hits

KONKURRANSE: VINN BLUE Q RING FRA PYNTDEG.NO

Alohaaa! Da skal jeg ha en flott konkurranse i samarbeid med pyntdeg.no. Det du kan vinne er en blå q ring som er utrolig fiiiin. Det du må gjøre for å delta i denne konkurransen er å gå inn på facebook siden deres og trykke på liker. Det kan du gjøre HER. Etter du har gjort det kommenterer du på innlegget at du har likt siden samtidig som du MÅ legge igjen mail adressen din. Ønsker dere lykke til alle sammen!!!! :-)


DENNE KONKURRANSEN ER AVSLUTTET

327 kommentarer

Har likt siden :)

Emiliepr99@hotmail.no

Har likt siden fra før av! ELSKER DEN RINGEN <3 aah, håper jeg vinner ;* mailen min er maria-juul@hotmail.com!

Har likt! :)

thea-eidem@hotmail.com

likt!!

Jeanette_fjelland@hotmail.com

Madeleine Fallang

Madeleine Fallang

Gjort! Madeleinefallang@hotmail.com <3

Har likt:)

malinfk@hotmail.com

jeg har likt siden :)) martelaugerud@hotmail.com

Jeg har likt siden :D

torill-97@hotmail.no

Jeg er med

solveig_hiphop@live.no

Da har jeg likt siden på facebook!:)

Anja.96@live.no! ^_^

Jeg har likt siden:)

samuelsenlone@gmail.com

har likt siden :)

erleandrea@gmail.com

Har likt siden! :-)

Sannasnill@hotmail.com

Jeg er med! <3

andrea_fremmerlid330@hotmail.com :)

Elsker bloggen din!!

Jeg har ikke visst om pyntdeg.no før nå, og jeg ble helt forelsket i den siden! liker alt, og gleder meg til å handle MYE der! :D

Min e-mail er: heste_jenta96@hotmail.com

Lykke til alle sammen!

Jeg har likt siden.

elisabeth.skogly@hotmail.com

thea christin

thea christin

jeg er med !

thessbabe@hotmail.com

meed :D

tirildale@live.no

Har likt siden : )

rebekk96@online.no

Har likt siden :)

marta_9506@hotmail.com

helene-haugen@hotmail.com

har likt den:)

Nå var siden likt! :-)

guropalgh@gmail.com

likt den fra før av! supre ting der!

ragbjor@hotmail.com

Hanna Lidal

Hundehanna@hotmail.com

likt :)

Kristine gresseth

kristineegresseth@hotmail.com

har likt! :-)

guro_melheim@hotmail.com

sånn :)

elin.solheim@hotmail.com

Likt! :D

anettela@broadpark.no

Jeg har likt siden:-D ååh den er så fin den ringen! jeg digger deg<3 her er emailen min malinleine@hotmail.com

jeg er med :)

aranya-11@hotmail.com

likt!

anneloset@gmail.com

Helene Larsen

Helene Larsen

Har likt siden :)

cathrine_lauritzen@hotmail.com

Helene Larsen

Helene Larsen

Likt siden :) email; helene.ml@hotmail.com

Har likt :)

andrea.f.mediaa@gmail.com

rosaenhjorning

rosaenhjorning

har likt :D

Malene Rønning

Malene Rønning

Da er sides likt :)

maleneronning@hotmail.com

jovanatr@hotmail.com :D likt for lenge siden!

Likt!

bjosch1998@live.no

Malin R. Andersen

Malinr.andersen@gmail.com

Jeg er med :) Anni972009@live.no

Synne Pedersen

Synne Pedersen

synnepedersen@msn.com

ferdig! :)

sofie_096hotmail.com

sofie_096@hotmail.com ***

Har likt siden :)

helle_snill@hotmail.com

Hanna Robertson

Hanna Robertson

har likt siden, hadde vært awesome å vunnet den! den var nydelig :D

- greengirl@live.no

Likt <3

Karolina

ellen.karolina@live.no

Fresht !!

helene_j98@hotmail.com :)

Jeg har likt siden og er med!

Hanna_vestvik@hotmail.com

Har likt siden :)

anisha.skaardal98@hotmail.com

Har likt siden! :-)

Har likt!

hanci@live.no :D

Ida Therese Hemmingsen

Ida Therese Hemmingsen

Har likt :-)

Idaa97@hotmail.com

Har likt siden :)

ida.torgersen@lyse.net

Anne Sofie Gjøby

Anne Sofie Gjøby

Likt!!

annes_96@hotmail.com

Har likt siden :)

s.v.97@hotmail.com

Har likt siden :))

Hege Hommeland Sørum!

Hegsor@hotmail.com

Hanna Tangvik

Hanna Tangvik

Har likt siden :-D

hanna.tangvik@hotmail.com :-)

Jeg er med :)

silje_johj@hotmail.com

jeg har likt :)

oodiz@hotmail.no

Liikt :-D

Lisa@anilsen.net

Da har jeg likt :)

emilie@skyum.no

Har likt!

Kristine9707@hotmail.com

Nå har jeg likt den :)

Martine-april24@hotmail.com

Har likt den!:)

Verukkasaltstang@hotmail.com

Har likt den!

kitty_ajm@hotmail.com

Har likt siden!

heidisjuven@hotmail.com

Har likt den !

Siri_Madeleine.93@hotmail.com

Har likt siden!

heddasnoopy@hotmail.com <3

Jeg har likt siden <3 Min søster har den ringen <3 Jeg går aldri lånene den <3 Eg bare diggar den ringen <3 Betyr mye for meg visst jeg får den <3 Eveline.99@hotmail.com

Johanne Kvarsvik

Johanne Kvarsvik

Jeg har likt siden ! <3

Elsker bloggen din btw! + at jeg digger stilen din <3

j_kvarsvik@hotmail.com

Det er gjort!

pernillee-95@hotmail.com

Har likt siden <3

annemarthe98@hotmail.no

Har likt siden! :)

E-post: ingvildrs@hotmail.com

Nå har jeg likt siden:) Utrolig fin ring!

Har likt siden :)

sandra11_94@hotmail.com

ranveig Sugustad

ranveig Sugustad

har likt sia

ranveig-s@hotmail.com

Alltid ønsket meg en sånn!

seff likt :)

Ann-Mari Sæther Sunde

Ann-Mari10@hotmail.com

Digger btw bloggen din! Du er så sykt pen og er til stor inspirasjon, stå på!

Har likt siden!!

Marthe Skaug, skaug96@hotmail.com

digger bloggen din, er innom og leser den hver dag!! :)

har likt siden :)

-fin ring :P

line_odland@hotmail.com

Likt :)

Caroline Andås

cero.96@hotmail.com

HAR LIKT!

Julie Teigland

julie.99@live.no

har likt siden nå :D elsker bare den ringen og nettsiden de har så mye fint!

caroline_n98@hotmail.com ;) <3

Har likt siden!

guro.s.larsen@lyse.net

liker!!!!!!!!!!

oddrunskei@hotmail.com

Jasmine Silnes

Jasmine Silnes

Jeg har likt siden :)

ottw.blogg@gmail.com

Jeanett_feet@hotmail.com

Har likt :)

Amalia Alajeva

Amalia Alajeva

a.amalia95@hotmail.com

Har likt siden :D

camilla.ramsli@hotmail.com

csheimdal.blogg.no caroline.heimdal@hotmail.com har likt den for lenge siden :)

Oda N. Sebjørnsen

Oda N. Sebjørnsen

Har likt! :))

Har likt siden :)

Sigmal98@hotmail.no

Har likt siden :)

marenskjerven@hotmail.com

Jeg er med :)

Andrine11@hotmail.com

Marie Storlien

Marie Storlien

Done! :) Siden er likt :)

vendela kristine haugstad

vendela kristine haugstad

Jeg er med! Utrolig søt ring :)

kenhaug@live.no

Lene Grimstad

Lene Grimstad

har likt :))

har likt siden!

linnea-sommerfugl@hotmail.com

Marie Storlien

Marie Storlien

marelos@hotmail.com

Har likt :D

Pinkpantererle@hotmail.com

Har likt siden :-)

Den ringen er sykt fin!

Solstrjen@gmail.com

Har likt :D

e.l.ma@hotmail.com

yoon Y. Chang

yoon Y. Chang

har likt siden! :)

cutieloop@hotmail.com

Astrid Holten

Astrid Holten

har likt siden! :)

astridholten97@hotmail.com

Navn: Anna Gilberg

Epost: Annnagilberg@hotmail.com

Har likt siden :)

Caroline Rudberg

carudblogg@hotmail.no

Åshild Lien Schweinsberger

Åshild Lien Schweinsberger

Har likt! c:

aashild_97@hotmail.com

Gjoort!

mafolund@hotmail.com

har likt :-)

Una Jacobsen

lille_meeg@hotmail.com

har likt!

eline-j-m@hotmail.com

Kamilla Livik

Kamilla Livik

k-liv@hotmail.com

Done

ceciliegronning@hotmail.com

Elisabeth Mathisen

Elisabeth Mathisen

Har likt siden!

Elisabeth_m97@hotmail.com

Har likt :)

kristinetveitan@hotmail.com

Jeg har likt siden vettu! Håper virkelig jeg vinner, vinner aldri noe..

camilla_borresen@hotmail.com

har likt siden :)

mariiann@hotmail.com

likt ;)

oda.standal@gmail.com

Har likt siden deres!

devilbesidesyoublogg@hotmail.com

Hærregaaad, så fin ring!!

jeg har likt siden fra før av!

vilde larsen

vilde2xd@hotmail.com

jeg har likt! :))

Iselin Ryeng

iselin_ry@hotmail.com

jeg er med!

iljen.vesterheim@hotmail.com

Jeg har likt:D

Mail adresse: lhn_1996@hotmail.com

emilie-99@lyse.net

<3

GJORT !

amalieheg97@gmail.com

Har likt siden:)

Ragnhild_pe@hotmail.com

eg har likt siden <3

tonjeturn@hotmail.com

gjort det!!! :D

Likt:)

Eabe@live.no

Carita pusen din <3

Carita pusen din <3

Likt! <3

caritasreknes@gmail.com

likt siden eller ja du skjønner haha :D

julia55@live.no

elsker bloggen din foressten

Jeg har likt siden!!

Helene_hogseth@hotmail.com

awesome ring

Jeg har likt!

juliebreili@live.no

har likt siden (:

har likt!

stinequille@live.no

Ahh herlig ring! Jeg er med og har likt siden!

amandapia_95@hotmail.com :- )

Har likt siden! :)<3

kaia1997@live.no

Har likt siden :D

Melissa-m-h@hotmail.com

Likt fra før av ;D

alina_snill@hotmail.com

helena_severud@hotmail.com

har likt! sykt fin ring btw :o

malinklo@hotmail.com

likt! :D

cajsatr@hotmail.com

Likt :)

annacecilie@live.no

Har likt siden på face :)

synnea@live.com

Har likt siden :)

s-ilje_94@hotmail.com

har likt siden ! :) - sunniva.marie@hotmail.com

Likt.

sofiabeadan@hotmail.com

Helene Marie Myrstad

Helene Marie Myrstad

Har gjort det!!

helenemeg@hotmail.com

Emilie Holthe Kjesbu

Emilie Holthe Kjesbu

Jeg har likt siden! :D

emiliekjesbu@hotmail.com

Lindis Helene Flessen

Lindis Helene Flessen

likt <3

thea-m_94@hotmail.com

Har likt, og ringen var utrolig fin!

Mail: mali.larsen@yahoo.no

Vi er med! vkbf@live.no

Har likt! :)

helenemyo@gmail.com

Har likt siden:-) Linselusa_95@otmail.com

har likt siden:-)

rikkebn1996@hotmail.com

Rikke K. Bartnes

Rikke K. Bartnes

har likt siden :))

kule-rikke98@hotmail.com

Jeg er med : )

kristine.grythe@hotmail.com

Er meg :)

Sirialexandera@hotmail.com

maia811@hotmail.com <3

Har likt, vildeiren@hotmail.com <33

Siri Kristiansen

Siri Kristiansen

Har likt siden :)

siri-kri@hotmail.com

Likt! <3

vivian_olsenbanden@hotmail.com

har likt siden!

msvarteberg@hotmail.com

Har likt :)

jeg har likt! <3

annetuva@me.com

har likt, siljepling@hotmail.com

Likt!:)

Marleneslydahl@hotmail.no

har likt siden fra før av :)

mari_dale@hotmail.com

likt :) kajgut@kvn.no

Eg har likt! Elske ringen :)

solfyk@gmail.com

har likt siden :) emilij@hotmail.no

elsker bloggen din, leserden hver dag <3

Likt :p

kirstenn97@hotmail.com

Likt (Y)

Har likt siden, idatellugen@hotmail.no

Har likt siden ;-)

ingeborg.asbjornsen@istorm.no

Gjort!! Håper jeg vinner!! :-D

maien98@hotmail.com

Maya Iselin Holstad

mayaholstad@hotmail.com

har likt!!

Likt!<3

Rexhaarlinda@hotmail.com

hansineks@me.com :D elsker deg og stilen din!

Likt :-)

c4r1n4.94@hotmail.com

dette bilde av deg er så sykt tøft ! weheartit.com/entry/29676443

har likt :D

lena.dahl.m_@hotmail.com

Har likt siden :)

idamari-mediaa@hotmail.com

Jeg er med:)

emma_ovesen@hotmail.com :)

Kristiane Starheim

Kristiane Starheim

Likt!

kristiane52@hotmail.com

har likt!:)

emiliewilh@hotmail.com

likt!

leilajaffri@hotmail.com

Har likt siden :-)

amalie_victoria@live.no

Har likt siden!

anna_gjer@msn.com

Den ringen ønsket jeg meg til jul... Ronja99ht@hotmail.com <3

Jeei! Blir med! veronikabs@live.no

har likt!

madeleinetherese@ymail.com

Har likt siden : ))

puskas_96@hotmail.com

Har likt :)

mariell_eriksen@hotmail.com

madeleine tvedt

madeleine tvedt

har likt siden :)

madeleinetvedt@hotmail.com

Har likt siden! E-post adressen min er gunhild.rj@live.no :)

Silje Iren Dischington

Silje Iren Dischington

Harvnå likt siden, synes det er så fint at du har konkurranser jevnlig <3

likt siden :D sofie.maja@hotmail.com

Har likt den ;)

marie.lundb@hotmail.com

Har likt siden!

mariann.resvoll@live.no

Har likt siden:-)

karolinelinderud@hotmail.com

Michelle Skatvedt

Michelle Skatvedt

michelleskatt@hotmail.com

har likt siden :)

Vi.kismul@hotmail.com wii verdens fineste ring!

Likt!

pernilus@hotmail.com

Har likt :)

Birgitte.haraldsen@gmail.com

jenny johannessen

jenny johannessen

er med , har likt siden

jj-fcb@hotmail.com

Har likt siden!

omgarnes@hotmail.com

done!

line.jenta@hotmail.com

Charlotte Aase

Charlotte Aase

Har likt siden !!!!

Da har jeg likt siden.

Maiken-thanem@hotmail.com

Har likt siden ! :)

Jeg har likt den :D

terstia@hotmail.com

kristinemadsen@hotmail.com

har likt siden<3 digger ringen, skulle til å kjøpe den rett før jeg leste dette innlegget :D

sol98@hotmail.no

Likt!

moe.95@live.no

Done, gjort, likt, fintio!:D

har likt! :)

julie.sh@hotmail.no

Done!

Ccahala@hotmail.com

Camilla haaheim larsen

Trine Thorsen

Trine Thorsen

Trine Thorsen

trinethorsen@msn.com

Har likt! :-D

Jeg har likt siden!(:

vero_kaa@hotmail.com

Likt sia! :)

viola.nilsen@hotmail.com

hart likt sida<3

m-s-98@hotmail.com

Har likt! :)

Henny Eline Josefsen

Hennyeline@hotmail.com

Har likt siden !;-))

ida-tokio-hotel@hotmail.com

Man har trykket på like-knappen :>

simonejarvinen@hotmail.com

Har likt og jeg er med, vil veldig gjerne vinne denne ringen, har neste ingen...

henny-utd@hotmail.com

Elsker stilen din btw, og elsker pyntdeg.no:)

Jeg har likt siden :)!

majamin98@hotmail.com

har likt! (:

marenstunes@hotmail.com

tion.dung@hotmail.com

har likt siden!

vildethorsen@hotmail.com

steike fin ring ! har likt siden :-)

mari_helene_96@hotmail.com

har likt:)

ida.nygaard1997@gmail.com

Har likt siden :)

marte.kleven@gmail.com

Jeg har likt :D

Har likt og er med!!

har likt :)

marte-fotball@hotmail.com

Har likt:)

therese.stokke@hotmail.com

har likt siden!

marit_kaa@hotmail.com

Har likt! :)

oda_stor98@hotmail.com

Meed:)

anni.love@hotmail.no

jeg har likt siden :)

e-post: marlenepeder@hotmail.com

den ringen er så fiin! har likt siden :)

aharei@broadpark.no

jeg har likt!

katrinehomb@hotmail.com

Har likt:) ragnhildhalse@hotmail.com

har likt fra førav :)

madelenk@hotmail.com

jeg har likt siden !

aehaugen@hotmail.com

Benedikte Oldervoll

Benedikte Oldervoll

Liiked

benedikteoldervoll@hotmail.com

jeg har liikt !

tamra_2708@msn.com

vilde henriette

vilde henriette

Likt !!!

Katt-96@hotmail.com ((: elsker bloggen din!

Liv Myrlid Herfjord

Liv Myrlid Herfjord

har gjort det :D

Likt!

Da har jeg likt siden! :)

vibb-salm@hotmail.com

Done! julieeidem@hotmail.com

yoon Y. Chang

yoon Y. Chang

Har likt!

cutieloop@hotmail.com

Jeg har likt!!!lissi-98@hotmail.com er epost adressen min!! <3

Har likt den,

soffi44@hotmail.com :)

jeg har likt siden og er med ! :-D

saraa97@hotmail.no

Har allerede likt den:)

lotte_1812@hotmail.com

Har likt siden, og er med! :)

Mail:

giinack@hotmail.com

likte siden fra før jeg:) ringen er bare verdens fineste !

bryndj@online.no

Likt :-)

nhuphan2009@hotmail.com

Likt :)

monika.cj@hotmail.com

Har likt ;)

Anne Shen

anne_shen_96@hotmail.com

Jeg har likt og er med!!!

astrid_marie@live.no

likt! :)

vik3n@hotmail.com

Har likt siden! ;-D

Martine Voll

martinevoll@hotmail.com

har likt! :D

Sara Waad

sara_95_xd@hotmail.com

sååå fin ring!! ligner på ysl ringene! digger den :)

Er med! Vilde.wirum@hotmail.no :)

Sykt fin ring!, har likt siden;)

malene.sve@live.no

Likt! :-)

trine.grimstad@hotmail.com

done ! benedikte.jasund@live.no

Jane Yndestad

Jane Yndestad

Jeg er med, har likt siden :-D

Jane Yndestad

jane-ynd@hotmail.com

Likt <3

natalie_wow28@hotmail.com

Jeg er med, har likt siden <3

girls-jenta@hotmail.com

Jeg er med, har likt siden :)

girls-jenta@hotmail.com

Sofie Birkelund

Sofie Birkelund

Jeg er med og har likt siden :-)

sofie-mariee@hotmail.com

Jeg er med og har likt siden :)

Mail: xxhanneexx@hotmail.com

Åsne Okkenhaug

Åsne Okkenhaug

er med :)

Har likt siden fra før! knallfin ring! :-)

mail adresse: andrea.kul@hotmail.com

digger bloggen din

Har likt siden :)

Har likt!

Kjempe fin og koselig blogg! <3

ishpriya@live.no

Har likt siden :)

trine.sande@hotmail.com

Elisabeth Larsen

Elisabeth Larsen

likt den!

elisabeth.larsen@hotmail.no

likt

jenny_piah@hotmail.com

har likt!

may-teresa steinsland

may-teresa@hotmail.com

marrycool@live.no

vil vinne :-)

åh, den va sykt kul! Vil vinne:D

Har likt siden!

Frkeiril@live.no

Likt :-)

hanna.nikko@hotmail.com

har allerede likt siden fra før! :)

caroliina-bt@hotmail.com

Rikke Martine Sæther

Rikke Martine Sæther

gjort, rikke_tacco@hotmail.com

Trine Strandvik

Trine Strandvik

tristr@steinkjerskolen.no

Har likt :-)

Har likt siden!:) Den ringen er sååå fin! Har hatt lyst på den sinnsykt lenge nå!:)

Marie Hansen

marie_h98@hotmail.com

Har likt siden:)

katarina.kivikangas@gmail.com

Har likt! :)

hannemette97@gmail.com

likt (:

venia96@hotmail.com

LIKT :)

vildemarie97@hotmail.com

andrea.legreid@hotmail.com

Martine Myhre

Martine Myhre

Likt!

Martine-96-@hotmail.com

LIKT! <3

kosovo_genta@hotmail.com

Likt!

sina_sb@hotmail.com

Helene Kristiansen

Helene Kristiansen

Allerede likt!

hsksol@hotmail.com

Har likt facebook pagen :-)

kannymobakken@hotmail.com :-)

Har likt siden!

silje_v_n@hotmail.com

Anniken Evensen

Anniken Evensen

Jeg har likt siden, og er med! :-)

anniken-96@hotmail.com

har likt :)

signeroset@hotmail.com

Kariann Svendal

Kariann Svendal

Har likt siden:-) k.svendal@hotmail.com

Har likt - isabell-olsen@hotmail.com :-)

Har likt siden! :-)

amalie_alfsen@hotmail.no

Jeg har allerede likt siden på facebook en stund, gjor det for første gang etter forige konkurranse du hadde! :-) Jeg har lenge hatt lyst på en sånn ring, men har ikke pengene akkurat nå..

Blir veldig takknemelig om jeg vinner!

- fast leser for alltd!

idahelene_h@hotmail.com

kamilla Øverby

kamilla Øverby

Kamillapelle@hotmail.com :)

Likt siden<3 Og digger bloggen din<3!

Har aldri vunnet noe på nett før, har alltid uflaks! håper jeg har bedre lykke denne gangen! :-)

S-s-l@live.no

er med, amanda-96@live.no

er med madeleine! :D<3

jeg er med!

Knall fin ring!

Har likt!!!!

inaask@live.no

meeeed!!!!!

Skriv en ny kommentar