hits

ADVENTSKONKURRANSE: VINN BRUN OG BLID SOLKORT PÅ 500 KRONER

Vinneren av min forrige adventskonkurranse som var et gavekort på 1000 kroner hos Batoko.com ble Ruth Elisabeth Grindal!!!!!!! Gratulerer så mye til deg ♥ Håper du finner deg noe fint på Batoko. Du vil bli kontaktet om ikke lenge, så følg med på mailen din slik at du kan få gavekortet ditt så fort som mulig.


I dag er det søndag og på tide med en ny adventskonkurranse, noe som jeg har gledet meg veldig til. I denne konkurransen i samarbeid med Brunogblid kan du vinne brun og blid solkort på 500 kroner. Hvem sier vel nei til å ikke være brun om vinteren også? Det er ikke mange tror jeg... Nå har dere i hvert fall sjansen til å få litt farge i løpet av desember, gløde litt ekstra på julaften. Denne konkurransen vil vare akkurat 1 uke, som vil si at den avsluttes neste søndag.

For å delta i denne adventskonkurransen må du:

♥     Like fanpagen til Brun og blid HER
♥     Like fanpagen til bloggen min HER
♥     Kommentere gjort, og legge igjen mailen din slik at jeg får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren.

KONKURRANSEN ER AVSLUTTET


291 kommentarer

Din side har jeg jo likt for lenge siden! Men likt begge nå :) Vil ikke akkurat si nei takk til litt farge før jul og nyttår!

Sanne Paus Knudsen

sannepk@hotmail.com

Gjort!

vildetva@hotmail.no

Marthe Brenne

Marthe Brenne

Gjort! :)

Gjort! : D

malin.flad@live.no

Emma Livermore

Emma Livermore

Gjort! :D

Email: emma.livermore1@gmail.com

Gjort! :) lea@klaboe.no

Marianne Breivik

Marianne Breivik

Gjort! mabre_96@hotmail.com

Benedicte Johansen

Benedicte Johansen

Gjort! :)

benedictejn@hotmail.com

Gjort! :)

Sofie Faye

gjort! :D

sofie@faye.no

Gjort :)

torill-97@hotmail.no

Thea Fleischer

Thea Fleischer

Gjort :)

Gjort!

odaholtetorstensen@hotmail.com

Gjort :)

miriamd@hotmail.no

Gjort! :-)

Hedda Iversen

heddai96@hotmail.com

Wææ, gjort!! :D

majaerika@live.no

Gjort! :-)

susann.ovretveit@hotmail.com

Gjort :-)

hanna@vennes.no

vilde christensem

vilde christensem

Gjort!! Vildechrhoem@hotmail.com

Gjort :)

helenehthomsgard@hotmail.com

Jenni Fagerås

Jenni Fagerås

Done!

Jennifager@hotmail.com

Karoline Smistad

Karoline Smistad

gjort, jeg er med:)

gjort!

vildemyren_95@hotmail.com :-)

Gjort! :)

maren.olstad@gmail.com

Isabella Berg

Isabella Berg

gjort! :)

Isabella-cool-sweet@hotmail.com

Det er gjort :)

nora_petra_lora@hotmail.com

Ingvild Sætherbø

Ingvild Sætherbø

Gjort!

ingvildset@hotmail.com

Kristin Hannisdal

Kristin Hannisdal

Gjort alt <3

Kristin_h98@hotmail.com

Ane Valseth Varslot

Ane Valseth Varslot

Gjort! :)

ane_varslot@hotmail.com

Gjort!

katharinakatt@hotmail.com

Rebekkah Rein

Rebekkah Rein

Gjort :D

Rebekkah.rein@gmail.com

Gjort! Maria-stjernen97@hotmail.com

Gjort!

mariellorjansen@hotmail.com

Sara Johannesen

Sara Johannesen

Gjort ;-)

sarahassej@gmail.com

Kan du være så snill lage et innlegg hvor du viser hvordan du lager om lenkene fra eks www.youtube.com til HER??

Lisa Østborg

Lisa Østborg

Gjort :)

lisa.oestborg@hotmail.com

Friederike Røper

Friederike Røper

Gjort! :D

friederike.roeper@hotmail.no

gjort:)

hege.valldal@hotmail.com

Gjort :D

Gjort! :-)

camilla.holt@live.no

Rebecca Marie Moen

Rebecca Marie Moen

Gjort :)

rebecca.m.m@hotmail.com

Maria Seljevoll

Maria Seljevoll

Begge er likt i lange tider, haha, og mailen min er maarias@live.no <3

Victoria Baade

Victoria Baade

Har likt begge fra før :)

Victoriab@hotmail.no

Gjort :)

Julie-schult@hotmail.com

done :-)

unni_ke@hotmail.no

Gjort

luli_rama1997@hotmail.com

Gjort :) stinelauhansen@hotmail.com

jeg har gjort alt :D milla.aabo@hotmail.com

Gjort! :) taras_2@hotmail.com

Gjort!

amin_huynh@hotmail.no

Celine Johansen

Celine Johansen

Gjort :)

celine_ehh@hotmail.com

Gjort! :)

stine.westergren@gmail.com

Solvor Dreier Grønseth

Solvor Dreier Grønseth

Har gjort!!<3

Solvor_dg@icloud.com

Har absolutt ikke råd til å ta sol, så denne konkurransen var perfekt :)! Jeg er med :D

Gjort :)

marthesandd@hotmail.com

gjort :)

caroline.h.g@hotmail.com

Gjort! :D

juliedrewkalstad@hotmail.com

Hanna Halvorsen

Hanna Halvorsen

Jeg er med!

hanna.dh@live.no

Mari Skeibrok

Mari Skeibrok

Gjort!

mariskeibrok@gmail.com

Gjort! :)

gjort!

eline.h@hotmail.com

Gjort!

julie_hoel@hotmail.com

Kristin Kildal

Kristin Kildal

Gjort:-)

kristin.ak@hotmail.com

Elisabeth Luna Marie

Elisabeth Luna Marie

GJORT!

luna1997@hotmail.no

Marianne Faarlund Hetland

Marianne Faarlund Hetland

Gjort! mariannehetland@gmail.com

Gjort:)

Hedda-loe@hotmail.no

Gjort!

Gjort :)

wingemalene@gmail.com

Silje Hensman

Silje Hensman

Gjort! :-D

Silje.he@hotmail.com

Hadde vært herlig å kunne bli brun på denne tiden av året nå uten å bruke en formue selv hehe!! :-)

Gjort!

rebeckafiv@hotmail.com

Gjort:)

mineh96@hotmail.com

Camilla Skaramyren

Camilla Skaramyren

Gjort!

camilla.skaramyren@hotmail.com

Katrine Steinsvik

Katrine Steinsvik

Gjort :>

katrine.steinsvik@hotmail.no

Karoline Wollan

Karoline Wollan

gjort ! :D

karolinewollan@gmail.com

Gjort :)

julie.s.egeland@gmail.com

Kjersti Elise

Kjersti Elise

Gjort :)

kjerstilofors@hotmail.com

Gjort begge deler! Pia_kristine@hotmail.com

Tonje Dyngeland

Tonje Dyngeland

Gjort!

Tonjedyngeland@hotmail.com

Lisa Mari Myrene

Lisa Mari Myrene

Gjort :-D

l.m.m_97@hotmail.com

Celina Sørtveit

Celina Sørtveit

Gjort!

Celina-bs@hotmail.com

Amalie Kvalheim

Amalie Kvalheim

Gjort!

a-m-a-l-ii-e@hotmail.com

Gjort:)

anettee96@hotmail.com

caroline lund

caroline lund

caeklu@hotmail.com

gjort!

god jul <3 !

Nora Seierstad

Nora Seierstad

Gjort

Nora.seierstad@gmail.com

Gjort!

kaja.messenger@live.no

Det er gjort!

Mailen min er: kariiinalundmo@hotmail.com :-)

gjort

marty.k@hotmail.no

Karoline Hammersborg

Karoline Hammersborg

Gjort :)

Karoline@ohammersborg.no

camilla eriksen

camilla eriksen

gjort!

eriksen.camilla@gmail.com

Linn Brautaset

Linn Brautaset

Gjort! :D

Gjort! :)

ida-helene8@hotmail.com

Refna-Marie Myrstad

Refna-Marie Myrstad

Gjort! :)

refnamarie@gmail.com

Gjort :-D

lise98@online.no

GJOOORT!!

Lisechristine_wam@hotmail.com

Gjort :-) wuttu.blogg.no

GJORT!!

blir såå glad av å lese bloggen din <3

nevstad_97@hotmail.com

GJORT:)

Gjort!

telma_sf_98@hotmail.com

Gjort!:)

Maren@uhuru.biz

gjort! :)

sanna.valan@gmail.com

GJORT!

email: wioletta.sliwicka18009@gmail.com

Gjort

inger1997@hotmail.no

Inger Harang

Malin Johnsen

Malin Johnsen

Gjort! :D

Lillemy_555@hotmail.com

Gjort

adar_93@hotmail.com

Gjort :)

marii-taa@hotmail.com

Majlen Lunde Johansen

Majlen Lunde Johansen

Gjort!!

majlen.johansen@lyse.net

Gjort!:)

Monica100394@hotmail.com

Gjort! :D

Ha en god jul Madeleine! :D

constance_95@hotmail.com :)

Gjort! :)

Maiken_berg@hotmail.com

Fulgt både B&B og deg lenge, så gjort for leeeeenge siden, haha :-D

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

Gjort! :)

nadiandresen@hotmail.com

Thea Tharaldsen

Thea Tharaldsen

gjort! :)

theaisabell@gmail.com

Skal du hallo spørsemåls runde igjen?

Gjort!

kristine.grythe@hotmail.com

Sofie Losnedal

Sofie Losnedal

Gjort!

Sofietlosnedal@hotmail.com

Elise Stenfeldt

Elise Stenfeldt

Gjort! Elise_jenten@hotmail.com

Gjort!

lone_vik@hotmail.com

elida_solberg@hotmail.com

Gjort!

mathildetunes@hotmail.com

tildasolberg@hotmail.com

Victoria Kristiansen

Victoria Kristiansen

Gjort!

victoria.kristiansen@outlook.com

karen Johanne Østli

karen Johanne Østli

Gjort! :)

Karen_ostli@hotmail.com

dorisholstad@tussa.com

Har gjort det! :)

emderos@hotmail.com

Gjort :) veronicawindom@hotmail.com

Mathilde Fjelde

Mathilde Fjelde

Gjort!

mathilderf@hotmail.com

Gjort! :)

heihedda@yahoo.no

Gjort ;)

ethram@hotmail.com

hadde likt begge sidene fra før av!

amandafossottesen@hotmail.com :)

Gjort det!:)

martine_hirth@hotmail.com

Rikke Nielsen

Rikke Nielsen

Gjort =)

Gjort :-)

Nadia_300896@hotmail.com

Elida Krogstad

Elida Krogstad

elida-1998@hotmail.com

Gjort :-)

Gjort! :-)

Karianne Skotnes Julseth

Karianne Skotnes Julseth

gjort : )

karianne_sko@hotmail.com

Helene Granbo

Helene Granbo

GJORT :D

Helenegranbo@live.com

Gjort.

Rannveighrik@hotmail.com!

Gjort :-)

Hanna Knutsen

Hanna Knutsen

Da har jeg likt siden til brun og blid, men din har jeg likt fra før av :)

Utrolig bra med konkurranser, syntes det er veldig hyggelig gjort av deg! Jeg håper jeg vinner, hadde vært super deilig og fått litt brunfarge før juleballet mitt! :)

Klem fra Hanna :)

hanna.tk@hotmail.com

eivor høgmo karlsen

eivor høgmo karlsen

Har likt begge :)

eivor_hk@hotmail.com

Gjort :-)

Ida_hansenkleiven@hotmail.com

Gjort!

solveigbo@hotmail.com

GJort!

kristin.ode@hotmail.com

Martha Hægland

Martha Hægland

gjort!

marthahh@hotmail.no

Gjort:)

Cecci.98@hotmail.com

Kristine Wiik

Kristine Wiik

Gjort!!

kristinee96@hotmail.com

Gjort!

anna_lefdal@hotmail.com

Nora Vie Holm

Nora Vie Holm

gjort:)

Gjort:)

Madelenhansen21@gmail.com

Gjort :)

sparegris@live.com

Gjort :)

veronikanf@hotmail.com

Gjort! :)

annette.nilssen@hotmail.com

Vanja Hoelstad

Vanja Hoelstad

Gjort :)

vanja_hoelstad@hotmail.com

Har likt siden din for lenge siden, men har likt begge nå :)

annhelen_hareide@hotmail.no :)

Gjort :)

trine_b_t@hotmail.com

Gjort :)

_siljesletten@hotmail.no

Karoline Hatvik

Karoline Hatvik

Gjort:)

Karolinehatvik@gmail.com

Gjort! :)

sofie97jansen@gmail.com

det har jeg gjort vet du! :D

line-cecilie-larsen@hotmail.com

emilie øijorden

emilie øijorden

har likt! :-)

emilie.oijorden@hotmail.no

Synnøve Aune

Synnøve Aune

Gjort! :)

synnoveaunee@gmail.com

Synnøve Aune

Gjort :)

malin.09@hotmail.com

Gjort :)

ida_olsen94@hotmail.com

Gunnhild Baadnes Holm

Gunnhild Baadnes Holm

GJORT! :))

Gunnhild.holm@hotmail.com

Gjort :)

vibeckesun@hotmail.com

Jeg er med! =)

frkpia@hotmail.no

Ida Malen H. Thon

Ida Malen H. Thon

Gjort! <3

ida.malen@live.no

Susanne Salthaug

Susanne Salthaug

GJORT! :-)

jungeldyr@gmail.com

Gjort :D

mona@oermen.no

Gjort! :)

trine.lunden@hotmail.com

Gjort ;-D

Gjort :-D

Gjort! :-)

Ina.L@hotmail.no

Har likt begge sidene!:-)

amalie-fp@hotmail.com

Emilie Skjervheim

Emilie Skjervheim

emilie.adeleine@live.no

gjort! :D

amalielie@hotmail.com

Jessica Sjøgren

Jessica Sjøgren

Gjort!!!

jessica_helen09@hotmail.com

Victoria Brodersen

Victoria Brodersen

vicc_n@hotmail.com <3

det er gjort!

- theresebelgum@gmail.com

Signe Solli Røset

Signe Solli Røset

Gjort:-)

signeroset@hotmail.com

Camilla Stavrum

Camilla Stavrum

gjort!

camillastavrum@hotmail.com

Pernilla Linn

Pernilla Linn

done!

:)

pernilla_linn@hotmail.com

Gjort ! Sandra-95@hotmail.com

Gjort!

jeg er med! har gjort det

solveigbrekka97@gmail.com

Gjort :)

nora.dahlbak@hotmail.com

Fride Isaksen

Fride Isaksen

Gjort!:) Har bursdag idag, så det hadde vært kjempekoslig å vinne!

gjort :)

annelisabeth.pangelund@gmail.com

Ida Hauge Auestad

Ida Hauge Auestad

Gjort. :)

Du har en utrolig fin blogg, stå på!:D

Anne Sofie Røed

Anne Sofie Røed

Gjort :)

annesofier@hotmail.no

done :-)

gjort :D

lisa_bjorn96@hotmail.com

Kamilla Mossestad

Kamilla Mossestad

gjort

kamilla@mossestad.no

Sofie Søvik Wathne

Sofie Søvik Wathne

Gjort

Sofie-wathne@hotmail.com

Sunniva Berggreen Kaalaas

Sunniva Berggreen Kaalaas

Gjort! sunnivakaalaas@hotmail.com :)

Jeanett Greve Børhaug

Jeanett Greve Børhaug

gjort!

jeanett95_95@hotmail.com

Helene Lein Holtop

Helene Lein Holtop

Gjort, heleneleinholtop@hotmail.com :-)

gjort, benedictenilssen@hotmail.com

Gjort!:D

Ina_hansen_ofte@live.no

Tina Amalie :-)

Tina Amalie :-)

gjort :-)

tina-amalie@hotmail.com

Har likt begge sidene :)

thea.jansrud@hotmail.no

Har likt begge sidene :)

hjortlandjento@hotmail.com

Kristin Nordseth

Kristin Nordseth

Gjort :D

kristinnordsethkaarlsen@hotmail.no

Likt begge sidene nå! :)

Marissen_95@hotmail.com

Rebecca Fjeld

Rebecca Fjeld

Gjort fra før av gitt :D

Beccafjeld@hotmail.com

gjort!

ida.amundsen@hotmail.com

Jeg er med! Trenger litt sol sårt. Hudfarge som en snømann..

karo.vik@hotmail.com

Gjort :-)

Amalie Larsen ovrid

Gjort! :)

emma.muff@hotmail.com

begge sidene var likt fra før av! :)

gjort:)

kglien12@gmail.com

Mildrid Risstubben

Mildrid Risstubben

gjort :)

millari97@hotmail.com

Elise Stenfeldt

Elise Stenfeldt

Har likt begge deler, jeg er med :)

Elise_jenten@hotmail.com

Johanne Andersson

Johanne Andersson

Liker begge sidene fra før av

johannean.blogg@hotmail.no

Rebecca Alvsing

Rebecca Alvsing

Done! Ralvsing@hotmail.com

Har likt begge sidene fra før, har forsåvidt likt begge sidene leeenge! Jeg er med :-D Litt farge på vinteren skader ikke!

ylva.cerine@gmail.com

Henrik Hellervik Nesne

Henrik Hellervik Nesne

gjort

leetkebab@gmail.com

Hilde Frøysaa

Hilde Frøysaa

Gjort!

hilde94fr@hotmail.com

De sidene hadde jeg likt fra før av, men måtte inn å sjekke in case. haha!

irene_malenerp@hotmail.no

Benedicte tallaksen

Benedicte tallaksen

Gjort! :)

gjort!

maren.h.n@hotmail.com

Gjort! ronjasaf@live.no : )

Gjort! <3 ;-D

vtorju@hotmail.no

Marlen S.Tordal

Marlen S.Tordal

Gjort: )

Marlen-st@hotmail.com

Karoline Wollan

Karoline Wollan

Gjort! :D

emma snekkestad

emma snekkestad

e.snekkestad@yahoo.no

gjort, likt alt

Gjort :D

Linda2108@hotmail.com

charlotte iren Aalberg

charlotte iren Aalberg

Likt begge :)

Charlotte_rbk@hotmail.com

Gjort:)

Thomas Ransof

Thomas Ransof

done deal, og nå fortjener jeg å vinne for en gangs skyld!

Gjort!:)

min_spike@hotmail.com

GJORT :))

emifroblogg@hotmail.com

GJORT!! :)

gjort!

louisakrock@hotmail.com

Andrea Angell Paaske

Andrea Angell Paaske

Gjort:)

andreapaaske@hotmail.com

Martine Nielsen

Martine Nielsen

Gjort!

Martine_nielsen@live.no

gjort

katrinekatt@hotmail.com

Gjort! :D

julie_smaavik@live.no

Ida Kristine Gundersen

Ida Kristine Gundersen

Gjort! hehe

ida-kristine94@hotmail.com

Gjort! :-)

anettekf96@hotmail.no

Irene Kjetland

Irene Kjetland

Gjort!

irene_kjet@hotmail.com

gjort :)

sara.andrassy@hotmail.com

gjort!

sigrid_sissi@hotmail.com

gjort :)

ann-mari121@hotmail.com

Gjort

Juliana98n@hotmail.com

Gjort :) j-mona98@hotmail.com

Har likt begge for leenge siden :-D hihi!

martheea@hotmail.com

gjort! Hhannnah1@hotmail.com

Kristine Reppen

Kristine Reppen

kristinersam@hotmail.com

GJORT :)

gjort! :)

ingvildh@ostfoldfk.no

gjort :)

lisegarnes1@gmail.com

Done deal! Håper jeg vinner (har jo ikke solarium her i uk så statser på sol i jula i Norge) <3 xx

mariachristinax3@hotmail.com

Amalie Skeide

Amalie Skeide

Gjort :)

a.skeide@hotmail.com

Sara Vesteraas

Sara Vesteraas

Gjort :)

Sara-vesteraas@hotmail.com

Camilla Vik Myrset

Camilla Vik Myrset

gjort

camillamyrset@live.no

Gjort! :-)

Ida_b_v@hotmail.com

Maja Iselin Eklund

Maja Iselin Eklund

gjort!:)

majsen-ek@hotmail.com

Nina Knudtzon

Nina Knudtzon

Gjort :)

nina.cathrine@hotmail.com

Nå har jeg gjort det! :) Trenger virkelig litt farge nå, så håper jeg vinner!

jeanette.austria@live.com

Vilde Marie Jersin

Vilde Marie Jersin

Gjort det :D

Gjort!

kinga_szewczyk@yahoo.com

gjort :)

maren_grobe@hotmail.com

Gjort!

heidibakken-@hotmail.com

lene teigland

lene teigland

gjort!

leneteigland@hotmail.com

Nadia Johnsen Rindal

Nadia Johnsen Rindal

Gjort!

nadiajrin@gmail.com

gjort! jeg vil gjerne vinne et solkort på brun og blid :)

Gjort! :D

Gjort!

lindis.96@live.no

Marie Wetteland :-)

Marie Wetteland :-)

mariewetteland@live.no !!!

Gjort!!

gjort! ;D

frida_brekka97@hotmil.com

gjort :-D

kine.eriksen@hotmail.com

gjort :)

jesselin_rovde@hotmail.com

gjort! lisehelenremme@gmail.com

lise remme

hanna.skaget@hotmail.com

Karina Trondsen

Karina Trondsen

Gjort :)

karinatrondsen@hotmail.com

Helene Johannessen

Helene Johannessen

Gjort! :)

Helene Johannessen

helene.johannessen@hotmail.com

Henriette Langseth

Henriette Langseth

gjort! :)

Henriette Langseth

henriette.lan@outlook.com

Andrea Borstad

Andrea Borstad

borstad94@gmail.com

Gjort!!

ingvill.lovoll@gmail.com

Gjort :)

maikenidol@live.no

Gjort!

♡♥

Rian.ragna@gmail.com

Sara Dilja Sigurdardottir

Sara Dilja Sigurdardottir

Gjort :D

saradilja@hotmail.com

gjort det :)

haa-vil@online.no

Gjort!

Skriv en ny kommentar