hits

KONKURRANSE: VINN FASHION VESKE FRA BRIELLA.NO

25.05.2013 - 21:57 162 kommentarer

Hei dere! Jeg er n s heldig og fr holde en konkurranse i samarbeid med Briella.no. Briella kjrer n p med fri frakt ut hele mai mnd, noe som sikkert gjorde de fleste av dere veldig glade n. Premien her er en Multicolored Fashion Satchel veske til en verdi av 1049 kr. Jeg ble utrolig glad da jeg fikk muligheten til dele ut denne. Grunnen er fordi jeg har en flelse av at mange av dere liker slike vesker. Krysser fingrene for at det stemmer! Konkurransen blir enkel som vanlig. Grunnen til dette er fordi jeg husker fr da blogglisten var litt anerledes hadde bloggerne alltid en vri p konkurransene som gjorde det s vanskelig for meg vinne. Derfor gjr det det enkelt n i dag, haha. Konkurransen vil vare frem til helgen, s dere har derfor god tid. Det eneste du m gjre for delta i denne konkurransen er:

- Like fanpagen til Briella.no her & like min her.
- Legge igjen mailen din slik at jeg fr kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren.

MASSE LYKKE TIL!

KONKURRANSEN ER AVSLUTTET






162 kommentarer

Katrine Naranjo

25.05.2013 kl.21:59

Har likt siden! Katrinenaranjo@hotmail.no

Elise Johnsen Pedersen

25.05.2013 kl.21:59

elisejp@hotmail.com

Viktoria

25.05.2013 kl.21:59

viktorianm@hotmail.com

Eira

25.05.2013 kl.22:00

farkas_1996@hotmail.com :)

Marius Pedersen

25.05.2013 kl.22:00

marius.gp@hotmail.com

Helene

25.05.2013 kl.22:01

Helenem-94@live.no :-)

Karen Flem

25.05.2013 kl.22:01

karenpia_97@hotmail.com

CarolineMustache

25.05.2013 kl.22:02

olinebb@gmail.com

Cecilie

25.05.2013 kl.22:02

har likt :)

ca010296@hotmai.com

Maria Holm Thorsrud

25.05.2013 kl.22:02

mariaholmthorsrud@hotmail.com

Maren

25.05.2013 kl.22:04

likt :)

savamontano@gmail.com

Amalie

25.05.2013 kl.22:04

amalieskurtveit@gmail.com :D

Monica skjeldestad

25.05.2013 kl.22:07

Er med :)

Monica12396@hotmail.com

elinflatlandlarsen

25.05.2013 kl.22:07

elinflatlandlarsen@hotmail.com

Julia

25.05.2013 kl.22:08

julia.brymerska@gmail.com

CrispyRed

25.05.2013 kl.22:10

GLemte legge igjen mailadressen.

Har likt begge sidene :D

vilde

25.05.2013 kl.22:11

har likt sidene :-) mail har jeg skrevet i e-mail feltet over her!

Anna Hole

25.05.2013 kl.22:13

annamee02@gmail.com :))

rebekkarinnan

25.05.2013 kl.22:14

rebekka.sofie@hotmail.com

Malene Riise

25.05.2013 kl.22:14

<3

Angelica

25.05.2013 kl.22:16

Likt begge!

Ang.bro@hotmail.com

Eva L

25.05.2013 kl.22:16

Sverige2008@web.de

:-)

Karolina

25.05.2013 kl.22:17

Ellen.karolina@live.no

Amina

25.05.2013 kl.22:20

imagine.your.dreams@live.no

loveey

25.05.2013 kl.22:20

har likt hafsa-1@hotmail.no

Pia Evensen

25.05.2013 kl.22:21

Likte begge sidene fra fr! Krysser fingrene : -)

pia_kristine@hotmail.com

Siren

25.05.2013 kl.22:21

siren_laa@hotmail.com :)

Ingrid

25.05.2013 kl.22:21

Jeg har likt :-)

ingrid.omsted@live.no :D

Pernille Susaas Holt

25.05.2013 kl.22:21

pernillesh97@icloud.com

Lotte

25.05.2013 kl.22:22

lotteambjo@hotmail.com

Sofie Svik Wathne

25.05.2013 kl.22:22

Sofie-wathne@hotmail.com

Taisa

25.05.2013 kl.22:22

Har likt begge sidene :)

taisa.98@hotmail.com

selma sofie

25.05.2013 kl.22:25

selma.sofie@gmail.com

Bente Hagen

25.05.2013 kl.22:27

Likt siden din forlengst, og fan av ogs Briellas n!

En s lekker veske i sommerkvelden!

Beste hilsen

Bente Hagen

netlohell@hotmail.com

Ingrid

25.05.2013 kl.22:30

Ingrid.nygaard@hotmail.com :))

Annette

25.05.2013 kl.22:31

Nette-liten@hotmail.com

sandra Lindgjerdet

25.05.2013 kl.22:32

hh, drmmeveska!

sandramaur@hotmai.com

Ellinor

25.05.2013 kl.22:33

Nydelig! ellinoregeberg@hotmail.com

Mia

25.05.2013 kl.22:38

Jeg er med<3 mia_bj@hotmail.com :)

Loveu madde!:)

siri marie

25.05.2013 kl.22:38

smsoderh@ostfoldfk.no

Maria

25.05.2013 kl.22:40

mariap-t@hotmail.com

Natalie

25.05.2013 kl.22:40

Snn! Madde du er s pen og nydelig! Du er inspirasjonen min !

Ada Sunniva Svardal

25.05.2013 kl.22:40

Adassvardal@gmail.com

Ellen

25.05.2013 kl.22:45

S koselig! Vesken var nydelig :-) jeg deltar!

Vilde

25.05.2013 kl.22:47

Vilderodal@gmail.com

Kristina

25.05.2013 kl.22:48

kristina.hommersand@losmail.no

Ellen

25.05.2013 kl.22:48

Bruker btw annen E-post p facebook, vet ikke hvordan dere sjekker om vi har likt! Men den er ellen-margrete@hotmail.com

karine

25.05.2013 kl.22:50

karine98@live.no

Vilde My

25.05.2013 kl.22:50

Jeg er med!

vildemy@hotmail.com

Caroline Berntsen

25.05.2013 kl.22:55

Jeg er med!

caroline.r.berntsen@gmail.com

Jess

25.05.2013 kl.23:02

Jeg er med :)

inspirationblogerblogg@yahoo.com

frida sophie

25.05.2013 kl.23:02

frida.fotland@outlook.com

Karoline Lyngved

25.05.2013 kl.23:11

den var sinnsykt fin!:-)

karokaroline99@gmail.com

Thea Moe

25.05.2013 kl.23:26

h, s fin! Har likt siden :)

Thea_mb@hotmail.com

Anne-Rebekka

25.05.2013 kl.23:29

Har likt! Vil haaa, sykt fin!

anne_rebekka@hotmail.com

Emily

25.05.2013 kl.23:35

emily.fossheim@hotmail.com

Utrolig fin veske! :-)

ida amundsen

25.05.2013 kl.23:43

ida.amundsen@hotmail.com

Ylva Cerine

25.05.2013 kl.23:46

ylva.cerine@gmail.com :-D

25.05.2013 kl.23:53

marber1505@gmail.com 😍

Mathilde

26.05.2013 kl.00:06

mathilde.sanne@hotmail.com :D

Laura

26.05.2013 kl.00:23

Har likt begge sidene! Mailen min er laura-wehser@hotmail.de

Merete Korsgaard

26.05.2013 kl.00:30

Hei :-)

Liker begge sidene og blir gjerne med i trekningen av den kjempekule veska.

Mvh Merete

m-korsg@online.no

Hanna

26.05.2013 kl.00:30

Har likt! hanna.wl@hotmail.com :)

Malene

26.05.2013 kl.00:31

S utrolig KUL veske, hadde gjort hva som helst for ha vunnet den!!!!! :D

Mail: malene.sve@live.no

PS elsker bloggen din s mye, du er forbildet mitt <3

Tonje Kvivik

26.05.2013 kl.00:37

Tonje.kvivik@gmail.com. :)

Tonje Kvivik

26.05.2013 kl.00:39

Har likt begge sidene!! Tonje.kvivik@gmail.com. :)

Heidi

26.05.2013 kl.00:42

Heidisundby@live.no

26.05.2013 kl.00:52

millekuczera@hotmail.com

har likt dem fra fr ;)

Anam Farooqui

26.05.2013 kl.01:12

Namnamlover99@hotmail.no

Elise de Ruiter

26.05.2013 kl.01:12

hhh nydelig veske!!

har likt sidene :)

Amanda Fornes

26.05.2013 kl.01:14

amanda-tussi@hotmail.com

julie

26.05.2013 kl.01:16

julienorby@hotmail.no

Navn

26.05.2013 kl.01:24

Maja-maja@hotmail.com

Emma Holmen<3

26.05.2013 kl.01:26

har likt!

emmajholmen@hotmail.com

frida

26.05.2013 kl.01:27

gjort, fridaamalieee@hotmail.com :D

silje moen

26.05.2013 kl.01:51

likt begge!

siljemoen97@hotmail.com

Kristina

26.05.2013 kl.01:53

Kristinastabell@gmail.com

sofie magdalena

26.05.2013 kl.02:41

Likt begge sidene

Sofie.jonnvoll@Hotmail.no

<3

Linn Bergljot Brustad

26.05.2013 kl.07:14

Jeg liker begge sidene!:-D

linnber@live.no

Cecilie

26.05.2013 kl.07:49

cecilie.bakkerud@lifi.no

du er r :)

Benedikte

26.05.2013 kl.07:57

benedikte.haukaas@gmail.com

Thea Emilie

26.05.2013 kl.08:57

theaerutledal2010@live.no

Martine!

26.05.2013 kl.10:26

Mail: marty.k@hotmail.no

Natalia

26.05.2013 kl.10:45

Gjort :) natalka99@hotmail.no

Newa

26.05.2013 kl.10:46

gjort :)

newa96@hotmail.com

Thea

26.05.2013 kl.10:49

Thea0328@gmail.com

Vilde Vestneshagen

26.05.2013 kl.10:58

vildevest@gmail.com :)

andreasin

26.05.2013 kl.11:23

andrea_klind@hotmail.com

christa

26.05.2013 kl.11:32

har likt sidene :D

christa_i@hotmail.com

andreaelena

26.05.2013 kl.11:39

Har likt begge :)

NORA

26.05.2013 kl.11:44

nora-richstad@hotmail.com

Sofie

26.05.2013 kl.12:09

den vesken var helt fantastisk!

sofie_byber@hotmail.com

MIA

26.05.2013 kl.12:14

mia_ulfsnes@hotmail.com :D

maia otterlei

26.05.2013 kl.12:22

maia811@hotmail.com

Marie Herheim

26.05.2013 kl.12:26

MED

annelisabethpa

26.05.2013 kl.12:32

annelisabeth.pangelund@gmail.com

AMALIE

26.05.2013 kl.12:37

am_alie_99@hotmail.com

AMALIE HELDAL

Maria Myhre

26.05.2013 kl.12:43

Maria Myhre

Pomeranianmaya@hotmail.com

Kristin Krmo

26.05.2013 kl.12:46

kristinkaarmo@hotmail.no!

Sanna Valan

26.05.2013 kl.12:59

Har likt begge! :)

Sanna.valan@gmail.com

26.05.2013 kl.13:44

ema.cau@hotmail.com

Ingvild

26.05.2013 kl.14:16

langrenn97@hotmail.com

Har likt begge sidene (:

Camilla

26.05.2013 kl.15:01

camillanguyen98@hotmail.com

Marte Lindskog

26.05.2013 kl.16:05

martelind@hotmail.com

Rim Bitar

26.05.2013 kl.16:11

jeg er med :D

r-bitar@hotmail.com

Anine

26.05.2013 kl.16:17

anine_kj@hotmail.com

Hedda Loe

26.05.2013 kl.16:20

hedda-loe@hotmail.no

Marthe

26.05.2013 kl.16:20

mwenseth@gmail.com

Ida Elisabeth

26.05.2013 kl.16:23

sun.adidas@hotmail.com

Koselig konkurranse :)

Anna Marie

26.05.2013 kl.16:35

Done!!!

annamarie_97@live.no

Jenny

26.05.2013 kl.16:41

Jenny.kristenstuen@gmail.com

Tusen takk hvis jeg vinner ! <3

Jessica Bonilla

26.05.2013 kl.16:45

Den var s fin!

jecassi98@hotmail.com

Nina Furseth

26.05.2013 kl.16:57

Har likt :)

ninaf.urseth@hotmail.com

Annika

26.05.2013 kl.17:10

mom.annika@ymail.com

Ida Kristine

26.05.2013 kl.17:39

ida-kristi@hotmail.com er mail'n min!

Hper virkelig jeg vinner! :)

Karoline Skjevik

26.05.2013 kl.17:49

Fantastisk konkurranse!

Karolineskjevik@gmail.com

ingvildkh

26.05.2013 kl.17:55

ingvildh@ostfoldfk.no

vanja Marie

26.05.2013 kl.18:53

vanja_watterud@hotmail.com

:D

Ida

26.05.2013 kl.19:06

ida_ingebrigtsen@hotmail.com

, s fin

Maren

26.05.2013 kl.19:42

Har likt! :)

marenstunes@hotmail.com

Sine mari

26.05.2013 kl.20:16

Sine Mari Leite

Mail: sinemari97@hotmail.no

Elisabeth Enge

26.05.2013 kl.20:41

likt!

elisabethpia05@hotmail.com

Ane

26.05.2013 kl.20:41

h den var utrolig nydelig! forelsket *hjerteyne*

ane.kvistad@hotmail.com

Fride

26.05.2013 kl.20:46

Har likt!

fidi_1996@live.no

Siri Emilie

26.05.2013 kl.21:41

Er med! :-)

siriemiliekr@hotmail.com

abysinia

26.05.2013 kl.22:01

er med :)

abysiniak@hotmail.com

Cathrine Sther

26.05.2013 kl.22:11

Jeg er med

cathrine_s@hotmail.no

Ingeborg

26.05.2013 kl.22:19

Jeg er med ! :)

ide-95@hotmail.com

Linn Amalie

26.05.2013 kl.23:33

Er med :) linn_an@hotmail.com

matta96@hotmail.com

27.05.2013 kl.01:57

matta96@hotmail.com

Linn <3

27.05.2013 kl.09:01

Likt din fra fr og n Briella sin :D hper jeg endelig vinner <3

linnthe@broadpark.no

Tina - Kommenterer tilbake

27.05.2013 kl.10:28

Tina_meland@hotmail.com :)

Vilde Sofie

27.05.2013 kl.11:05

vilde-pantern1999@hotmail.no

Hanna

27.05.2013 kl.15:55

Da er sidene likt!

hanna.tk@hotmail.com

Pascale

27.05.2013 kl.16:26

Likt begge sidene! :DD

Trude

27.05.2013 kl.17:37

Perfekt <3

Gunnhild

27.05.2013 kl.21:26

Har likt begge sidene! du har virkelig det mest nydelige smilet jeg noen gang har sett. Blir glad av bare se p deg!

Gunnhild S.Austeng

gunspo@hotmail.com

isabelle beatrice

27.05.2013 kl.22:28

ibv@hotmail.no

Drmmevesken jo!

Frida Waller

27.05.2013 kl.22:49

frida_waller@hotmail.com

julie <3

28.05.2013 kl.12:47

julie_j96@hotmail.com

Van CL

28.05.2013 kl.15:33

vanlc@hotmail.no

Aleksandra

28.05.2013 kl.16:06

, den var utrolig fin!!

Mailen min: aleksandraaa-@hotmail.com

Yngvild

28.05.2013 kl.16:30

Byjentaa@hotmail.com

Oda Sb Lier

28.05.2013 kl.17:19

oda.s.lier@gmail.com

J

28.05.2013 kl.19:14

likt :) mailen ser du over!

Elin Erika Reksten

28.05.2013 kl.19:32

Jeg er med!

elin5_98@hotmail.com :-)

Emelie

28.05.2013 kl.20:57

Med!:)

emelievv@hotmail.com

Oda Finne

28.05.2013 kl.21:05

!! S nydelig! Jeg er med!

mail: oda.finne@hotmail.com

Emilie Skjervheim

28.05.2013 kl.21:10

emilie.adeleine@live.no

Den vesken var sinnsykt fin!

Emilieeee

28.05.2013 kl.21:36

millekuczera@hotmail.com

de var kjempe fine, heldig den som vinner ;-)

Martine Hermansen

29.05.2013 kl.09:30

S gy! Nydelig veske :)

martinerhermansen@live.no

Tonje Carlsen

29.05.2013 kl.18:01

Jeg er med! :) Kjempe bra konkurranse!

Tonje.carlsen@live.no

amanda

29.05.2013 kl.19:44

jeg er med! :) likt begge sidene.

amandafossottesen@hotmail.com

Niru

29.05.2013 kl.20:29

Jeg er med :) Digger denne veska! :D

Niru.95@hotmail.com

Violeta

30.05.2013 kl.08:47

vailet95@hotmail.com

Emilie Shaw

30.05.2013 kl.14:51

emilieshaw@me.com :)

silje

30.05.2013 kl.16:13

silviaboihnin@gmail.com

sirilol

30.05.2013 kl.22:18

siri.elisabeth@hotmail.com

Leah

31.05.2013 kl.00:25

lea-robstad@hotmail.com

Jeanett Victoria Sandaker

31.05.2013 kl.10:09

Likt (-:

Mathilde

31.05.2013 kl.11:56

Har likt sidene og mailen er her : mathilde-moseid@outlook.com

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Lisa

01.06.2013 kl.12:12

lisa-98@live.no

Skriv en ny kommentar