live.no

Ser ut som en morsom film, med:-D

Jeg er med!!

ga961@hotmail.com

Charlottebolsen@hotmail.com

andreavstene@hotmail.no

amerika_nm@hotmail.com

mariembeliber@hotmail.no

elise.ervik@gmail.com

Therese Stenbakk

Therese Stenbakk

therese.s.h@hotmail.com

Caroline-603@hotmail.no

sidney_me@hotmail.com :D

Rija-96@hotmail.com

Therese3c96@hotmail.com

Theresebergseth@hotmail.com

Silje.karin@hotmail.com

katharinakatt@hotmail.com

Stiner9@hotmail.com

thea.ekdahl@gmail.com

Marianne Faarlund Hetland

Marianne Faarlund Hetland

mariannehetland@gmail.com

Marie-Therese

Marie-Therese

Jeg er med :D

marie-therese_obst@hotmail.com

Naomi.emilia@hotmail.com

Silje Skauge Nordås

Silje Skauge Nordås

silli.topp@hotmail.com

lene.smellum@hotmail.com

Heter Silje Gjerdingen på facebook, eposten er gsilje@hotmail.no

bang.matilde@gmail.com

rikke nielsen

rikke nielsen

rikkebn1996@hotmail.com

Mathilde Sofie Kjellsbøl Hole

Mathilde Sofie Kjellsbøl Hole

Mathilde-sofie@hotmail.com

debo@live.no

Ina Kristin Vonstad

Ina Kristin Vonstad

inavonstad@hotmail.com

malinlfjeld96@hotmail.com

michellejemar@hotmail.com

Kari Traskjær

Kari Traskjær

har sinnsykt lyst til å se denne filmen!!!!

kari.tras@hotmail.com

vide-marie@hotmail.com :)

annnagilberg@hotmail.com

theamh@live.no

vil virkelig se den filmen

benediktemarie@hotmail.com

linevan2000@hotmail.no

Lillianrandby@hotmail.com

Håper jeg vikner❤️❤️ Elsker bloggen din

Har likt facebook siden :) veronicawindom@hotmail.com

Anitaguld@hotmail.com

Stine-bakke@outlook.com

Ingrid Vollset

Ingrid Vollset

Ingridvollset1@hotmail.com :)

Sandra Brobakk

Sandra Brobakk

Sandra@brobakk.no :-) sitter hjemme og håper på det beste no... Krysser fingrene ;-)

Sigrid Skogland

Sigrid Skogland

Sigriderandi@icloud.com 😍

Gjort :D

tanya_lassen@hotmail.no

Med!

telma_sf_98@hotmail.com

den virker super bra:)

marinakronheim@hotmail.com

Tonje Halvorsen

Tonje Halvorsen

tonje.halvors1@gmail.com :-)

susannesand@live.no ❤

Ida Marie Hellerud Hansen

Ida Marie Hellerud Hansen

♥ ida-marie98@hotmail.no ♥

Synne Wille Mjølnerød

Synne Wille Mjølnerød

Synne_wm@hotmail.com ❤️

karen-m.lunds@hotmail.com :)

Er med!

lise.lotte@skattebo.no

nina.bs@live.no

luli_rama1997@hotmail.com

Rebecca Fjeld

Rebecca Fjeld

beccafjeld@hotmail.com

ginajensvold10@gmail.com:-)

camilla_fotball@live.no

ingrid_130497@hotmail.com

Love you

marenvsele@live.no

marit_sh96@hotmail.com

Karoline Star

Karoline Star

Karolineestar@live.no <3

rakel.fjelltvedt@hotmail.com :D

helenemyo@gmail.com :)

Sandesunniva@gmail.com

tuvile96@gjennestadelev.no

Anja Jacobsen

Anja Jacobsen

jacobsenanja@hotmail.com

kristine_hilmarsen@hotmail.com

sine_froystad@live.no

Sina Steinslien

Sina Steinslien

sina_marie@hotmail.com :)

Tonje Bjørkvoll

Tonje Bjørkvoll

tonje_bjorkvoll@hotmail.com

jeg er med:)!

amviks@hotmail.com

malene_ramberg@hotmail.com

besajj@hotmail.com

Trine050199@gmail.com

Samira_grandis@hotmail.com

GJORT for leeenge siden <3

Jesselin Rovde

Jesselin Rovde

jesselin_rovde@hotmail.com

jatakk! atlykken@live.no :-)

birgitte.haraldsen@gmail.com

e-post: elinecelin@hotmail.com

så gøyt! malinmoren_97@hotmail.com

Ingrid_christine99@hotmail.com

💗💗💗💗💗💗

Pernille Varildbakken

Pernille Varildbakken

Så gøy :)

Ingrid Maria K

Ingrid Maria K

ingridmariakr00@hotmail.com

Sarah Andersen

Sarah Andersen

andersen.sarah97@hotmail.com

Maja Iselin Eklund

Maja Iselin Eklund

majsen-ek@hotmail.com :)

Camilla Vik Myrset

Camilla Vik Myrset

camillamyrset@live.no

Martine Foss F.

Martine Foss F.

martinefrang@me.com

Siri Emilie Krogstad

Siri Emilie Krogstad

I`m in!!

siriemiliekr@hotmail.com

Helene Solsand

Helene Solsand

Helene.meg@hotmail.com

:D

Eirin Myre Johaug

Eirin Myre Johaug

Likt!;)

eirin.m.johaug@hotmail.no

oline T. Jahren

oline T. Jahren

olineeh@live.no

Kristinlie@hotmail.com :-D

Emma Gunvaldsen

Emma Gunvaldsen

emma1998@live.no

:-)

bergrik@live.no :)

Flott konk:) selam_1971@hotmail.com

kristin Kristoffersen

kristin Kristoffersen

kristin_k_97@hotmail.com

likt og deltatt! :)

Likt og deltatt! 👍

Anette Oppi - anettee96@hotmail.com

Jeg er med! :) Har likt siden.

kainatkhalid5@gmail.com

linselusa_95@hotmail.com :-D

Skriv en ny kommentar