hits

KONKURRANSE: VINN 2 BILLETTER TIL BEAUTIFUL CREATURES

Hei! Jeg er så heldig og nå får dele ut billetter til 5 heldige personer som da får 2 billetter til å ta med seg en venn. Denne konkurransen er litt mer egnet til dere som liker litt vampyrfilmer som Vampire's diaries og litt sånn twilightinspirerte mennesker. Denne filmen heter Beautiful Creatures og den er basert på den bestselgende romanen av forfatterne Kami Garcia og Margaret Stohl. Denne filmen er veldig orginal, ondskapsfull og selvfølgelig morsom. Det handler om en overnaturlig kjærlighetshistorie om en helt vanlig gutt (Ethan Wate) som forelsker seg i en outsider som helt ønsker å være normal. Denne jenta (Lena Duchannes) bærer på en livsfarlig hemmelighet som forandrer livene deres for alltid. Lena advarer Ethan om at han kan bli skadet av å være sammen med henne. Men på Lenas 16-årsdag kommer alt ut av kontroll. Hun vet at det nærmer seg tiden for at lyset og mørket skal slåss om å verve henne i det gode eller ondes tjeneste. Verste av alt er at Lena frykter for Ethans sikkerhet. Hun må til slutt ta en valg når mørket nærmer seg, hva det blir til kan dere finne ut av ved å se denne filmen. Den hørtes spennende ut eller hva?

Denne filmen har norgespremiære 15. februar, men du kan også dra på førpremiæren 14. februar som er på selveste Valentines' Day! For å bestille billetter går du inn her og hvis du ønsker å holde deg oppdatert om filmen og boken går du inn her. Vinnerne kåres allerede den 11. februar. For å være med i denne konkurransen må du svare riktig på dette spørsmålet:

Hva kaller Lena's familie seg for, i stede for hekser ?

- Legg igjen mail adressen din slik at jeg får kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren.

MASSE LYKKE TIL ALLE SAMMEN! 

KONKURRANSEN ER AVSLUTTET

243 kommentarer

mirelakurt@hotmail.com :)

De kaller seg for "Casters" :))

asvang@hotmail.com

Frida Kristensen

Frida Kristensen

-Casters- :D

frida-kris97@hotmail.com

kaller seg for: '' Casters ''

Malenewelde@hotmail.com

Caster

Hanna.s.j@hotmail.com

Casters:)

- synne_cross@hotmail.com

Casters!

De kaller seg for "casters"

annahestejenta@hotmail.com

De kaller seg for Casters

Birte.waage@hotmail.com

Cecilie Hagen

Cecilie Hagen

Caster ;)

Casters! E-posten min er: siljeams@outlook.com!

Helene Nilsen

Helene Nilsen

helene-turn@hotmail.com

Caster(s)

danselady@hotmail.com

theahaugen98@gmail.com

caster.

birgitte.haraldsen@gmail.com

De kaller seg for Casters :)

Mail: synny_1997@hotmail.com

Elisabeth Skram

Elisabeth Skram

Casters! Elisabethskram@hotmail.com

Svar: casters :)

Monica12396@hotmail.com

Ednasaric@hotmail.com :D

Casters :)

hele.f@hotmail.com

caster/casters

de kaller seg for "casters":)

annesofiehansson@hotmail.com

De kaller seg for "casters"

Tyra-97@hotmail.com

Aida_Mahmody@hotmail.com

De kaller seg for casters!

Casters

regine.desiree@gmail.com

Familien hennes kaller seg for "casters" :)

kari.tras@hotmail.com

De foretrekker å kalle seg "Casters"

tina.ringheim@hotmail.com

Casters kaller de seg :)

amh.94@hotmail.com

lotte engelien christensen

lotte engelien christensen

caster (s) :)

lotte engelien christensen

lengelien@weberstephen.no

De kaller seg for casters

isabelcjorgensen1@gmail.com

Cathrine Froyt

Cathrine Froyt

Casters

tutta@lyse.net

De kaller seg for Casters :)

lene.fossum.wiik@hotmail.no

Annika Helgesen

Annika Helgesen

:)

Karoline Skjevik

Karoline Skjevik

De kaller seg for "Casters" :D

Mailen min er Karolineskjevik@gmail.com

Casters!!

afrojente@hotmail.com :D

Casters!

jj-fcb@hotmail.com

De kaller seg for casters <3

De kaller seg for Casters! :)

Martine-April24@hotmail.com

de kaller seg for casters ,holder på med bok to nå, utrolig bra bok og den blir nok minst like bra på lerrete :)

julietvilde@hotmail.com

Andrea Andersen

Andrea Andersen

Casters!

andrea-birgitte@live.no

Casters - kabbe.silje@gmail.com

ER MED!

Warissara1998@hotmail.com

Casters

Julie-b-torsvik@hotmail.com

de kaller seg for "Casters"

Hilde_l.k@hotmail.com

"Casters" kaller de seg for :D

maikentonder@yahoo.no

de kaller seg for "casters" :-)

marius.fornes@loqal.no

Hun Lena sier "Vi kaller oss for casters"

Casters! :)

Anettee96@hotmail.com

Pia Rudsengen

Pia Rudsengen

Casters

pia@rudsengen.org

casters.

georg.moen@hotmwil.com

Åå, så spennende!

De kaller seg "casters"

Dersom jeg skulle vinne, kan du kontakte meg her: katarina_gr@hotmail.com

De kaller seg for Casters!

De kaller seg for "casters" istedenfor ;)

kanuppe@hotmail.com

Melina lalala

Melina lalala

Caster(s)

Emailen min er:

melinak15@live.com

Elsker konkurransene du har :DD <3

casters!

siri.lillefuhr@gmail.com

De kaller seg for Casters

mgundegjerde@me.com (ælsker bokaaa)

Casters!

martinegrk@gmail.com :D

Mariel Kristine Svensli

Mariel Kristine Svensli

De kaller seg Caster :-)

marielsvensli@hotmail.com

De kaller seg "casters eller caster" :-)

Rebecca Klaastad Heinzer

coconut-tree@live.no

Hege Charlotte Grov Viland

Hege Charlotte Grov Viland

Ser alle over har skrevet "Casters" men jeg mener at de kaller seg "manere" !?

Jeg er med:D

de kaller seg for "Caster/Casters"

theanyheim@live.no

Casters! :)

signegan@gmail.com

De kaller seg Casters!

Lena's famile kaller seg for ''casters''.

De kaller seg for casters!

Susanneeines@outlook.com

Casters!:)

nonysa@live.com

Casters!

Monica.zobel@hotmail.com 😊

ææ, så morro! De kaller seg for Casters :-)

De kalles for Caster! :)

norma.skretting@gmail.com

Renate Opskar

Renate Opskar

Casters :)

Casters

malla-calla@hotmail.com

"Caster" :-)

atlykken@live.no

Elise Pedersen <3

Elise Pedersen <3

Casters ;)

åh håper jeg får de! kanskje jeg kan ta med min valentin på kino <3

(elise.08@hotmail.com)

De kaller seg for casters :)

Marte.kristensen@hotmail.com

Casters

erikabue@msn.com :)

De kaller seg "Casters" :)

Casters, fridaamalieee@hotmail.com :D

De kaller seg for Casters! ♥

har så lyst å se denne!

malen.jallow@hotmail.no

De kaller seg for "Casters" !

Marian_revdahl@hotmail.com

Casters :-)

Tea-96@hotmail.com

De kaller seg for Casters :)

khbgron@gmail.com

Casters

Sofiejet@hotmail.com

De kaller seg for casters! :)

nina9.1@hotmail.com

Martine Nielsen

Martine Nielsen

Casters :)

Martine_pink95@hotmail.com

Casters! :D

Martine Hovind

Martine Hovind

Casters

Martinehovind@live.no

johanna.be@hotmail.com

Casters

Bineber@hotmail.com

Casters

jesselin_rovde@hotmail.com

Så gøy med konnkoranser :)Jeg er med, elsker bloggen din! :D fast leser :P

lillianrandby@hotmail.com

Casters :)

emma.muff@hotmail.com

De kaller seg for 'Casters' :)

De kaller seg for Casters. :)

- lillestine@live.com

De kaller seg for Casters!

vic-jass@hotmail.com :-)

Casters :)

Christina.andas@gmail.com

de kaller seg casters :D

martine.limstrand@gmail.com

casters :)

Casters :)

Linn227@hotmal.com

De kaller seg for "Casters" :))

j.tindslett@hotmail.com

casters :)

karoline.rage@hotmail.com

Casters kaller de seg for :-)

tassen93_@hotmail.com !

Sykt kul konkurranse :-D

Er med, de foretrekker å bli kalt casters :)

Aidana0708@hotmail.com

Nathalie gunnarshaug

Nathalie gunnarshaug

Casters kaller de seg

Nathaliegunnarshaug@yahoo.no

De kaller seg for casters

frkkvant@hotmail.com

<3

anniken eie petersen

anniken eie petersen

kaller seg for casters :D

anniken.petersen@hotmail.com

De kaller seg for casters! :)

camillanguyen98@hotmail.com

ml-sand@hotmail.com

Casters :)

ingeborg-g@hotmail.com

De kaller seg for Casters.

- madelene.kjeserud@hotmail.com

de heter casters :D

De kaller seg for Casters :-D

Elin_jente97@hotmail.com

danica_pru@hotmail.com

de kaller seg for Casters

karofbi@hotmail.com

Casters

Kristin.elg@hotmail.com

De kaller seg: Casters

malene.sve@live.no

Casters! :)

emilymmaa@yahoo.com

eline.worpvik@hotmail.com

casters :)

Nathalie Godø Ness

Nathalie Godø Ness

ngn96@hotmail.com

De kaller seg for Casters!!

natalie_wow28@hotmail.com

Madde du er så utrolig PEN!

Lena´s familie foretrekker å bli kalt "caster", istenden for hekser. Flott konkuranse :D

caster - martesdatter@gmail.com

De kaller seg "casters"

jannicke989@hotmail.com

Caster

Vilde-ma@live.no

De kaller seg "casters"

Stikilda@hotmail.com

Ida Seljesæter

Ida Seljesæter

De kaller seg for casters i stede for hekser :)

Idaseljesater@hotmail.com

Kaller seg for Casters :-)

Hanneprada95@hotmail.no

Tonje Eriksson

Tonje Eriksson

De kaller seg for casters.

"Casters"

ida.erikseen@hotmail.com

Lena kaller seg for en Caster, istedet for en heks!

Caster(s) :)

Live-fabine@hotmail.com

Celina Berntine

Celina Berntine

Casters

celina.thorson@hotmail.com

De kaller seg for "casters".

heather.sampson@yahoo.com

De kaller seg vel for 'Casters'. Jeg er med! :)

Casters

aslarsen@mail.com

Anna-Maria Andersen

Anna-Maria Andersen

Det kaller seg for Casters :)

Anna-Maria.Andersen@hotmail.com

Håper jeg virkelig vinner siden jeg aldri vinner no, og virkelig ELSKER sånne filmer, går aldri lei av dem! :)

Kaller seg for Casters. Lisaalawson@hotmail.co.uk :)

De kaller seg for casters :)

Hilde.holmelid@hotmail.com

TOTIMANI-lover

TOTIMANI-lover

Casters:-)

Maria.k.tommer@gmail.com

kaller seg før "casters"

tonje_sandnes@live.no

Elsker deg og bloggen <3 haha, føler jeg sier det hele tiden (a)

Casters :)

Ingunn Augdal Fløvig

Ingunn Augdal Fløvig

De kaller seg casters :)

ingunnaf98@gmail.com

De kaller seg "Casters" :)

andreatm@live.no

De kaller seg casters!

amalie_bogen@hotmail.com

casters ! :)

fbnjackson@hotmail.no

de kaller seg for "casters" :)

mail: julie_emmy_95@hotmail.com

Det de kaller seg for er Casters :-)

veronicawindom@hotmail.com

De kaller seg Casters :)

emiliewalseth@live.com

"Casters" kaller de seg :)

Marielle Didriksen

Marielle Didriksen

Familien til Lenas kaller seg for Casters.

Mail: marielle_didriksen@hotmail.com

Marielle Didriksen

Marielle Didriksen

Familien til Lena kaller seg for Casters.

Mail: marielle_didriksen@hotmail.com

De kaller seg "Caster" :)

sussmat11@gmail.com

Caster !! :D

Victoria Mari

Victoria Mari

Caster!!

v.m.strand@hotmail.com

:-D :-D

De kaller seg for Caster! :D

susann_b_96@hotmail.com

Familien kaller seg selv for "Casters" :)

ida_2050@hotmail.com

Caster!!

Idun00sofie@hotmail.com

We prefer the word "Casters"

Ida_myhrbakken@hotmail.com

I stedet for hekser kaller de seg "Casters".

Caster(s)

Siljemalmberg@live.no

den vil jeg se!

emma-sts@hotmail.com

De kaller seg caster(s)

evinsendi98@gmail.com :D

Caster(s) :)

De kaller seg for "Casters" :)

sh_926@hotmail.com

De kaller seg casters :)

anneckenn@hotmail.com

Rebekka Andresen

Rebekka Andresen

Caster.

Rebekkaandresen@hotmail.com

De kaller seg for "Casters" :-)

ane.kvistad@hotmail.com

Familien til lena (som jeg og heter ^^) kalles for "caster(s)"

Familien til Lena (som jeg også heter ^^) kalles for "Caster(s)"

LM-engel@hotmail.com

P.S ELSKER STILEN OG HÅRET DITT DU E PERFEKT !!!

med :D jovanatr@hotmail.com

Casters

Janneaarhus@gmail.com

Tonje Johnsen

Tonje Johnsen

Casters :)

Tonjejohnsen@yahoo.no

Jeg har vært sammen med kjæresten i 9 mnd akkurat den dagen <3

Jeg vil så gjerne vinne :)

the thurm caster

VIbeke Kjellevoll

Kjellevollvibeke@gmail.com

De kaller seg for "Casters"

Caster!

anine_kj@hotmail.con

De kaller seg for casters! :)

Alvaravn_@hotmail.com

Casters ;)

inspirationblogerblogg@yahoo.com

casters :D

Caster(s)

anne_sundal@hotmail.com

caster

eirin.m.johaug@hotmail.no

:)

Caroline veum

Caroline veum

caro_west@hotmail.com

"Caster"

Idalangmo.hagen@live.no

Cecilie Cheung

Cecilie Cheung

Caster

cecce92@hotmail.com

Lisa Pedersen

Lisa Pedersen

De kaller seg for "Casters"

Lisa.pedersen@hotmail.com

Stine Unneland

Stine Unneland

De kaller seg "Casters".

Casters' Kristine_osthagen46@hotmail.com

''Casters''

Weronika.tr@hotmail.com

De kaller seg for "Casters"

malinier97@gmail.com

De kaller seg for casters :-D

Gwyneth Visitacion

Gwyneth Visitacion

Lena's familie kaller seg for Casters. :)

Gwyneth Visitacion

Gwyneth Visitacion

De kaller seg for Casters. :)

email: enethti_1999@yahoo.com

De kaller seg for Casters :)

casters!

sirin_amanda98@hotmail.com

De kaller seg for Casters! :)

Guro_maurud@hotmail.com

Helene Isabell Yndestad

Helene Isabell Yndestad

Endelig en slik ny film! Elsker twilight, underworld, vampire diaries, secret circle osv.. hehe

De kaller seg : Casters :)

helene.yndestad@hotmail.com

Så utrolig gøy!

De kaller seg for: Casters!

Du kan kontakte meg på: klaudiao_o@hotmail.com

Lykke til med å trekke ut vinneren!

Casters :)

anette96aakre@gmail.com

Cast/Caster

kine_eli@live.no

Casters

Rikke@ruhs.no

"Caster(s)"

- maren.roang@hotmail.com

De kaller seg "Caster(s)"

Hadde vært så gøy å vinne dette, har 3 mnd jubileum med kjæresten neste uke + at han har bursdag, så krysser fingre!

silje kristin

silje kristin

De kaller seg for ''Caster(s)'' :)

siljekm@live.no

De kaller seg "Caster(s)"

winta_c@hotmail.com

De kaller seg for "Casters" :)) Håper jeg vinner, har utrolig lyst til å se den!

mheggerusten@hotmail.com

Kamilla Anthonsen Hellestræ

Kamilla Anthonsen Hellestræ

Aloha! Dem kaller seg for "casters" istedenfor hekser.

kamilla.ah@hotmail.com

Helene Jøssund

Helene Jøssund

Casters! helene_j98@hotmail.com

Chanthakan Yiwa

Chanthakan Yiwa

Kaller seg for casters:)

Nmyiwa@gmail.com

De kaller seg for "Casters" :)

De kaller seg for"Caster(s)"

Thea-tuppsi@hotmail.com

Casters :)

floriana_15@hotmail.com

Casters

Camillabahus@hotmail.com

"Casters" :-)

bi.seim@gmail.com

De kaller seg for "caster(s)" :)

sanni.blogg.no@live.no

De kaller seg "Casters"

amandaslettevoll@hotmail.com

De kaller seg for "casters" ;).

josefine.helleseth.midtbo@gmail.com

Hva er foresten aldersgrensa?

På engelsk: casters

På norsk: manere

Hvilken kino er billettene til?

Casters :):)

Ann Helen Mikkelsen

Ann Helen Mikkelsen

De kaller seg for caster i stede for hekser!

jeg har lest boka å har veldig lyst å se filmen!

De kaller seg for casters :)

stinelauhansen@hotmail.com

Casters!

ingvild577@hotmail.com

De kaller seg for Casters, ylh_98@hotmail.com

Lena's familie kaller seg for casters :)

-maivik_55@hotmail.com

Casters !

martine_1407@hotmail.com

caster

henriette.hermansen@hotmail.com

casters!!

Casters :)

cathuynh@hotmail.com

Anne Lise Øiestad

Anne Lise Øiestad

Casters

Pia Øvstedal

Pia Øvstedal

De kaller seg for Casters.

Piaovstedal@hotmail.com

De kaller seg for "Casters"

camillairinauf@hotmail.com

" Casters"

Martine.aas@hotmail.com

Julie Løvoll Pedersen

Julie Løvoll Pedersen

De kaller seg for "casters" :-)

Julped3@ostfoldfk.no

Casters :)

Musicismylife@hotmail.no

Skriv en ny kommentar